Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищан, які мають заборгованість за комунальні послуги, штрафуватимуть

09:19 26.07.2019
1233

Споживачів-рожищан, які мають заборгованість за отримані послуги водопостачання та водовідведення, обслуговування будинку попереджають про введення штрафних санкцій.

Про це Район.Рожище повідомили у Підприємстві житлово-комунального господарства Рожищенського району Волинської області.

З 1 липня Підприємство житлово-комунального господарства Рожищенського району Волинської області вводить в дію штрафні санкції відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року № 2189-VIII, які передбачають певні зміни щодо відповідальності за неналежне виконання договору.

А саме: відповідно до ст. 26 Закону передбачено нарахування пені за кожен день прострочення платежів за спожиті комунальні послуги. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку (вказано у договорі) внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Читати також: Хто буде господарем у багатоповерхівках Рожища

Виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Відновлюється постачання комунальної послуги після повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги або з дати укладення угоди про реструктуризацію заборгованості. Для укладення угоди реструктуризації заборгованості треба звернутися до ПЖКГ міста Рожище, вул. 1 травня, 34.

Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
13.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин