Реформа поліції, або, хто відповість за безлад на дорогах Рожищенського району?

07 Листопада 2016, 15:40
3480 Джерело: Фото Ірини Ющук

Рожищанка, активістка Азовського руху Ірина Ющук піднімає важливе та актуальне питання сьогодення - неправильне паркування та бездіяльність контролюючих органів. Про це вона пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Кажуть реформа йде, кажуть реформа діє... Можливо десь так і є. Але в скромному «сіті Рожище», помінялось лише 2 речі: міліція стала поліцією та машинки нові гарні їм видали. А як штани протирали, так їх і протирають... Тільки тепер уже за більші гроші (це я про нову зарплатню). 

Ось не так давно випало стати свідком ситуації, як рожищенський «поліцейський» передає через маршрутку щось до управління поліції охорони м. Луцька, а це щось, упаковане в пачку з під офісного паперу...

Краще б правила паркування повчили, панове полісмени, чи своїми безпосередніми обов'язками зайнялись, а то бардак у місті розвели. Паркуються як хочуть як водії маршрутних транспортних засобів, так і водії приватного транспорту, умудряючись подекуди і торгівлю біля самісінького місцевого ринку вести прямо з ТЗ. Хоча самі новоспечені полісмени і самі не проти показати приклад, як паркувати потрібно.

От так от, місцевий очільник міліції-поліції Олександр Басалик і на переатестацію ходив, і в судах доводив свою компетентність і бажання працювати по-новому, а поки, ось маємо, що маємо... «від перестановки доданків - сума не змінилась...», - написала активістка та прикріпила до допису світлини з порушенням ПДР.











 

 

Коментарі
07 Листопада 2016, 17:51
наші полісмени вміють тільки бабусь стареньких на базарі гонити а з машин як торгували так і торгують
07 Листопада 2016, 18:14
і податки ніхто з них певне не платить.. куди податкова дивиться?
07 Листопада 2016, 18:16
Шановна активістка \непонятно що за сила стоїть за цими новими азовами----ну 100 відсотків нова схема...хто фінансує...модель стандартна..\Ви б краще не оцю маячню писали ---хто де машину ставить в провенційному містечку---В САМІЙ КОРУПЦІЙНІЙ ДЕРЖАВІ-- НАЙШЛА БЛ....ТЬ ПРОБЛЕМУ....ЯК ТАК СИЛЬНО ВБОЛІВАЄТЕ ЗА СТАН ДОРІГ ТО ВИСВІТЛІТЬ ПОВНІСТЬЮ ТЕМУ --СКІЛЬКІ В КОЖНОМУ ЛІТРІ ПАЛЬНОГО ПОДАТКУ АКЦИЗУ НАКРУТКІ +БРЕХЛИВИХ СХЕМ ..ЯКІСТЬ ...І ДЕ ЦЕ ВСЕ ЗНИКАЄ...БО ПО МОЇХ ПІДРАХУНКАХ ЦЕ КОЛОСАЛЬНІ СУМИ...
07 Листопада 2016, 18:18
сімействами вже кучкуються. і тешка їх біля нашого краю завжди стоїть чуть не на переході.
07 Листопада 2016, 18:33
За що і мова!! порушення на порушенні! Куди компетентні органи дивляться?? <br/>Тут питання не лише в порушенні правил ПДР, а й в тому що в антисанітарних умовах йде торгівля продуктами харчування, торгують не вирощеним на присадибрин ділянках а привозними товарами, а податки в бюджет міста хто платити буде?? <br/>А потім рот відкривати будуть громадський туалет їм подавайте біля скверу чи т.п., а за який шиш мер то має втілювати??
07 Листопада 2016, 18:50
&lt;p&gt;Та Басалик тільки штани протирає. Можливо ще й сам кришує, базарників, мінял. Хатинку за що побудував? Херой АТО. Поїхав на 4 лінію оборони і має УБД.&lt;/p&gt;
07 Листопада 2016, 19:00
Чуєш, ти крутий! Ти хоч сам був в АТО. А то так вправно всіх обзиваєш, всі тобі фігові, а ти сам хто такий? Безликий, безформний. Про кого б тут не йшла мова - всі тобі не такі. Охрєнєть, ціну людині складає, той хто боїться назватися! Ти сиди і мовчи! Он Іра захотіла висловитися, то не ховалася, а ти як пес гавкаєш з під плоту!
07 Листопада 2016, 19:17
на сторінках інтернет-видання (район. рожище) черговий ще один раунд обмiну компліментами,зауваженнями,побажаннями між держслужбовцями,підприємцями,активістами та іншими???де та санта-барбара??де те кіно??а може ви вже всі разом чай з печивом смакуєте??
07 Листопада 2016, 19:43
&lt;p&gt;пишуть багато заяв в поліцію,то коли поліція встигне ще дорожній рух керувати.&lt;/p&gt;
07 Листопада 2016, 20:19
&lt;p&gt;Не тобі , мені розповідати що говорити, і де, коли і що писати.&lt;/p&gt;
07 Листопада 2016, 21:09
То ти був в АТО???????
07 Листопада 2016, 21:11
То ти був в АТО???????
07 Листопада 2016, 21:13
З яких пір Неформалка стала активісткою?
07 Листопада 2016, 21:13
небуло порядку на дорогах і небуде...іра все правильно говорить....
07 Листопада 2016, 21:50
А якщо поліцейський передає пакунок маршруткою, в чому тут порушення??? В чому??? Купа людей так робить! А поліцію зараз не критикує тільки лінивий, ну модна така фішка. А тим більше анонімно!!!
07 Листопада 2016, 21:57
Поліція вас має вчити паркуватися? А самим слабо??? Слабо пропускати пішоходів, не паркуватися на переходах? Чи, як поліція поряд то ми порядні, а без нагляду свині свиньми. Та коли вони почнуть бабок з під базару гонити ви ж перші почнете верещати, мовляв от які гади, з жінками воюють!!! Ловіть бандитів!! В АТО всіх!!! Скажете ні?
07 Листопада 2016, 22:00
Що не так???
07 Листопада 2016, 22:09
В вересні дньом керівництво поліції біля колібрісу загрузило службову ладу пойлом, закускою і поїхали напевне п'яним водіям штрафи виписувати.<br/>І ще: мій знайомий вже давав 200грв хабара рожищенським поліцменам і знаєте- брали. Треба їм ще збільшити зарплату
07 Листопада 2016, 22:34
Шановний Олександр Іванович, починайте всіх вже штрафувати і ганяти! Народ просить!!! Бо як не крути, а краще хай ганять коли порядок в місті, ніж при таких обставинах!!!!
07 Листопада 2016, 22:41
беркут до вас треба
07 Листопада 2016, 22:41
беркут до вас треба
07 Листопада 2016, 22:46
А до вас ні
07 Листопада 2016, 22:50
і до вас треба
07 Листопада 2016, 22:51
і до вас треба
07 Листопада 2016, 22:54
Я помню з Іркою,по могілках лазив.
07 Листопада 2016, 23:03
ви там лазили? Шукали неправильно припарковані машини?
07 Листопада 2016, 23:25
Тут взагалі все просто, як два пальці... Є таке просте правило: попит народжує пропозицію!!! Не хочете, щоб торгували в антисанітарних умовах - НЕ КУПУЙТЕ в таких продавців. Два тижні бойкоту цілком достатньо щоб перестали торгувати, поки буде хоч один покупець - буде торгівля. І друге, на рахунок санітарії, щось нема певності що в тому самому &quot;колібрісі&quot; вона на достатньо високому рівні. Жодного разу, в жодних джералах не біло інформації про отруєння привозними продуктами купленими у жінок на площі. Чого не можна сказати про магазини. Випадків з простроченою, зіпсованою продукцією хоч греблю гати. Зі своєї сторони, мабуть краще куплю герметично запаковану ковбаску в Польщі, ніж перепаковану працівниками &quot;колібрісу&quot;. І не треба мені туалету в сквері.
08 Листопада 2016, 00:36
ПРО ЩО СТАТТЯ? ВАШИМИ Ж СТАРАННЯМИ ЛІКВІДОВУЮТЬСЯ І СКОРОЧУЮТЬСЯ ВСІ КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ, В ТОМУ ЧИСЛІ І МІЛІЦІЯ, А МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ ПРОДОВЖЕНО ЩЕ НА РІК. КОЖНУ ТУ БАБУЛЮ ТРЕ ЗА 10 ДНІВ ПОПЕРЕДИТИ ЩО ДО НЕЇ ЙДЕ ПОДАТКОВА ЧИ ЩЕ ХТОСЬ. ЗА ЩО БОРОЛИСЯ НА ТЕ Й НАПОРОЛИСЯ!А НА ДОРОЗІ Я ДУМАЮ ЗА ПІВГОДИНИ З ФОТОАПАРАТОМ МОЖНА БУЛО НАКЛАЦАТИ БІЛЬШЕ ЯК ПАРКУЮТЬСЯ АТОВЦІ,АЗОВЦІ,САМООБОРОНОВЦІ І Т.Д І Т.П. А НАСПРАВДІ ВСЕ ПРОСТО ЯК І ПИСАЛИ ВИЩЕ - НЕ КУПУЙТЕ В ТИХ ХТО ТОРГУЄ НЕЗАКОННО І НЕ СПЛАЧУЄ ПОДАТКИ, НЕ ФОТОГРАФУЙТЕ МАШИНИ А НЕ ПАРКУЙТЕСЬ ДЕ ПОПАЛО, НЕ СУДІТЬ І НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ!
08 Листопада 2016, 01:00
Шановні, що за перехід на особистості?? мова йде про проблему яка має місце у нашому місті. А стосовно моїх поглядів - духу у Вас не хватає ідентифікуватись під прізвищем і ім'ям, а лише безглузді ніки?
08 Листопада 2016, 01:00
https://www.youtube.com/watch?v=lN6Hg2X07L8
08 Листопада 2016, 01:12
Скажіть, будь ласка, а що вам заважає те, що фотографують неправильно припарковані авто? Можливо, водій побачивши себе на сайті, наступного разу задумається над тим, чи ставати де попало, чи ні. Хоч таким методом треба карати горе-водіїв!
08 Листопада 2016, 01:27
Наступного разу коли водій себе побачить на сайті, він почне гадити редакцію, самооборону і всіх кого в той момент згадає! Перевірено часом!
08 Листопада 2016, 01:28
http://1.bp.blogspot.com/-gwUi4Exjp8g/Ubv1XDKCkhI/AAAAAAAASKQ/jRH0J49x_MI/s1600/494699.gif
08 Листопада 2016, 01:35
Що ти тут розказуєш, байки про скорочення органів. Як торгували, так і торгують. Було вас комплект чи некомплект! Нічого не робите, жируєте за народні кошти! Скільки ти, типу інспектор, до мараторіїв бабусь оштрафував?Хочеш пофоткати АТОвців чи самооборонівців, апарат в руки!
08 Листопада 2016, 11:53
Я читав різні форуми, але різниці ніде немає! на одних росіяни з українцями гризуться, а тут рожищани один одного!!! для того щоб навести порядок, потрібно щоб на зауваження поліцейського реакція була як у Європейській державі...наводьте порядок в своїх головах!
08 Листопада 2016, 12:29
А хто наведе порядок коли тут усі &quot;своі&quot;.всі повязані?І &quot; на лапу&quot; також беруть! Треба щоб в Рожищах гарненько попрацювало НАБУ...А Басалик порядку ніколи не наведе як і ніякий інший на його місці.Закручено все дуже туго.
08 Листопада 2016, 12:53
Якщо вони (ПОЛІСІЯ) не можуть в центрі з парочкою валютників розрулити, то що говорити далі.
08 Листопада 2016, 13:52
а куди підуть валюту міняти?
08 Листопада 2016, 13:57
А ти зміг би зі своєю дружиною завше бути поруч:на роботі,вдома,в гостях,в ліжку??Це для нас мужчин приклад терпіння,стриманості,порозуміня і можливо любові до своєї жінки.Молодець Петруха!Удачі тобі!
08 Листопада 2016, 14:15
&lt;p&gt;В Україні 25 років були одні злодії при владі.Майдаун теж злодії фінансували,щоб прийти до влади.Наші люди бумажку від морозива в смітник не викинуть,а ви хочете,щоб був порядок в маштабах держави.Були стадом і будемо.&lt;/p&gt;
08 Листопада 2016, 14:45
&lt;p&gt;напишіть мені синонім слова ,тому що є заяви в поліцію,а є заяви в поліцію від покручів&lt;/p&gt;
08 Листопада 2016, 15:07
&lt;p&gt;Мені теж неподобаєця,що нацик,але я чиновник в міськраді,а ти офіцер.Будь толерантнішим,стриманішим.&lt;/p&gt;
08 Листопада 2016, 16:00
Слово офіцер перекладається як службовець, і прийшло в українську мову «ахвіцер» через російську мову «рос. офицер», коли керували російською імператорською армією старшини німецького походження піддані Російської імперії, а вихідці з етнічної України служили в ній.
08 Листопада 2016, 18:58
Ого, а про мене забули. Про сусіда пишуть.
08 Листопада 2016, 22:33
Примітивні коментатори, навіть нема кому апелювати. Нудно з вами, навіть посперечатися нема про що товчете воду в ступі і думаєте, що круті, бо розрізняєте букви на клавіатурі, а насправді так все тупо, що то жесть.
08 Листопада 2016, 23:14
ти спочатку своє статеве життя наладь(я знаю про тебе .....,але нерозказую),а від цих коментаторів ти чудо не вельми далеко відкотилося,як яблучко від ..... .
09 Листопада 2016, 00:21
Привіт! І я тебе знаю!!! А в тебе зі ставивим життям вже все добре? Бо твій лікар казав, що ще є проблеми, тобто на разі з тобою спати ще не можна. Але якщо ти стверджуєш. що вже все добре, то можемо... Коли?
09 Листопада 2016, 15:58
Ус! коментар! е св!дченням низького авторитету нашо! М1Л!ц!! чм то пак-пол!ц!!.
24 Листопада 2016, 21:38
це точно що беркут треба.......