Відбулося перше засідання щодо ДНЗ №1 міста Рожище

04 Листопада 2016, 12:30
4584

У вівторок, 1 листопада, в приміщенні Рожищенської РДА відбулося перше засідання робочої групи, яка за рекомендаціями постійної комісії міської ради вивчала обставини відтермінування початку опалення та питання оплати праці в ДНЗ № 1 м. Рожище. Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

До складу робочої групи увійшли: заступник голови Рожищенської РДА Інна Сергійчук (голова робочої групи), в.о. начальника відділу освіти та молоді РДА Василь Масюк (заступник голови робочої групи), начальник юридичного відділу РДА Наталія Бондарук, член виконавчого комітету міської ради Сергій Дунець, депутати Рожищенської міської ради Тетяна Панасюк та Михайло Поліщук, заступник Рожищенського міського голови Віталій Поліщук, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради Ірина Попова, методист районного методичного кабінету Леся Тусевич та головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти та молоді РДА Наталія Чернецька. На комісії також були присутні громадські активісти та представник Ківерцівського відділення ПАТ «Волиньгаз». 

Під час обговорювання робоча група розглянула ряд інших питань, які виникли під час роботи, та виокремила ключові моменти в основних питаннях для подальшого опрацювання.

Коментарі
04 Листопада 2016, 14:37
Головне що Гаврик був присутній. Надіюсь він допоможе розібратись, як Гойманиха капусту квасила!?
04 Листопада 2016, 14:57
Можливо пора зняти з посади такого керівника. Постійний сморід від паперосів і від алкоголю.
04 Листопада 2016, 15:00
А ти мені наливав????????
04 Листопада 2016, 16:08
<p>Народ, будь ласка, коментуйте скільки душі завгодно, тільки одне прохання - без образ! По-людськи просимо! Вже вкотре! А то ми не встигаємо ваші коментарі видаляти! Ви ж працюєте поряд з людиною, а чіпляєтеся то до чобіт, то до ніг, то ображаєте словами. Є платформа для висловлення свого бачення стосовно справи, а не для образ! Ще раз, будь ласка, будьте людьми!</p>
04 Листопада 2016, 17:02
По-людськи пишеться через "и", а не через "і". Щось на зразок рукі, ногі, пірогі
04 Листопада 2016, 17:10
Мозгі
04 Листопада 2016, 17:11
То вони перевіряти прийшли, чи поспати? Якісь сонні мухи)))
04 Листопада 2016, 17:12
З такими "людьми" по-людськИ не вийде)))))) бо треба спершу бути людиною, а тоді чинити по-людськИ!!! Маріє, я правильно все написав????
04 Листопада 2016, 17:22
Чому там Григорій Козакевич спить? Де фото з Гавруком і Інною Сергійчук зникло?
04 Листопада 2016, 17:25
Ти краще само вчися "мозгі"!!! Такого слова немає в українській мові, а є "мізки"! Блін, дістали коментатори, які вважають себе асами української мови, а самі й одного слова написати правильно не можуть.
04 Листопада 2016, 17:38
Що чоловік завідуючої садка # 2 робить в комісії з приводу садка # 1? І чого вони всі там сплять?
04 Листопада 2016, 17:40
...
04 Листопада 2016, 17:48
<p>Гриша хоче на комісії розказати як завідуюча садка №2 споряджала і вони разом через силу виносили ЩОДЕННІ продуктові набори для потреб своєї сімї.</p>
04 Листопада 2016, 18:02
А де Григорій дівся , заснув? Сонне царство якесь.
04 Листопада 2016, 18:39
Лесіна, зробила багато! І я вірю цій людині.
04 Листопада 2016, 19:41
Юріівна, та заспокойся, хватить вже себе хвалити
04 Листопада 2016, 19:44
Ну і зрештою, що ж вирішила вельмишановна комісія ?
04 Листопада 2016, 19:59
А Сергійчук цього разу в яких чоботах прийшла? Дайте фотку подивитися
04 Листопада 2016, 20:43
" І Щуку кинули у воду..."
04 Листопада 2016, 21:01
То що грамотні невдахи,жаба давить?...
04 Листопада 2016, 21:52
<p>Ото вже ні, пані, тобі не позаздриш нині! Полощуть твоі кісточки усі , кому не лінь! Так що мабуть ти вже тиждень рвеш</p>
04 Листопада 2016, 22:35
А що вирішила комісія? Чому не написали, що було на комісії?
04 Листопада 2016, 22:46
Ціле Рожище слідкує за роботою вашої комісії. І люди ще ні в якому питанні не були такі одностайні. Але ми не віримо, що цю проблему можна вирішити. В Гойманихи дуже сильні підв'язки, вона всесильна. Ходить по Рожищах з вас сміється. Всеодно, каже, вони мені нічого не зроблять.
05 Листопада 2016, 15:11
<p>ура!тепер ми зрозуміли правопис слова .</p>
06 Листопада 2016, 18:13
ВЕЛЬМИШАНОВНА редакція а хо вам ДОЗВОЛЯВ видаляти коментарі .Самі винні в тих образливих коментарях. Що посіяли те і ПОЖИРАЙТЕ .
06 Листопада 2016, 18:19
Ну знаєте, дозволу у вас ніхто не питатиме, чи видаляти коментарі, чи ні!!! І про яке "посіяне" ви говорите? Про ваші образи та слова "не по темі"?
06 Листопада 2016, 18:30
НУ ЗВИЧАЙНО МИ НАРОД А ВИ ВЕЛЬМИШАНОВНА ТОМУ ХТО НАС ПИТАТИМЕ І ЦИМ ВСЕ СКАЗАНО
06 Листопада 2016, 18:40
А ви спробуйте писати не дурниці, а прості речення без лайки і образи! Бо правду сказано, що посієш те й пожнеш. І не варто робити себе "білими та пушистими".
06 Листопада 2016, 21:01
білі та пушисті це ви тому що коментарі видаляєте
07 Листопада 2016, 18:46
ТО ХТО НЕБУТЬ СКАЖЕ .ЧИ ЗВІЛЬНЯТЬ ЛЕСІНУ ЧИ ПРОСТО ПАЛЬЧИКОМ НАСВАРЯТЬ .