У районі з’явилось додаткових 2 мільйони 250 тисяч гривень. На що використають ці кошти?

10 Листопада 2016, 17:31
2426

Про це депутатів районної ради поінформувала начальник управління фінансів РДА Лілія Клебанська.

Основна частина перевиконання показників районного бюджету – це податок з доходів фізичних осіб. Плюс субвенції з обласного бюджету.

Отож, зі слів доповідачки, отримані додаткові кошти спрямовані таким чином:

Районній раді – 64 тисячі гривень на ремонт приміщення і фінансування районної програми «Власний дім».

РДА – 579 тисяч на фінансування різних районних програм ( пізніше можна ознайомитись на офіційному сайті РДА)

Рожищенському райцентру первинної медико-санітарної допомоги – 318 тисяч гривень на придбання необхідних медикаментів та вакцин, а також на поточний ремонт ФАПів у селах Носачевичі та Береськ.

Розпоряднику коштів – відділу освіти та молоді РДА – майже 420 тисяч гривень на:

- допомоги дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування – 37 тисяч;

- 29  тисяч на встановлення вікон у школі №2 та №4 міста Рожище та Доросинівській школі;

-72 тисячі гривень на ремонт покрівлі Копачівської школи.

Управлінню соціального захисту населення – 147 тисяч гривень на фінансування Програми соцзахисту демобілізованих та членів їх сімей та виплату інших соцдопомог.

Територіальному центру соціального обслуговування – 24 тисячі.

Управлінню фінансів Рожищенської РДА – 520 тисяч на збільшення між бюджетних трансфертів обласному, міському, селищному та сільським бюджетам.

 

Коментарі
10 Листопада 2016, 19:41
Замість того щоб спрямовувати кошти на ремонти приміщення в раді, спрямували б кошти на харчування дітей в ДНЗ! Також 579тис.розпиляють на незрозумілі програми! Вони потрібні?
10 Листопада 2016, 19:43
..
10 Листопада 2016, 20:35
Повністю згідний з вище вказаними пропозиціями. І ще гарний дитячий майданчик.
10 Листопада 2016, 20:38
якщо не побудують скверика на пагорбку,то звідки будуть людям байки розказувати представники влади і різні активісти
10 Листопада 2016, 21:30
Ай красива, розвели всіх. Карман сімї Савчуків - Гайворонських потовстішав. А дурні депутати залишились без доріг до своїх Немирів, Береськів та Ворончинів. А там і школи ще по тих глухоманях позакривають. Все зроблять заради Інни.
10 Листопада 2016, 21:34
...
10 Листопада 2016, 23:32
<p>що не напиши - все не так. Навіть не вникають у суть проблеми. Тому прошу цей сайт зробити одну річ - коментування тільки зареєстрованих на сайті осіб. Тоді всі оці гамнюки, які люблять обсирати наше місто, зникнуть</p>
11 Листопада 2016, 00:34
Зареєструвався, думаєш не буду обсирати?<br/>Як варіант з соціальних мереж тільки залишити реєстрацію, але і там не важко фейкову сторінку створити
11 Листопада 2016, 01:01
Не важно чи ти зареєструвався, чи ні, але ж всеодно лишився безликим, трусливим засранцем! З чим тебе і вітаю!
11 Листопада 2016, 01:15
Може поясниш в чому &quot;розвод&quot;, а то язиком молоти не мішки носити?
11 Листопада 2016, 01:22
А в що я по-твоєму не вник? Що може, в ДНЗ батьки перестали носити миючі засоби,чи їжу? Чи кров з носа в РР потрібен ремонт? Ти сам хоч вник, що написав,паморок, іди проспись!
11 Листопада 2016, 01:35
Закриеш коменти-закриеться ы твый сайт бо його ныхто не буде читати.Думаеш зырки з неба знымаш?Покищо слабенько
11 Листопада 2016, 01:38
А хто тут не ноунейм? От ти мене тут ображаєш, а чи зробила б так, якби світила своїм мордищем? я відповім - ні. Бо я твоє мордище зробив би ще більш страшним, ніж воно є.<br/>На цьому сайті, за весь час його існування я залишив менше 5 коментів, але ти вже навішала ярликів.<br/>Так що, хай краще буде видно всю вашу гнилу суть, а не лесливе модероване лицемірство.
11 Листопада 2016, 10:37
Пропоную зробити (хоча б вимостити щебенем) дорогу до нового кладовища. <br/>Прошу підтримати.<br/>Дякую усім.
11 Листопада 2016, 11:04
щодо лесливого модерованого лицемірства-в точку!!!!Бело боіться просто що попруть...
11 Листопада 2016, 13:10
а куди діли решту грошей ?
11 Листопада 2016, 13:17
Про використання додаткових коштів потрібно радитись з громадою міста (мешканцями).... і лишень тоді приймати рішення....<br/><br/>А на незрозумілі програми РДА- виділяє держава кошти ..... як це робила і раніше, і нічого їх брати з місцевих надходжень
11 Листопада 2016, 13:17
Про використання додаткових коштів потрібно радитись з громадою міста (мешканцями).... і лишень тоді приймати рішення....<br/><br/>А на незрозумілі програми РДА- виділяє держава кошти ..... як це робила і раніше, і нічого їх брати з місцевих надходжень
11 Листопада 2016, 14:40
Для мешканців міста є міський бюджет. Рішення приймають депутати яких вибирала громада.
11 Листопада 2016, 16:47
відділ освіти 420тисяч а37000+29000+72000буде138000 а де решта - заникали то хай відділ освіти ці кошти<br/>розумно розділить між дзн та школами а не кому схочу дам а кому схочу не дам вже був би начальник то такого бардаку можеб не було
11 Листопада 2016, 20:40
&lt;p&gt;Читаєш коменти, багато розумних людей, які добре розуміють, що їх обкрадають. Що з району всі роки крали оті сірі кардинали з адміністрації та з зради. То чому в залі сидять памороки а не представники громади і нищить район. Закривають школи, грабують громаду.&lt;/p&gt;
11 Листопада 2016, 21:08
багато &quot;розумних людей&quot; понаписували заяви на переведення своїх чад до інших шкіл , тим самим залишили школи без учнів, давши джек-под рда. то чим &quot;памороки в залі&quot; ( не всі) можуть завадити волевиявленню ? як ті що &quot;добре розуміють , що їх обкрадають&quot; дають себе обкрадати ? хто з &quot;розумних людей&quot; прийшов на сесію і висловився ?......... страшно що індентифікують ? ото ж бо... а крайній завжди знайдеться. між іншим - школи не закрили , а тимчасово призупинили. БУДУТЬ УЧНІ школи відновлять роботу ( надіюсь )
11 Листопада 2016, 23:37
Він ще на щось надіеться!Гайворонська вибрала курс на закриття і ти хоч лопни.Керівника в освіі чому нема? Отож бо й воно! Покищо шукають якогось лизоблюда який буде робити все що скажуть.Такого бардаку в районі ще нікрли не було! Савчук і далі керуе з_під одіяла...А ця жене &quot;політику партіі&quot;. солодка парочка!
13 Листопада 2016, 03:15
не тобі, Тонька, про бардак писати. крісло керівника в освіті не дає спокійно спати? якраз тоді бардак і дав про себе знати