Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Провели спортивне свято для дітей з Рожищенського притулку

21:15 08.11.2016
1111

Протягом листопада та грудня 2016 року Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації проводять в обласні Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!» серед дітей-вихованців дитячих спеціалізованих закладів.

Змагання проводяться з метою популяризації здорового способу життя, залучення дітей-вихованців дитячих спеціалізованих заходів до систематичних занять фізичною культурою та спортом, профілактики шкідливих звичок й зниження психологічних факторів агресивності. Виховання патріотичних почуттів та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей-вихованців дитячих спеціальних закладів. Повідомив Район.Рожище керівник Волинського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Володимир Новосад.

7 листопада 2016 року в м. Рожище у притулку для дітей служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації працівниками Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено спортивні конкурси з дартсу, шашок, спортивної вікторини, стрибків на скакалці, гри в настільний футбол та «Силомір».

Участь у спортивно-масових заходах брали всі бажаючі вихованці притулку. Дітки проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно-оздоровчих заходах. Під час проведення спортивного заходу учасники продемонстрували свою кмітливість, активність та завзятість.

Переможцями в змаганні з дартсу став Валерій Ганетюк у «Силомірі» - Богдан Катаєв, у змаганні з шашок – Яна Лесик, у змаганні «Стрибки на скакалці» переміг Валерій Ганетюк, а у вікторині на спортивну тематику переміг Юрій Кобелянський.

Вихованці, які показали найкращі результати у кожному з видів змагань, були нагороджені грамотами, дипломами та призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин