На Рожищенщині оголосили День жалоби

19 Листопада 2016, 15:18
3669

У День Гідності та Свободи у Рожищенському районі оголосили жалобу.

З метою вшанування пам’яті Віталія Юхимчука, жителя села Щурин, який пішов з життя, захищаючи нашу державу, розпорядженням голови райдержадміністрації 21 листопада оголошено Днем жалоби на території Рожищенського району, - повідомляють у РДА.

Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за незалежність і цілісність нашої держави!

1
volyn24.com
volyn24.com

 

Коментарі
19 Листопада 2016, 22:01
Ну оголосили і що, кабаки закриють? Як бухала мерзота, так і буде.
19 Листопада 2016, 22:05
Якось дивно у нас влада вирішує коли траурні дні робити. Загинув вже, а траур аж в понеділок. Ви що там подуріли? А завтра всі питимуть і гулятимуть? Здуріти можна.
19 Листопада 2016, 22:35
Гучні заяви . все на що здатна влада. в реальності хто виконує ? та ніхто. а як на вихідні самим побухати ? при таких обставинах мало б бути максимальне донесення інформації. тим більше особистий контроль виконання розпоряджень. і де це все. одна пі........ш. а в понеділок - ми все робимо, чорні хустки і все інше. перевертні в спідницях - зовсім совість просрали
20 Листопада 2016, 00:44
.!Повністю підтримую всіх попередніх іиступаючих! Кому вибачте стукнула моча в голову щоб приймати таке ни це рішення. Це дійсно будуть пти -гуляти а тоді нарешті зажуряться...Вибачте якщо це звучить неправильно але це дійсно ьак.. Тим більше що в понеділок в Рожищах престольне свято...Чим думають ті дуро....би? Господи забери скоріше від нас цю цинічну владу!
20 Листопада 2016, 11:36
Люди схаменіться. Ви не маєте нічого святого в душі, якщо Вам піднімається рука під таким повідомленням свої склоки розводити.
20 Листопада 2016, 14:04
Шановна(ий) які склоки? Сьогодні вранці пройшовся по місту. практично ніхто не знає про трагедію в районі , навіть таксисти (які знають практично все ). що приховувати і для чого? Жодної інформації. всі займаються буденними справами , крім напевно Щуринської сільради.
20 Листопада 2016, 15:40
Насправді ніхто з людей нічого не знає про жалобу. Ніякої інформації. Готуються люди до престольного празнику, як завжди в Рожищі, Ясенівці, Щурині. А концерт в Рожищі відмінили?
20 Листопада 2016, 15:44
Хоч ви повідомте - коли загинув, коли похорон?
20 Листопада 2016, 15:53
загинув 19
20 Листопада 2016, 16:04
Було добре щоб закрили всі бари відмінили концерти це булоб справидливо
20 Листопада 2016, 16:09
Є на сайті РДА. Чи на вашу думку, хтось має з рупором по місту бігати і кричати про це. Концерт відмінили! Ще скажіть, що ви збиралися на нього йти. Що ви ще хочете? Як же ви всі дістали! Вже розумніших і далекогляднішим людей ніж коментатори Району нема, не те що в Рожищі, в Україні нема!!! Всі все знають, все бачать, тільки ні фіга не роблять. Бо ж коментарі треба писати. Стратеги хе....і.
20 Листопада 2016, 20:10
чуєш роботяга чого пінишся? а таки маєте бігати не тільки по місту , бо є ще цілий район. якому десь в одному місці ваш сайт. яка нах..... інформація на сайті рда? про понеділок - день жалоби ? і все ? та Щуринський голова більш володіє ситуацією чим вся ваша р д а. і з зауважень Василя Карпюка похорон можливо буде у вівторок. а як же день жалоби ? знову облажалися. бачиш ДІСТАЛИ.
20 Листопада 2016, 20:49
Чому зникають коментарі проти РДА? Будемо просити блокувати цей сайт. Суд роз'яснить. Простий люд обгадите, а " ЦАБЕ" НІ. ШКІЛЬНИЙ + ГАЙВОРОНСЬКА = ГОТУЙТЕСЯ. Ірино пишіть всіх.
20 Листопада 2016, 23:39
Не бачу жодного цинізму в коментарях! Так.у нас люди набагато розумніші за тих хто прийшов до влади.Вони бачте оголосили жалобу. А похорон аж у вівторок і то ще не факт. Нічого путнього не можуть <br/>придумати. А дійсно позакривайте кабаки! Бо там родина буде ридати а тут в тих люксах квадратах і джазах до ранку гоцатимуть відморозки . Слабо? Скажете свое &quot;одвічне&quot;-що не маете впливу на приватних підприемців? От ви і е циніки вищоі марки!!!!