Голова сільської ради на Рожищенщині вимагав 15 тисяч доларів хабаря

16 Липня 2019, 15:36
10732

На Волині викрили сільського голову, який вимагав 15 тисяч доларів США неправомірної вигоди від громадянина за сприяння в одержанні земельної ділянки та комунального майна у власність.

Безпосередньо очільника громади викрито на одержанні частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

За інформацією Район.Рожище йдеться про голову Топільненської сільської ради Руслана Присяжнюка.

«Вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та про обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове розслідування», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
16 Липня 2019, 18:56
Нарешті вивели його на чисту воду! Як сільський голова для села він нічого не зробив,тільки для себе...
16 Липня 2019, 19:05
Підтримую Тетяну!
16 Липня 2019, 19:13
Дівчата, підтримую Вас!
16 Липня 2019, 19:32
Сволоцюзі по заслузі!
16 Липня 2019, 19:48
Підтримую "оце так", яке підтримуює дівчат, які підтримують Олен, яка підтримує Тетяну , яка за виведення на чисту воду.
16 Липня 2019, 20:17
Я до русЛАна ніколи не піду, хібащо центи)) )!!!
17 Липня 2019, 01:56
Але і кончені коментарі такі які і коментують. Що такий вже він поганий, так сильно нажив майна, все життя в тій малій квартирі. Це просто підстава. Не судіть бо він нормальний чоловік.
17 Липня 2019, 01:57
Давно пора посадити на 5-10 років і з ним разом топільненських депутатів які нічого не роблять для села на все гроші тянуть з людей ( освітлення вулиць) а за дороги взагалі мовчу, пройти ніде не можна.Може закінчиться цей безлад нарешті.
17 Липня 2019, 07:16
А я подумав, що то наш голова попався.
17 Липня 2019, 13:54
А яка може бути підстава??? Насильно всунули? Якщо не розумієш процесу отримання хабарів мовчи.
17 Липня 2019, 14:34
І НАСИЛЬНО ЗАВЕЗЛИ ЙОГО ПІД ЛУЦЬК
17 Липня 2019, 14:52
Та буває, що тут поробиш...
17 Липня 2019, 15:40
Мабуть, тобі помагав теж))) всі когчені,одні ви два класні чуваки!
17 Липня 2019, 18:21
ХабарЯ бля! Грамотії! Тверда група іменників, тому ХАБАРА!
17 Липня 2019, 18:46
Щодо відмінювання слова "хабар" радимо переглянути нову редакцію правопису, яку нещодавно затвердили.
18 Липня 2019, 22:11
до вс, дійсно,яка може бути підстава??ви ж далі власного огороду нічого не бачите. дивно що ніхто тут не склав 2 і 2, чайник не один тиждень добивався землі і ще бог зна чого, а цей може гроші пропонувати аби було так як він хоче, і те що знали коли йти з провіркою тільки підтверджує, що не голова вимагав а щому пропонували хабар, те що піддався уговорам то мінус звичайно,але не він один винен, хто з вас не заносив чогось до лікарні чи унших установ?всі хто носили,всі винні!!!!!!