Перший сніг у Рожищі

09 Листопада 2016, 20:43
2920

У середу, 9 листопада, в Рожищі почав падати перший сніг.

Найбільше такій події раділи діти, які висипалися на вулицю. 

Й не дивно, адже коли на землю лягає перший сніг - ця подія завжди сприймається, як свято.

Перший сніг - це справжнє диво, як перші кроки, як очікування чогось світлого та радісного.

З першим снігом вас, рожищани! Нехай у ваших серцях завжди панує радість, а на обличчі - посмішка!

7

4

2

3

2

3

 

Коментарі
09 Листопада 2016, 22:52
Як приемно побачити перший сниг у своему ридному мисти,перебуваючи далеко вид риднои домивки. Щиро дякую Вам!
09 Листопада 2016, 23:14
І Вам дякуємо Тетяно, за добре слово!
10 Листопада 2016, 00:00
Як гарно!
10 Листопада 2016, 00:11
Дорогенькі мої,редакція,дякую вам за гарні новини,важливі теми..За те,що витрачаючи свій вільний час пишете,стараєтеся донести усе важливе до людей..Миру,добра,любові,шани від людей,корткоязиких коментаторів,яскравих подій Щастяяяя вам
10 Листопада 2016, 00:30
Щиро дякуємо вам, Ірино, за теплі та гарні слова! Нехай Бог віддячить вам сторицею за добро!
10 Листопада 2016, 11:36
Дійсно,приємно вражена...<br/>Маленька радість в ці не дуже багаті приємними новинами часи. Дякую ,тимпаче, що добру частину свого життя була дотичною до цього району. Дай Боже Вам щедрої долі на приємні новини,звичайну людську радість, міцне здоров&quot;я,хороших порядних і щирих ЛЮДЕЙ поруч!
10 Листопада 2016, 11:44
Дякуємо Вам Світлано за теплоту Ваших слів. Так приємно, коли є такі світлі та щирі люди, як Ви. Нехай Господь дарує Вам довгого віку та щасливу життєву дорогу!
11 Листопада 2016, 12:13
Перший сніг...Прекрасний спогад дитинства...Хочеться йти по цьому сніжку і думати про щось свое.І мріяти...І щоб вдома чекав хтось дуже коханий...Ось такі асоціаціі...Кореспонденту який це нам подарував-щиро дякую!
12 Листопада 2016, 12:11
Дуже приємно, що наша замітка навіяла Вам такі теплі та хороші асоціації. Нехай вони гріють ваше серце завжди. І обов'язково поруч буде людина, яка даруватиме Вам своє кохання!
16 Листопада 2016, 15:18
Сердечно дякую!