Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Копачівці відбулося свято радості та сміху - КВК

09:05 14.11.2016
1893

Нещодавно в БК села Копачівка відбулася популярна естрадна інтелектуально-гумористична гра, КВК.

В цей вечір вся Копачівка сміялася. Цей сміх був чутний всякому, хто проходив повз місцевий будинок культури, де відбувався перший в селі КВК. Близько двох тижнів готувалися до нього учні-восьмикласники ЗОШ села. І свято вдалося! Майже годину не вщухав сміх в залі.

Слід сказати, що КВК не був прив’язаний до певної тематики і подій. Гумор – і більш нічого. Місцями трохи абсурдний і дивний. Але ж жарти цілком адекватними не бувають.

Почалося все з ефектного виходу команди на сцену. До речі, назва команди теж була цікавою – «ГазТормоз». Чому так? Нехай це залишиться таємницею.

Ще однією «фішкою» була рама. Саме так – звичайна велосипедна рама, яку систематично носили по сцені і це викликало як сміх так і скептичні погляди присутніх. Але ж не шукайте у жартах логіки.

Жартували і про політиків, які приїхали в далеке поліське село заправляти транспорт, і про комуніста Віталіка, якого за іронією долі збила червона машина, і про буденність нашого району (двірники Рожища старанно розчищали дороги від снігу, але доріг так і не знайшли).

Не обійшлося і без вічної теми – любові. Актори показали всім присутнім як же це – побачення у гуртожитку та любов по інтернету. А на останок – всі разом виконали всесвітньовідому пісню про маму (не зовсім «оту саму») та збирали гроші на гастролі до Америки. Словом – було весело! І буде ще.

А ще дуже приємно, що оживає будинок культури. Ледь не щодня тут проводяться репетиції, частенько організовуються заходи. Дуже важливо, що двері будинку культури відкриті для всіх. Було б бажання щось робити.

Хтось робить, а хтось тільки критикує і підставляє підніжки. Можна у всьому звинуватити, але ж так само можна все виправдати. Обирати кожному особисто. Про нашу діяльність будуть говорити наші діти, тільки вони зможуть оцінити нашу правильність чи помилковість. Якщо нічого не робити – то нічого й не буде.

Будьте добрішими.

Загрузка...
Коментарі

я

09:57 14.11.2016

МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! БРАВО ОРГАНІЗАТОРУ!!! тобто СЕРГІЮ ЯНІШЕВСЬКОМУ!!!!!!!!! ПІДТРИМУЮ КОЖНЕ СЛОВО!!!!!!!!!!!!!!!!!! А ті, що завідують , критикують і підставляють ноги неха вкусять себе за ............. точку!!!!!!!!!!!!!!!!! Люба завість робить ЛЮДЕЙ , які стараються і працюють - СИЛЬНИМИ!!!!!!

До Редакції

10:14 14.11.2016

Будь-ласка, розясність за перереєстрацію ГО: від якого і до якого часу за перереєстрацію 140 грн. і коли 410 грн. Для нас це важливо, бо перереєстрація ОБОВЯЗКОВА для всіх громадських організацій, а переплачувати не логічно. Дякуємо за розуміння.

Нацик до редакції

11:48 14.11.2016

Поясніть вже людині врешті решт!!!

деня

12:30 29.11.2016

бред якийсь шо небудь

15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин