У Рожищі облаштують амбулаторію за 600 тисяч

16 Липня 2019, 09:19
У Рожищі за 600 тисяч облаштують амбулаторію 3375
У Рожищі за 600 тисяч облаштують амбулаторію

У Рожищенському районі частину приміщення, де знаходився військкомат, реконструюють під амбулаторію загальної практики сімейної медицини за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Про це йдеться в розпорядженні керівника Волинської ОДА. 

Ця субвенція призначена на реформування регіональних систем охорони здоров’я для здійснення заходів з виконання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».

Отож, перебудують частину приміщення за 600 тисяч гривень у Рожищі на вулиці Мазепи, 108а.

Читати також: Рожищенська первинка потребує додаткових приміщень

Коментарі
16 Липня 2019, 12:36
Гайворонська візьме відкат
16 Липня 2019, 13:32
Вчерговий раз перекручування дійсності.Все навпаки - це військовий комісаріат орендує частину приміщення в НКП "Рожищенський ЦПМСД", який в свою чергу проводить реконструкцію приміщення і є балансоутримувачем. Нема' військомат власного приміщення. Нажаль. Шановна редакція сайту, будь-ласка подавайте інформацію не викривлено.
16 Липня 2019, 13:41
Дякуємо за зауваження. Виправили.
16 Липня 2019, 14:54
Толку з тих рожищенських врачів дармоїдів. На днях чоловік помер на базарі в рожищі. Перед тим він звернувся в лікарню, но йому відмовили, сказали щоб ішов шукав свого лічичугово лікаря...
16 Липня 2019, 15:45
Дякую за розуміння
16 Липня 2019, 17:24
<p>Навіщо витрачати кошти на ремонт, коли вистачає приміщень в ЦРЛ,а може краще витратити гроші на закупівлю нового обладнання.</p>
18 Липня 2019, 10:09
В Рожищі є лікарня! Дійсно краще зробили б ремонт каналізації в лікарні, а то не можливо дихати- такий сморід пре з підвалу! По відділеннях з унітазів тече, крани не працюють, кругом все валиться!
18 Липня 2019, 10:13
Це не перша проблема! В селах все закрити, а в Рожищі ще одну відкрити, це не правильно.
18 Липня 2019, 11:05
Не розумію, для чого в Рожищі амбулаторія, є лікарня, там толк наведіть, а то розвалилася. Подивіться на східці , можна ноги поламати, персонал ходить ними на кухню і не тільки. Також розвалюється приміщення пральні. А в дворі який бардак!