Релігійна громада Ясенівки перейшла до ПЦУ

19 Червня 2019, 13:03
Храм у селі Ясенівка 6982
Храм у селі Ясенівка

Релігійна громада села Ясенівка Рожищенського району приєдналася до лав Православної церкви України.

Про це Район.Рожище розповіли мешканці села.

На Благовіщення у населеному пункті влаштували публічне обговорення щодо переходу місцевого храму від УПЦ (МП) до ПЦУ. Згодом ініціативна група збирала підписи мешканців за перехід до нової церкви.

2 червня у селі влаштували збори громади. За перехід до ПЦУ висловились 107 жителів Ясенівки. Рішення – одноголосне.

На Трійцю, 16 червня, у храмі на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» відбулось перше Богослужіння у складі ПЦУ.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
19 Червня 2019, 19:17
Нарешті і до жителів рожищенського району доходить
19 Червня 2019, 19:54
Вітємо! Ви молодці!
19 Червня 2019, 20:46
чому не пишете, що вкрали фото з сайту Волинської єпархії? думали, це не видно?
20 Червня 2019, 00:36
Мої вітання!
20 Червня 2019, 11:14
Молодці
20 Червня 2019, 11:26
Молрдці
20 Червня 2019, 13:53
В ПЦУ йде всякий зброд (безбожникі, які ніколи, або раз в рік приходили до церкви, алкашня і націоналісти). Туди їм дорога. На жаль вони ніколи не були православними. Що з того вийшло - подивіться на Доросині, Квітневе і інші храми ПЦУ, ходить 5-10 людей. А згадайте яка на початку переходу була ейфорія, директор школи відмічав тих хто не прийшов і що з того вийшло - пшик, все накрилось "мідним тазом"!
20 Червня 2019, 14:22
Вже Філарет звалює з того ПЦУ а деякі унікуми все туди рвуться....
20 Червня 2019, 14:39
Філя сьогодні скликає собор, відновлює КП. Цікаво, а Шняк чого ще сам в КП? Він не перереєструвався)))
20 Червня 2019, 16:48
да звідки відомо що Шняк КП <br/> піди до церкви подивись і почуй
20 Червня 2019, 17:41
З державного реєстру юридчних осіб, зайди подивись, а ящо не шариш як це зробити то попроси хай хтось тобі допоможе
20 Червня 2019, 21:44
Розкольники вітать інших розкольників,з тим що їхнього &amp;quot;полку&amp;quot; прибуло..Та куди прибуло..?<br/>На шлях до ПЕКЛА!<br/>....бідні ви та нещасні люди..і за що вам тільки Бог розум відібрав...
22 Червня 2019, 12:00
Ці христануті скоро за свої церквушки-кормушки горло перегризуть. Ось такий він, гниючий плід християнства...
22 Червня 2019, 21:44
Хочеться нагадати ці слова ,Господа нашого Іісуса Христа ,саме тому &amp;quot;малом стаду&amp;quot; православних ясинівців,які не піддавшись брехні та помутнінню в розумі -залишилися вірними Церкві Христовій.<br/>Вас не багато ,зате ви дійсно чада Христові.<br/>Поможи вам Господь зі своїм пастирем вистояти і на далі !<br/>Храни Вас Богородиця!
22 Червня 2019, 23:59
Лк. 12:32<br/>&amp;quot;Не бойся, малое стадо! ибо Отец ваш благоволил дать вам Царство&amp;quot;