Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищі та селі Вишеньки виявили незаконну агітацію

14:08 14.07.2019
1926

На Волині спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА в окрузі № 20 виявили чергові порушення: агітматеріали на користь кандидатки розміщені у приміщенні селищної ради, а листівки її опонентів – розклеєні на електроопорах.

Про це повідомляє прес-служба мережі.

Зокрема, друковані агітаційні листівки на користь кандидатки Олени Твердохліб (самовисування) містять її фото та передвиборну програму. Такі матеріали виявили 12 липня у коридорі Луківської селищної ради Турійського району, яка розташована у межах ОВО № 20.

11 липня спостерігач також зафіксував розміщення листівок низки кандидатів у неналежних місцях. Зокрема, у селі Михайлівка Локачинського району на електроопорах виявили матеріали на користь кандидатів Андрія Козюри (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина») та Юрія Цейка (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»). Окрім того, поблизу одного зі господарств вивісили банер на користь Андрія Козюри, який закріпили з одного боку до електроопори, а з іншого – до дерева.

Також листівки на користь Андрія Козюри на електроопорах виявили у селі Вишеньки Рожищенського району.

Окрім того, вчергове виявили листівки на користь Вадима Ваврищука (самовисування) на електроопорах у селі Звиняче Горохівського району та селищі Торчин.

Також агітматеріал на користь кандидата Віталія Пудліка (самовисування) розмістили на електроопорі у місті Рожище. За цими фактами спостерігач звернувся із заявами до територіальних підрозділів поліції.

Нагадаємо, відповідно до частини 5 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Також, згідно із частиною 8 статті 69 цього ж Закону, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування не пізніше як за сто днів до виборів відводять місця у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації з додержанням принципу рівних умов.

Відповідно до статті 152 КУпАП порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора
13.09.2019
12.09.2019
11.09.2019
10.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин