Розпочав курсувати автобус з пандусом сполученням Луцьк – Рожище (Райлікарня)

07 Листопада 2016, 12:30
11961 Джерело: pp.vk.me

Новий автобус Богдан А30212, оснащений ручним пандусом для осіб, які пересуваються на візках, розпочав курсувати за маршрутом Луцьк – Рожище (Райлікарня). Про це повідомляється в спільноті «Громадський транспорт Луцька» в соціальній мережі Вконтакті.

Нагадаємо, що тендер виграв підприємець Олег Хайчевський. Пан Олег придбав «Богдан» 2014 року з пандусом за 1 мільйон 300 тисяч гривень. Як зауважив, таку вигідну покупку зробив на виставці в Києві. Повна вартість такого ж автобуса десь в межах двох з половиною мільйони, залежно від комплектації.

2
pp.vk.me
pp.vk.me

2
pp.vk.me
pp.vk.me

2
pp.vk.me
pp.vk.me

Коментарі
07 Листопада 2016, 19:05
в лікарню автобус повинен прибувати в 8-05 а не 8-20
07 Листопада 2016, 21:55
Не виграв тендер, а купив.<br/> &quot;Луцкій&quot; бізнесмен Хайчевський нахабно відібрав прибутковий рейс в місцевого підприємця-водія Козака Л., прикриваючись гуманними цілями і користуючись тотальним бардаком в цій державі.<br/> Але Хайчевський запам'ятай: на чужому горі щастя-прибуток не здобудеш. Розплата може прийти на дітей, а може автобус і не відробити вкладений мільйон.<br/>В нас достатньо своїх розумних людей, а чомусь &quot;луцкі&quot; лізуть керувати містом Рожище і наживатися на рожищанах.
07 Листопада 2016, 23:09
Купив не купив підприємець рейс, але те що автобус просторіший і мене не возять як бидло -це великий плюс. Зранку в автобус не можна потрапити,бо їдуть хворі, медсестри, працівники сирзаводу . Якби Козак надавав якісну послугу, можливо і не програв би. А якими мотивами хто керувався, поцимбалах!!
08 Листопада 2016, 00:27
гарний &quot;воздуходув&quot; для вікна на передостанньому фото - з сифона для умивальника приклеєний скотчем. Автобус за 2млн.
08 Листопада 2016, 02:48
Такі автобуси повинні бути всі.
08 Листопада 2016, 09:16
проклинань не треба а от з думкою місцевих жителів треба рахуватись цей рейс був дуже зручний для нас жителів вовнянки і надійний весь час курсував ми за нього будемо боротися
08 Листопада 2016, 11:56
водій даного автобуса - звичайний хам, хапуга! Замітьте таку річ, що середні двері відкриває вкрай рідко, лише тоді, коли люди виходять. Коли заходять, мусять виключно через передні, бо ж не дай Боже, хтось не заплатить чи зайде з посвідченням. Не раз їжджу в даному автобусі, і практично завжди спостерігаю таку картину. Скоро чекаємо шансон на весь салон: &quot;...ВАрАб'ї над зонАю летят&quot;))))
08 Листопада 2016, 15:17
На автобусі величезними буквами написано що середні двері - це ВИХІД, а передні - ВХІД. У даному коментарі це ви ХАМ.
08 Листопада 2016, 15:27
Не звертайте уваги на тих.хто пише негатив. Швидше всього.це-люди заздрісні яким хзавжди усе не так.Тіштеся що е такий автобус і маршрут Він потрібен!
08 Листопада 2016, 16:18
Не звертайте уваги, якщо маршрутний міні-олігарх Хайчевський завтра відбере ваш бізнес, його водії будуть вам хамити і графік руху маршруток зробить вигідним для себе. Бо Рожищани для нього і для Мирки (є такий керовнік в обладміністрації) є бидло. Не звертайте уваги на безпрєдєл на рівні Рожища, а потім плачте, що безпрєдєл в верховній зраді.<br/> Я дуже заздрю Хайчевському за талант відбирати маршрути, дуже заздрю!
08 Листопада 2016, 17:16
Подавай в суд, оскаржуй,надай докази неправомірного конкурсу чи хабаря!В чому проблема? А на &quot;беспредел &quot;ми увагу звертаєм, читай інші статті цього сайту.
08 Листопада 2016, 18:11
А інвалідам проїзд безплатний. Хто знає?
08 Листопада 2016, 23:06
До чого тут &quot;діти&quot;, &quot;розплата&quot; і &quot;чуже горе&quot;???<br/>Автобус комфортабельний і кращий, а тому має перевагу. Людям всеодно хто власник, люди хочуть їздити як люди! А пишуть оці прокльони невдахи які бояться сказати у вічі!
08 Листопада 2016, 23:07
До чого тут &quot;діти&quot;, &quot;розплата&quot; і &quot;чуже горе&quot;???<br/>Автобус комфортабельний і кращий, а тому має перевагу. Людям всеодно хто власник, люди хочуть їздити як люди! А пишуть оці прокльони невдахи які бояться сказати у вічі!
08 Листопада 2016, 23:10
Хах,читаю коментарі і дивуюсь...До чого заздрісні люди в нашій країні.Купила людина автобус ну і лади,для чого ці ваші безмістовні коментарі. Чесним способом,нечесним... а яка різниця?! ти не зміг купити автобус чи виграти тендера,то не сиди тут і не пиши ці тупі повідомлення:) в нашій країні все вирішує БАБЛО І З'ЯЗКИ. і ще скажіть хтось,що це не так:) всім добра
08 Листопада 2016, 23:12
Хм,і хто ж це у нас такий погрозливий дядька??? за гроші 'пасть парве' видно.Шановний,будьте простішим і збирайтн кошти на рейси і такі автобуси.
08 Листопада 2016, 23:12
Не пишіть фігні. Ця маршрутка їздить пографіку сірої (хто їздить той знає). Тобто нічого не змінилося, чого ви розкукурікалися. І кому водії вже так встигли нахамити? Автобус їздить лише два чи трі дні. Водій ( за відгукаи пасажирів) НОРМАЛЬНИЙ. що ви хочете, що вам не подобається?
08 Листопада 2016, 23:22
Автобус класний,що не кажіть, а вельмишановний ОБУРЕНИЙ Вам варто сходити на тренінги стосовно підвищення самовпевненості.Однозначно пораджу.
08 Листопада 2016, 23:29
Людии,смішно це все читати. Канєшно класно,що ми тут всі пописались,але поки деякі Обурені тут виписують свою заздрість,то Хайчевський докладає зусиль і вдосконалює свій бізнес,тому раджу тому ж Обуреному трішки запастись терпінням і грошима,якщо бажає щось-таки досягти в цьому житті.Підтримую пост Вікторії. <br/>Обурений,Ви настільки низько впали,що вже на дітей замахуєтесь?... видно,справи у Вас дійсно кепські. Ну Бог Вам суддя<br/>а автобусом і рейсом я довольний.щиро дякую
09 Листопада 2016, 02:42
Я б взагалі на мості з жителів села Вовнянка плату за в'їзд в місто брав
09 Листопада 2016, 12:00
ти імбіцил? яке село Вовнянка? і хто ти такий по життю, недоумок!
09 Листопада 2016, 12:18
А ось таких як цей персонаж я б взагалі не пускав такі і побили фанарі в парку, хай тусуються в Рудні
09 Листопада 2016, 12:32
Автобус їм не підходить. Хапуги всі! Награбували! Ви на свої писки давно в зеркало споглядали? Лікарям в кишеню Грушевських з Лесею заштовхували?Щоб, лікарняний отримати в АТО не потрапити і тд. Тому не варнякайте. Що хтось вам винний і поганий. Хоч хтось прийшов на слухання стосовно одоробла, що хочуть &quot;забудувати&quot; на місці пам'ятного знаку, що біля дитячої бібліотеки? Ні! Всі в дома та по роботах сидять та лайном один в одного в коментарях кидаються. Теж мені - суспільство . . .
10 Листопада 2016, 21:11
До обуреного навчись грамоті і втебе буде мільйон
10 Листопада 2016, 21:21
Люди куди ми котимося?чому коли в когось щось добре то нам погано, коли ми почнем за щось чи за когось радіти а не обсирати і гадати один на одного, вам не стидно таке писати!!!
14 Листопада 2016, 18:24
ага підкажіть нашій владі щоб брати плату через міст а саме з рожищан які ідуть до лікарні ото буджет поповнимо