Вячеслав Рубльов звернувся до рожищан

19 Липня 2019, 19:58
4587

Дорогі рожищани!

Звертаюся до вас як кандидат в народні депутати від партії «Слуга народу» у 20 виборчому окрузі. Цієї неділі, 21 липня, відбудуться вибори народних депутатів. Ви будете обирати тих, хто представлятиме вас і ваші інтереси в українському парламенті наступні 5 років. 

На виборах Президента ви висловили свою підтримку новій людині, яка не була у владі, не була замішана в корупції та схемах, яка, як і кожен із нас, хоче змінити Україну. Ви підтримали Володимира Зеленського, який став Президентом нашої держави. 

Але зміни не відбудуться, якщо у Верховній Раді будуть сидіти старі політики і старі партії. Вони були не один термін при владі і з’являються  на вашому окрузі раз у 5 років – перед виборами. Вони купують ваші голоси за 500 гривень та приїжджають лише коли треба перерізати стрічку. Не подавайте свій голос! За 500 гривень ви продаєте майбутнє ваше і ваших дітей на 5 років. Сто гривень на рік.  

Щоб Президент зміг втілити зміни, які задекларував, йому потрібна підтримка Верховної Ради. Ви ж бачите, як старий Парламент блокує усі його рішення. Ми повинні змінити цю ситуацію. Від нашого голосу залежить те, як ми будемо жити, яка буде освіта і медицина, скільки коштів піде на дороги, а скільки на пенсії.

Я закликаю вас проголосувати за партію «Слуга народу» та за мене, як її представника на 20 виборчому окрузі. 

Ми повинні свідомо зробити свій вибір, інакше наше з вами майбутнє і долю країни виберуть без нас.

Вячеслав Рубльов, кандидат в народні депутати у 20 виборчому округу від партії «Слуга народу».

Коментар
29/05/2024 Середа
29.05.2024
28.05.2024