На Рожищенщині стрічками прикрасили дерево, де побачили образ Богородиці

24 Липня 2019, 09:02
7444

Напередодні парламентських виборів на території фельдшерсько-акушерського пункту у селі Дмитрівка Рожищенського району на зрізі дерева побачили образ Божої Матері.

Знахідку виявив працівник поліції, який чергував на виборчій дільниці. Про це з місця події повідомляє кореспондент Район.Рожище.

Тепер місцеві жителі та люди з околиць з належною шаною ставляться до зображення на дереві. Його прикрасили різнокольоровими стрічками. Щодня подивитися на лик Богородиці приходить кілька десятків вірян.

«Ті, хто вірить, бачать Діву Марію, а хто ні – то їм просто пеньок», – розмірковує місцева жителька.

Знахідку виявив працівник поліції, який чергував на виборчій дільниці.
Знахідку виявив працівник поліції, який чергував на виборчій дільниці.

Щодня подивитися на лик Богородиці приходить кілька десятків вірян.
Щодня подивитися на лик Богородиці приходить кілька десятків вірян.

Зображення прикрасили різнокольоровими стрічками.
Зображення прикрасили різнокольоровими стрічками.


Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
24 Липня 2019, 12:15
Матінка Божа, з усіх сил намагалася показати людям, у яку прірву вони ведуть свою країну! Це ж не перший випадок на Волині якраз перед виборами. Чекайте великої біди, люди. Що ж ви накоїли? Хай простить вам Бог...
24 Липня 2019, 12:35
&amp;quot;Друга Заповідь<br/>Не роби собі кумира і всякої подоби з того, що на небі вгорі, або на землі внизу, і що у воді під землею: не поклоняйся їм і не служи їм.&amp;quot;<br/>Первісні люди. Бага не знають, а ходять як язичникі дереву поклоняються. І як в Україні може бути нормальне життя з такими людьми :(
24 Липня 2019, 13:08
Повторення закону 5<br/>&amp;quot;8 Не роби собі різьби й усякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею.&amp;quot;<br/><br/>А де в Біблії написано, щоб люди робили собі ікони, ...? <br/><br/>Ст. 23-24 Но настанет время и настало уже, когда истинные поклонники будут поклоняться Отцу в духе и истине, ибо таких поклонников Отец ищет Себе. Бог есть дух, и поклоняющиеся Ему должны поклоняться в духе и истине
24 Липня 2019, 13:29
Люди, наверніться від ідолопоклонства до живого Бога
24 Липня 2019, 14:04
Луки 11розділ вірші 27,28.<br/>27Коли він говорив це, одна жінка з натовпу вигукнула: «Щаслива та, яка носила тебе в утробі і годувала грудьми!»28На це Ісус відказав: «Ні, щасливі ті, хто слухає Божі слова й дотримується їх!»<br/>Тут чітко видно як ісус наголошує на виконанні закону Бога. А в законі написано:<br/><br/>Буття 20:4,5<br/>Не роби собі різьбленого ідола чи будь-якої подоби того, що на небі вгорі, на землі внизу або у воді під землею. 5 Не вклоняйся і не служи їм, бо я, твій Бог.<br/>А про такі явища апостол Павло попереджав:<br/>1Коринф:11:14<br/>І не дивно, адже сам Сатана видає себе за ангела світла. <br/>Дорогі читачі Будьте обережні щоб часом не віддавати шану кому вона не належить.<br/>І пам'ятайте Ісус помер за всіх людей а не тільки за Українців...і в політичні справи Ісус не влазив,адже його царство править з неба...
24 Липня 2019, 14:25
Вибачте за опечатку в мому тексті.<br/>Не буття а ВИХІД<br/>А там де 1Кор.-там 2КОРИНФ.<br/>Дякую )
24 Липня 2019, 17:45
Знову штунди активізувались, а на вибори ходили,??
24 Липня 2019, 18:12
Наталяяя, ви знову за політику строчите! Дивіться, а то кадилом ... і вам ще не таке примариться!
24 Липня 2019, 18:14
В людей дуже бурна фантазія.
24 Липня 2019, 18:20
До чого влада довела людей Села спиваються Вже масова біла гарячка в селі
24 Липня 2019, 18:27
Ще кажуть в селі роботи багато, а насправді люди дуркують
24 Липня 2019, 18:32
:-) Мені в психіатра теж різні карточки показували і питали що я там бачу :-) довідку на права бра:-). Можливо це теж обстеження для нас? Можливо варто декому проконсультуватись з лікарем?
24 Липня 2019, 18:41
Поліцая в наркологический диспансер