На Івана Купала у Рожищі відбудеться етно-фестиваль

05 Липня 2019, 10:17
6271

Рожищан та гостей міста запрошують на етно-фестиваль української народної творчості «Купальська казка».

Анонс розмістили на сторінці Рожищенського районного дому «Просвіта» у Facebook.

Дійство запланували на 7 липня.

У програмі свята: 16:45 – святкова хода, у супроводі оркестру, від РД «Просвіта» до паркової зони (біля ведмедів); 17:00 – виступи фольклорних колективів району, театралізація «Купальська казка» (паркова зона); 20:00 – святковий концерт за участі солістів РД «Просвіта» та чоловічого вокального квартету «Акорд» (площа Незалежності); 21:00 – дискотека.

Коментарі
05 Липня 2019, 15:04
Ще не задовбало кожних вихідних ці концерти? Прямо Лас-Вегас якийсь а не Рожище.
05 Липня 2019, 15:42
Поїдь в село на картушку. Буде тобі релакс в тишині.
05 Липня 2019, 17:33
Чому не біля Стиру????<br/>А як же купайлівський вогонь?<br/>А куди вінки пускати???
06 Липня 2019, 13:47
хто захоче до Стиру, той до ночі ще там опиниться))))) вінки пускати, таксказать
06 Липня 2019, 17:19
Справжні Православні на святкування язичнецького свята ,та ще й піст-не підуть.<br/><br/>Православні українці святкуть свято найбільшого, серед людей ,святих-Різдво Іоанна Хрестителя.!<br/><br/>Кого хто прославляе і шануе ,той і буде пред Господом нам свідком,до того нас Господь опредилить і у ВІЧНІСТЬ.<br/>Кожен нас вчинок і навіть слово та думка будуть за нас свідчити на Страшному Суді,перед Христом -вірите ви в те чи ні ,зовсім не важливо.<br/>То ж думайте.
06 Липня 2019, 23:52
Язичненське свято перед церквою Різдва пресвятої Богородиці . Ганьба. Думайте що робите.
07 Липня 2019, 20:42
яке вам діло до того якщо такі святі то сидіть домаі не судіть людей ясно вам пані