У вивісці нового магазину рожищанин побачив російський прапор і георгіївську стрічку

11 Липня 2019, 12:19
10266

Днями на приміщенні магазину «ЕКО-маркет» у Рожищі з'явилась нова вивіска з логотипом мережі.

Нагадаємо, магазини «Колібріс», один з яких працював і в райцентрі, викупила мережа «ЕКО-маркет».

Житель Рожища звернув увагу на колористику в оформленні нової вивіски магазину. Зокрема, проводить паралелі з кольорами георгіїської стрічки та російського прапора.

«Придивіться, сам логотип у кольорах прапора ворожої держави, а тло – георгіївська стрічка. До речі, георгіївська стрічка офіційно заборонена в Україні», – пише рожищанин Віталій, надсилаючи фото.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

***
Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про це нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.

Коментарі
11 Липня 2019, 15:22
Мараааазззммм....
11 Липня 2019, 15:33
Це все просто кольори, може їх взагалі заборонити?!
11 Липня 2019, 15:35
&amp;quot;В мене в наборі фломастерів, який купував до дитині до школи, є синій, червоний і білий фломастери, мабуть ворожі сусіди на психіку дітей вже вплинути хочуть. <br/>До речі оранжевий з чорним теж є. <br/>Пропоную взагалі заборонити взагалі використання цих кольорів.&amp;quot;<br/>Мені здається, чи то на справді більша половина населення України за кілька років з'їхали з глузду?
11 Липня 2019, 15:36
Кольори забороняти не треба, а от таку їх комбінацію - варто. Вибішує вид рашиського прапора в Рожищі!!!
11 Липня 2019, 15:38
брехло білих фломастерів не буває!!!!!!!!!!!
11 Липня 2019, 15:42
рожищанин Віталій, що ти курив ???
11 Липня 2019, 16:03
Брєєєд
11 Липня 2019, 16:05
Потрібна допомога психіатра! Або екзорциста, для тих. кого вибішує.
11 Липня 2019, 16:42
Там це.....Франція теж має прапор з таких кольорів, і ще Нідерланди, і Словаччина, і Сербія, і Чехія, і......ще Хорватія. <br/>Не те що б наполягав на чомусь. Просто так до слова.
11 Липня 2019, 16:58
комент на 100500! дякую, підняли настрій)))
11 Липня 2019, 19:12
Хоча може бути, власники то з Донецька
11 Липня 2019, 21:13
абдулашвілі ти просто тормоз
11 Липня 2019, 21:44
Дійсно на вигляд колорадська стрічка і прапор окупанта прикрашає Рожищенський маркет, це не допустимо, звернііть увагу правоохоронні органи
12 Липня 2019, 13:40
Неприємний душок такий від такої вивіски. Не скажу, що воно відверто сепарське, але якось всетаки неприємно.
12 Липня 2019, 15:07
Як на мене, люди опускаються до маразму....
13 Липня 2019, 00:30
Агов, патрійоти, а не вибішує рос.газ і рос.дизель. Люди - ви взагалі в сосну йобнулись?? Для особливо гарячих патрійотів є патрійотична робота - треба визбирати колорадського жука на 1га. картоплі, а то сцуко, клорадську лєнточку нагадує.
13 Липня 2019, 00:50
Перш за все побудуйте в м.Рожище туалет! а не дивитесь де і яка вивіска . Маразм!!!
13 Липня 2019, 04:10
думаю треба піти далі - Заборонити будь -яку комбінацію із трьох кольорів і жовто чорного.
13 Липня 2019, 11:44
Ви вже дістали. Скільки можна міжнаціональну ворожнечу провокувати? Покажіть мені того ідіота який вам це написав. У нормальній країні за такі провокації заводять карну справу.
14 Липня 2019, 01:01
Нехай в цому розберуться компетентні органи,і дадуть відповідну оцінку,тому що з одніее сторони це нібито так собі кольори,а з іншоі це хитро продуманий набір кольорів,за яким прихована неоднозначність з певним змістом.
15 Липня 2019, 16:55
Те що вивіска на вигляд гімно - згідний. А приплітати сюди вже сепаратизм і якісь комбінації ворожі кольорів... вибачте але я просто ржу ... бред.
20 Липня 2019, 03:12
Молодець, що спостережливий і небайдужий. <br/>А того, хто пише про буцімторозпалювання міжнаціональнох ворожнечі, самого треба дослідити на предмет &amp;quot;зв'язків&amp;quot; . То може, ще вибачитись перед росіянами, що ми тут їх недолюблюємо? Та ми повинні лютою ненавистю їх ненавидіти за вторгнення. І мені теж глибоко ненависні і неприйнятні їхні символи і усе, що з тою па-рашою пов'язане.
24 Серпня 2019, 17:09
Все криша їде...