Що «світить» завідуючій Рожищенським ДНЗ №1?

09 Листопада 2016, 18:00
5048

У вівторок, 8 листопада, в приміщенні Рожищенської РДА відбулася друге і завершальне засідання робочої групи, яка за рекомендаціями постійної комісії міської ради вивчала обставини відтермінування початку опалювального сезону в Рожищенському ДНЗ №1 «Малятко» та питання оплати праці в ДНЗ № 1 міста Рожище.

Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, до складу робочої групи увійшли: заступник голови Рожищенської РДА Інна Сергійчук (голова робочої групи), в.о. начальника відділу освіти та молоді РДА Василь Масюк (заступник голови робочої групи), начальник юридичного відділу РДА Наталія Бондарук, член виконавчого комітету міської ради Сергій Дунець, депутати Рожищенської міської ради Тетяна Панасюк та Михайло Поліщук, заступник Рожищенського міського голови Віталій Поліщук, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Ірина Попова, методист районного методичного кабінету Леся Тусевич та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти та молоді РДА Наталія Чернецька. На комісіях також були присутні громадські активісти та представники Ківерцівського відділення ПАТ «Волиньгаз».

Ознайомившись з матеріалами по вивченню питання відтермінування початку опалення в Рожищенському дитсадку № 1 «Малятко» робоча група вирішила за невиконання доручення засновника про підготовку документів для включення опалення в дошкільному закладі, за перевищення повноважень в питанні прийняття наказу про припинення роботи ДНЗ для прийому дітей, що належить до компетенції засновника, на підставі ст. 147 Кодексу законів про працю України, рекомендувати відділу освіти та молоді райдержадміністрації до 10 листопада 2016 року підготувати наказ про винесення догани завідуючій Рожищенського дошкільного навчального закладу № 1 «Малятко» Лесіній Тетяні Юріївні.

Щодо питання оплати праці в Рожищенському дошкільному навчальному закладі № 1 «Малятко»: робочою групою вивчено ряд  документів, які регламентують оплату праці ДНЗ та сформований висновок про те, що оплата праці працівників в дитсадку відбувається відповідно до чинного законодавства України.

Коментарі
09 Листопада 2016, 20:08
<p>Всратись і не жити....догану вони винесли...ще напевно пальчиком насварили....а не комісія</p>
09 Листопада 2016, 20:11
Найвища міра покарання-догана! Ганьба комісії і всім решта!!!
09 Листопада 2016, 20:22
"Світить"-а не гріє?
09 Листопада 2016, 21:46
Хто жив той живе........
09 Листопада 2016, 22:35
Я знала, що їй нічого не буде
09 Листопада 2016, 22:46
даааааааааа! шо грибе то грибе а батьки намирени ити в прокуратуру ! на його!Де е такий закон що школа платна?Вищо смиетеся!!!!!!! Вин робе коридори ? Викна бл ть ! повставляй ! А в прокуратуру пиде цила школа ОДНОЗНАЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09 Листопада 2016, 23:12
<p>Винесена догана і повірте це не мало . Далі справа за батьками чи ви і далі будете язики тримати. Боягузи ! Тільки вмієте що по клаві бити , а прийти і сказати про порушення ви не можете бо боягузи. Чому ви чекаєте що все вам хтось має принести на блюдечку. Тільки спільними зусиллями ми зможемо навести порядок!!!</p>
09 Листопада 2016, 23:14
А ще ти що знала?
09 Листопада 2016, 23:20
А ще я знала, що в Гойманихи все схвачено, особливо в відділі освіти.
09 Листопада 2016, 23:55
А як на рахунок другоі догани наіть якщо все схвачено? Знає мама що буває після другоі догани ?
10 Листопада 2016, 00:07
так і думала лесіній нічого не буде ,лише посварили пальчиком.ганьба меру та відділу освіти.
10 Листопада 2016, 00:08
після другої догани вже третьої не буває....))))
10 Листопада 2016, 00:17
Ти менше б думала , невже ви ще не зрозуміли що якраз потрібна допомога батьків. А ви все думаєте.
10 Листопада 2016, 00:20
хоть хтось один розумний зрозумів натяк, а то соплі розпустили. В СЕ ТІЛЬКИ ПОЧАЛОСЬ!
10 Листопада 2016, 02:39
На хв!ст сол! !й насиплете!
10 Листопада 2016, 09:49
В Україні посади даються до смерті з правом успадкування .В нас навіть щоб погану завідувачку звільнити треба майдан збирати .
10 Листопада 2016, 17:26
Хто не в курсі, вже декілька днів ходять по садочку підписи збирають з батьків на підтримку Л.Т.Ю. Мовляв завідуюча тут нідочого, це все батьки з власної ініціативи несуть харчі, миючі, гроші, щось у конвертах....і ніхто їм про це навіть не натякав. Підписи збирають і уважно дивляться чия дитина буде виступати і віршик розповідати, а чия на лавочці в куточку посидить.
10 Листопада 2016, 20:58
І все це робить алкашиха в "запої" на очах адміністрації ( через один будинок), працівників суду (через дорогу), райвно по діагоналі навпроти) і про яку революцію гідності можна говорити, Тепер батьки будуть стояти на колінах і писати заяви з проханням прийняти від них (нерозумних гроші) на Татьянин день чи ще на Юрія чи на будь що. Приватний садок тай годі , є підозра, Тусевич, Шевченко і Поліщук мають з нього дивіденти. Справедливості немає , але Ви тримайтесь.
10 Листопада 2016, 21:44
ха-ха послухали лисичку і щуку кинули у річку
10 Листопада 2016, 22:04
Да про підписи правда, мій знайомий водить туди дитину. Саме він і розповідав, що збирають підписи на підтримку Лесіноі, а саме вона збирає. І саме цікаво, що він проти, але підписався, щоб на нього з- під лоба не дивилися. Я сказала, що він дурень, і всі ви дурні, якщо підписуєтесь. Тоді мовчіть і не плачтеся!!!!
10 Листопада 2016, 22:36
може бути в інфузорій,якщо чинуші жирують і роблять ремонти по кабінетах, а батьки носять харчі в садки? Ви хоч е-декларації дивились, чи ви так статисти, незнаю, може лохторат? Як ваз назвати, батьки, кого ви виховаєте в своїх сім'ях ?
10 Листопада 2016, 23:06
Постійно ховається за спинами батьків! А потім знову дере з них в три шкури! Спробуйте не підпишіться за неі, дитина буде ізгоєм, ніяких ролей, віршів на ранках не побачите!
10 Листопада 2016, 23:19
Завтра 11.11 ніби то на 13:00 збирають батьків в РДА, на рахунок цієї особи, прийдіть висловіть свою думку наяву, а не в коментарях....Гадаю це буде не малий крок від батьків!
11 Листопада 2016, 01:01
Я розумію прекрасно ,що ми батьки"ніхто"для високопосадовців,але коли використовуючи нас і мають нас -батьків за ніщо,а лише щоб принесли,купили усе у садочок а чи дитина ходить чи хворіє по пів року це їх нецікавить,а платити мусиш,я б тій Гойманихі коси повитягала би ,за те як вона вчинила з моєю дитиною,і толку з того що я писала і ходила на неї,вона сучка ще своє отримає,на все свій час
11 Листопада 2016, 01:36
Ото ідіть завтра в Рда і скажіть про це, ідіть з дітьми, а в садок не ведіть. Блін, ну невже нема управи? Та телебачення викличте, не втратьте шанс викинути цю безсовісну з садіка
11 Листопада 2016, 01:51
мовчить Гайворонська? Бо іі дитині рожищенські садки нафіг не потрібні? Чи теж боіться ту пантеру?
11 Листопада 2016, 09:27
Ніхто ту пантеру не боіться( з наших керовців), просто ім начхати на всіх нас і на наших дітей! Вони вже й згодні трохи поворушитися, але нашими руками і зусиллями! То варто вибрати : нехай нами, батьками вихованців, маніпулює оця Багіра, або вже підтримати немічну сонну комісію і прийти у РДА , розказати правду про садкову династію.І розбудити сонне сусіднє з садком #1 царство! Давайте допоможемо собі самі!!!!!
11 Листопада 2016, 12:44
Н-да... Я в садок не ходжу вже 8 років. Але вірю що все так і є- здають, бо не хочуть почути : "вам для своєї дитини шкода", втратити місце і.д.і.т. п. і підписи ЗА - поставлять, а гадити будуть тільки при своїх.
11 Листопада 2016, 19:40
І як Вам сьогодні збори? Чи готові Ви говорити, скоріше за все ні. Але запамятайте нарешті гарні слова: Рабів до раю не пускають ! А ви згодні мовчати , мовчки давати гроші,вставляти вікна
11 Листопада 2016, 23:29
Мер висловив свою думку, і втік, не хотів нічого більше слухати. Не було режиму питання-відповідь, бо наш слуга народу запізнювався кудись! Як висловився В'ячеслав Поліщук, на нього було вилито багато бруду в прессі через зрив опалювального сезону, тому він хотів захистити свою репутацію, получилось, що за рахунок людини, яку і так вже ніхто не любить. Комісія вивчала лише два питання, по яких реально не було за що давати догану. Але завдяки резонансу і обуреної спільноти вони мусили якось відреагувати!
12 Листопада 2016, 13:48
Та в мера завжди так,то грошей нема, то поспішає. А на премії пане мер гроші є?
16 Листопада 2016, 21:01
моя дитина теж ходила в цей садок . Але як би наша влада виділяла кошти для садків і шкіл .А не сиділи в кабінетах з євроремонтом то тоді непотрібно було нести спонсорські допомоги .А то понаучували розумні батьки (сраколизи) драйкати гроші і непитаючи чи вони в тебе є! В нас час коли ми ходили в садік,школу невимагали так як тепер і небули дурнішими ,як наші діти .
16 Листопада 2016, 21:01
моя дитина теж ходила в цей садок . Але як би наша влада виділяла кошти для садків і шкіл .А не сиділи в кабінетах з євроремонтом то тоді непотрібно було нести спонсорські допомоги .А то понаучували розумні батьки (сраколизи) драйкати гроші і непитаючи чи вони в тебе є! В нас час коли ми ходили в садік,школу невимагали так як тепер і небули дурнішими ,як наші діти .
05 Грудня 2016, 21:04
чистої води правда!!!!...зато ми вільні і незалежні...ащо людей довели до бідності і убогості так це нормально......