Копачівка: «ГазТормоз» запрошує на свято радості та сміху

10 Листопада 2016, 10:47
2912

У пʼятницю, 11 листопада, о 19 год в БК села Копачівка відбудеться популярна естрадна інтелектуально-гумористична гра, так звана КВК.

Тільки-тільки відшумів конкурс «Файна панянка», як у Будинок культури села Копачівка завітає чергове свято радості і сміху. Цього разу не менш незвичне - КВК (або КВН) від першої команди села під назвою «ГазТормоз».

І хоч це відбудеться вперше, але організатори обіцяють не розчарувати! Беріть з собою хороший настрій, запасайтесь посмішками – і у п’ятницю, 11 листопада, приходьте о 19:00 в БК с. Копачівка! Будемо сміятись разом!


 

Коментарі
10 Листопада 2016, 13:27
КЛАС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!! РУХАЙТЕСЯ ВПЕРІД і НІНАКОГО НЕ ДИВІТЬСЯ
10 Листопада 2016, 16:20
БК В КОПАЧІВЦІ ПРОЦВІТАЄ ЦЕ МАБУДЬ ЗАСЛУГА ДИРЕКТОРА ЯК ВИ ДУМАЄТЕ?
10 Листопада 2016, 17:32
я думаю що це заслуга Сергія Янішевського)Він молодець,хороший хлопчик)
10 Листопада 2016, 18:41
В першу чергу директора, а тоді вже всіх інших)
10 Листопада 2016, 23:35
директор хай займається тим що їй належить а то не можуть визначитись чи церкву глядіти чи магазин чи клуб
10 Листопада 2016, 23:58
якщо не можуть то село їм допоможе
11 Листопада 2016, 00:16
Молодці, копачівці, так тримати. Для того й існують заклади культури, щоб у них проводились заходи для людей, а не були зачинені на навімні замки. Ще раз - молодці!
11 Листопада 2016, 01:28
Ну й молодці, що скрізь встигають, а ви не заздріть, а краще самі щось зробіть. Танюша умнічка!!!
11 Листопада 2016, 02:18
я вже дааааааавно визначилася з церквою, клубом ііііііііііііііііііііііііііі магазином!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! раджу вам зайнятися якоюсь малесенькою справою і дурниці не будуть лізти до голови. А СЕРГІЙ ЯНІШЕВСЬКИЙ просто МОЛОДЕЦЬ і я дякую БОГУ, що мені трапляються такі розумні люди в моєму житті
11 Листопада 2016, 02:20
всім за підтримку
11 Листопада 2016, 02:21
дякую!!! ви супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
11 Листопада 2016, 02:22
дякую. ви супер
11 Листопада 2016, 17:20
молодці Лесики !!!!!!!!!!!! Церква / магазин /клуб а чому б і ні молодь є молодь !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! удачі!!!!!!!!!