Рожище: розпочали облаштовувати сквер «Борцям за волю та незалежність України»

07 Листопада 2016, 12:05
5643

У Рожищі, навпроти площі Незалежності, на пагорбі перед будинком номер 61, розпочався перший етап підготовки облаштування скверу «Борцям за волю та незалежність України».

Нагадаємо, що ще навесні 2016 року, Рожищенська міська рада закликала громаду обговорити та подати своє бачення, ідеї, ескізи, замальовки  майбутнього скверу.

Нині проект виготовлений ТзОВ «Архітект-проект».

7

Зараз працівники КП «Дільниця благоустрою міської ради» зачищають від старих, аварійних дерев територію майбутнього скверу. Варто зауважити, що ще 15 березня комунальники зверталися до міської ради з клопотанням дати дозвіл на їх зрізання. Після перевірки та складання комісією акту обстеження, 28 березня 2016 року був виданий дозвіл на видалення трухлявих, аварійних дерев.



Цього року заплановано зробити залізобетонні роботи по встановленню пандусу та сходів, які проведе фірма-підрядник ТзОВ «Мехбудсервіс» (Луцьк).



 

Коментарі
07 Листопада 2016, 14:20
Чи передбачили проектом громадський туалет, адже всі заходи проводяться на цій площі
07 Листопада 2016, 15:44
Де туалет? Посередині скверу?
07 Листопада 2016, 17:36
Це символ покемон -го з бруківки? Навіщо пси зрізали дерево , йому ж хз скільки років , без цього не можна було?
07 Листопада 2016, 17:53
Ви подумали наскільки зброд буде заважати спати людям які живуть у будинку. А це що за свастика бездарна? Місце приземлення для суїцидніків ?
07 Листопада 2016, 18:06
<p>А за дерево комусь потрібно відповідати..</p>
07 Листопада 2016, 18:27
А мені проект скверу подобається! Давно потрібно щось міняти, і в шию гнати "совок"!!
07 Листопада 2016, 18:30
Значить, має бути невеликий висновок: тобто всіх хто гулятиме сквером, якесь чудо авансом називає збродом.
07 Листопада 2016, 18:32
То ж дерево спеціально зрізали, щоб ти, дурню не скочив з нього на місце для суіцидніків.
07 Листопада 2016, 18:59
Добре в центрі скверу буде розстрілювати владу. Гарне місце для страт.
07 Листопада 2016, 19:58
Що за кантора малювала проект? як студенти 1 курсу) такої бездарної роботи потрібно ще пошукати
07 Листопада 2016, 20:34
Скільки міська рада заплатила за такий бездарний проект? Якщо його будувати відповідно до проекту 1 до 1 проектний сверитк там не влізе, він буде залазити на кінотеатр (як мініму закриє там весь прохід) і житловий будинок (прийдеться забрати прибудинкову територію) що між двома п'яти поверховими будинками. І як тінь може падати з Півдня на Північ)?
07 Листопада 2016, 20:40
Дерево потрібно було відгородити заборчиком, а не зрізати. Чим воно заважало?
07 Листопада 2016, 21:00
Кінотеатр до речі, не поміха (можна і його знести, як і старе дерево).
07 Листопада 2016, 21:01
А де ти було коли обговорювали проект? Чого не висунув свого носа і не тикнув що не так. А тепер сидиш і шось чешиш. Краще чеши вже!
07 Листопада 2016, 21:07
От гахнуло б тобі те дерево на голову ти ж б побіг жалуватися, плакатися, щоб тобі соплі підтирали. А так сидиш в теплі, критикуєш, всі тобі бідному в кашу нагадили, не спитали убогого чи можна, чи ні, дерево зрізати. Открой свойо лічіті Гюльчітай, піди в міську раду і запитай, чого тебе не спитали!
07 Листопада 2016, 21:15
дебілізм...
07 Листопада 2016, 21:56
Причому тут обговорення? Проектна організація не орієнтуватися в просторі не знає де схід і де захід). Хоча б перед тим як щось проектувати поміняли б кроками вилазить їхній скверик чи ні ато умовно кажучи запроектували скверик площею 100 м.кв на ділянці площею 60м.кв). Відразу видно рівень компетентності проектантів).
07 Листопада 2016, 22:15
А якщо дерево на вашому подвір'і заважатиме вам облаштовувати обійстя, ви його викорчуєте, чи обгородите? А якщо гілка старого дерева відломиться і провалить кому небуть голову (бажано тролю цього сайту), хто буде винний?
07 Листопада 2016, 22:25
Відсутність громадського туалету в центрі міста призводить до того, що народ сере в коментарях.
07 Листопада 2016, 22:40
в нашому місті люди зацікавлені в добробуті чи тільки обсирати вміють, жах як читаю цю писанину, ви поїздіть подивіться країну, які містечка гарні нашим Рожищам ще далеко, а це ж центр- візитка міста!!!! взялися хлопці хай роблять, щеб пішли допомогли! дерево шкода, але скільки біди може наробити старе дерево під час бурі, а скільки праці щоб його зрізати і нічого не зруйнувати.
07 Листопада 2016, 22:52
Припустимо туалет є біля будинку культури, яка сила заважає вам туди добігти, чи ви справді думаєте, що його мають вам побудувати біля площі? А потім будете скиглити через сморід, бо туалети ще й прибирати треба. А чим-чим а культурою обслуговування себе в громадських туалетами наш народ знатно вирізняється. Підете на цю роботу? Бо інакше вже менше, як за місяць туди неможливо буде зайти. І почнуть гидити на прилеглій території .
07 Листопада 2016, 23:01
Писати гидоту охочих багато.А от долучитися до доброї справи-немає нікого.Місто оновиться,погарнішає..Навчіться творити,а не осуджувати-жити буде краще)))
08 Листопада 2016, 01:21
А коли дільниця благоустрою завершить роботу на вул. Граничній? Понагортали землі людям під забори, калітки і вже 2 тижні не з'являються. Ми дуже вдячні за асфальт в нас на вулиці, але потрібно ж довести роботу до кінця. Ми біля свого будинку прибрали, але ж є люди які не можуть цього зробити
08 Листопада 2016, 02:11
Біля своїх будинків кожен житель може прибрати сам.А ось біля скверу Богдана Хмельницького вже тиждень ніхто не прибере скло розбитої вітрини ювелірної крамниці.І взагалі там стільки сміття що бридко навіть ходити, На що дивиться наш міський голова? Якби був живий покійний Алієв такого ніколиб не було
08 Листопада 2016, 10:03
Тобі на хвоста хтось наступив ? Мер має дивитися за цим? Ні! Я не уявляю, щоб в Луцьку хтось Романюку сказав, що він має контролювати скло від розбитих вітрин! Вже до Алієва (царство йому небесне) добралися. Бридко тобі - прибери, не хочеш прибирати не лазь там. Хоча коти люблять лазити по смітниках, а свиня завжди болото знайде.
08 Листопада 2016, 13:26
Нашим людям ніколи не буде добре. Легко обкакати щось сівши за комп в своїй комірчинці. Розказати як правильно і показати який я обізнаний. Приємно, що місто не зачахає, а принаймі якісь кроки для розвитку містечка нашого робляться. Я надіюсь, що люди які працюють над цим не звертають уваги на неграмотних коментаторів в таких статтях. Бо особисто в мене пропало б бажання взагалі щось робити. Дякую небайдужим рожищенцям за небайдужість!
08 Листопада 2016, 14:40
1)Шановні жителі будинку номер 61,нехай краще буде скверик,чим диско-бар і п'яні обцикатєлі,як біля будинку номер 5 за "люксом". 2)В туалет можна сходити за міськрадою,там є де присісти. 3)По вулиці Граничній приберуть бардак самі жителі,влада вас морально підтримує. 4)Краще б зі ставків в Рожищі,хоча б шини поприбирали,чим на всяку ху*ню наподобі пам'ятних скверів гроші тюхкати.
08 Листопада 2016, 20:47
краще сквер Богдана Хмельницького зробили.....
08 Листопада 2016, 21:14
Я проти красоти в М.Рожище не проти,але усі люли нашого міста сміються з цієї "красоти*,взяти наприклад наш крутий фонтан....це просто ....опа( зробили хоть би кольоровий,а не цирк на дроті,дзюрчить я вода з крану.або часи....шо небуть.витрачають кошти не зрозуміло на що,а за ці кошти я думаю дійсно можна було б цент(площу зробити лялькою).але на жаль роблять,аби зробити що небуть
08 Листопада 2016, 21:14
Я проти красоти в М.Рожище не проти,але усі люли нашого міста сміються з цієї "красоти*,взяти наприклад наш крутий фонтан....це просто ....опа( зробили хоть би кольоровий,а не цирк на дроті,дзюрчить я вода з крану.або часи....шо небуть.витрачають кошти не зрозуміло на що,а за ці кошти я думаю дійсно можна було б цент(площу зробити лялькою).але на жаль роблять,аби зробити що небуть
08 Листопада 2016, 23:35
Ви готові померти за свої переконання, які тут написали, йолопи? От би вас за ваші хворобливі дописи, добре не повішати а трішки покатувати... і там де ви повскаєтеся поставити туалет, як пам`ятним моченедержателям! а між іншим грамоцюхи ви знаєте що вас можна легенько вичислити через інтернет провайдерів))) просто ніхто на разі не ставить собі це мету. Чекайте!!! На все свій час!!! Потішончики ви наші)))
08 Листопада 2016, 23:53
Туалет вам побудувати... Ви ж потім будете пищати, чому мер, або поліція вас туди не супроводжують. Бо вам страшно, темно, чище якась недогода... Наприклад папір не того кольору, явно мер не догледів. Або ви лапою у вигрібну яму влізете, то вже полісія винна не попередила про таку катастрофу, не спасла, не заарештувала того хто туди накакав. О!!!!!!! Ще можна страховиків тут обкласти: чому не страхують від випадків попадання в вигрібну яму головою!!! Ідей море!!! Звертайтесь!!! А краще памперси вдягайте.
08 Листопада 2016, 23:57
Нерозумне? Хто тобі без намордника дасть інформацію від провайдера?)))
09 Листопада 2016, 00:26
Ви мені на фіг не потрібні.
09 Листопада 2016, 00:31
курОчко кльово підмечено. В кого що болить. Аха-хах!!!! Болить так? до коментатора через одного вгору. А ти не кури ним. І взагалі брежи його. використовуй за призначенням.
09 Листопада 2016, 02:37
Геращенко ти знову погрожуєш всіх по ip вичислити?
10 Листопада 2016, 09:34
Людство заслуговує на знищення. Ви не шануєте своїх героїв ! Вам шануєте своє гавно!
10 Листопада 2016, 09:35
Людство заслуговує на знищення. Ви не шануєте своїх героїв ! Ви шануєте своє гавно!
10 Листопада 2016, 12:38
перестань писати радіодиктант,він ще вчора закінчився.шо курив?поділись з читачами.
12 Листопада 2016, 22:49
У ставках вода впала і весь бруд зверху! Картина жахлива! Але нікого не цікавить, треба ж площу гарною робити, а те, що за 50 метрів робиться нікого не хвилює. Ганебний фонтан та біг бен з рекламою вже є отож додамо ще "краси" центру міста.
15 Листопада 2016, 16:56
тест