Як у Рожищі відзначать День Гідності та Свободи

12 Листопада 2016, 16:51
2681

З метою належної підготовки і проведення в районі заходів у зв’язку з Днем Гідності та Свободи відділом з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації розроблено проект розпорядження «Про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи», яким передбачається проведення ряду заходів.

Про це повідомляють у рожищенській мерії.

Зокрема, плануються такі заходи:
1.Проведення в районному Домі «Просвіта» м.Рожище тематичного заходу з нагоди Дня Гідності та Свободи за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, громадськості районного центру, учасників Революції Гідності, волонтерів та антитерористичної операції 
2. Проведення в населених пунктах району тематичних заходів з покладанням квітів до пам’ятних знаків та місць поховань борців за незалежність України, волинян, які загинули під час Революції Гідності та антитерористичної операції виконкоми міської, селищної та сільських рад
3. Здійснення святкового оформлення населених пунктів району з використанням державної символіки виконкоми міської, селищної та сільських рад 
4. Забезпечення упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятних знаків та місць поховань борців за незалежність України, волинян, які загинули під час Революції Гідності та антитерористичної операції
5. Проведення тематичних уроків, виховних годин, круглих столів, інших заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи у навчальних закладах району
6. Проведення культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів у закладах культури
7. Організація у бібліотеках книжкових виставок, тематичних полиць, у музеях – експозицій, що висвітлюють участь волинян у Революції Гідності
8. Сприяння громадським організаціям у проведенні тематичних заходів
відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації,  виконкоми міської, селищної та сільських рад
9. Порушення перед релігійними організаціями клопотання щодо проведення молитви за Україну з нагоди Дня Гідності та Свободи
10. Сприяння висвітленню у засобах масової інформації заходів щодо відзначення в районі Дня Гідності та Свободи
11. Забезпечення у місцях проведення заходів з відзначення в районі Дня Гідності та Свободи охорони громадського порядку, дотримання вимог з безпеки дорожнього руху та медичного супроводу.

Коментарі
12 Листопада 2016, 23:16
а ти знаєш, в тебе ніколи її не було
12 Листопада 2016, 23:39
Дивись пес кліп<br/>https://m.youtube.com/playlist?list=PLXERGzVn0eP0qm6k8QaY_Vj6cLHLmikBS
12 Листопада 2016, 23:53
Добрий вечір.Інколи відвідую сайт (район. рожище) тому що маю хороших знайомих з вашого містечка.Як фахівець з психіатрії,зауважу,що людина з ніком &quot;Нацик&quot;,судячи по його коментарям,психічно хвора.До списку симптомів захворювання входять:повна відсутність почуття гумору,розмови про канібалізм(шашлики з москаля),нелогічні коментарі про реальність і т.д.
12 Листопада 2016, 23:53
Добрий вечір.Інколи відвідую сайт (район. рожище) ,тому що маю хороших знайомих з вашого містечка.Як фахівець з психіатрії,зауважу,що людина з ніком &quot;Нацик&quot;,судячи по його коментарям,психічно хвора.До списку симптомів захворювання входять:повна відсутність почуття гумору,розмови про канібалізм(шашлики з москаля),нелогічні коментарі про реальність і т.д.
12 Листопада 2016, 23:55
Добрий вечір.Інколи відвідую сайт (район. рожище) ,тому що маю хороших знайомих з вашого містечка.Як фахівець з психіатрії,зауважу,що людина з ніком &quot;Нацик&quot;,судячи по його коментарям,психічно хвора.До списку симптомів захворювання входять:повна відсутність почуття гумору,розмови про канібалізм(шашлики з москаля),нелогічні коментарі про реальність,неадекватне ставлення до читачів вашого сайту і т.д.
13 Листопада 2016, 00:53
Сходи до психолога-психіатр.Йому розкажеш як можна зробити висновки з висловлювань троля.
13 Листопада 2016, 01:34
Напиши чому не пiшов в АТО .ТИ СЦИКУН?ХТО 3АХИЩАТИМЕ УКРАЇНУ,ДІВЧАТА З РЕЗЕРВУ? НАЦИК СЦИКУН!!!!!!
13 Листопада 2016, 03:28
Що за ахінея? Іди проспись! Які дівчата, з якого резерву? Ти мариш. Звернись он до лікаря з Луцька,він тебе вилікує!
13 Листопада 2016, 12:41
НЕ ЙДІТЬ НА ТУ ВІЙНУ!!!! вИ ЗАХИЩАЕТЕ ЖИРНИХ КОТЧВ ХАЙ САМІ СЕБЕ ЙДУТЬ ЗАХИЩАТИ!!!!
13 Листопада 2016, 15:25
на жаль нема у нас ні Свободи ні Гідності
13 Листопада 2016, 17:36
От я написав те ж саме, що Вася, а мій допис видалили, що за горе-адміни. <br/>Плсти всяких недотролів пропускають, де суть?
13 Листопада 2016, 22:04
СВОБІДНИЙ ХТО ЛЕСТИТЬ НАЧАЛЬСТИУ І НЕ МАЕ СВЕІ ДУМКИ ТАКИХ У НАС ЧИМАЛО!
13 Листопада 2016, 23:58
А наша влада знає що таке гідність ?
14 Листопада 2016, 02:50
Не тільки жирних котів, а й кішок, світських левиць, телиць, та еліту биків. Весь зоопарк.
14 Листопада 2016, 11:55
А хто у твоєму розумінні влада? Як на мене, то депутати теж до цієї касти відносяться, а ти ж депутат. Кажучи знеособлено про владу ти автоматтично дописуєш туди і себе. Виходить, що ти задаєш сам собі запитання: у тебе є гідність? В чому вона для тебе заключається?
14 Листопада 2016, 16:39
Підтримую сто процентів! Всіх отих перелічених - в АТО!