Рожище: Нардеп від нашого округу Сергій Мартиняк, в якого 7 дорогих годинників, позичив у Поплавського 11 млн

03 Листопада 2016, 16:30
2415

Нардеп від групи "Воля народу" Сергій Мартиняк задекларував 7 годинників загальною вартістю 3,5 млн гривень, два натільні хрести загальною вартістю півмільйона гривень, і зброю на півмільйона гривень.

Про це йдеться у його електронній декларації, передає "Українська правда".

Також Мартиняк у 2015 році позичив 11,6 млн гривень у депутата від групи "Воля народу" Михайла Поплавського.

З годинників у Мартиняка: Patek Philippe металевий за 210 тис. грн, Patek Philippe з дорогоцінними металами за 394 тис., 577 тис., 682 тис., 525 тис. і 1 млн гривень, а також Jaeger Le Coultre з дорогоцінними металами за 1,1 млн гривень.

З ювелірних виробів у депутата два натільні хрести з дорогоцінними металами за 200 тис. і 300 тис. гривень, а також у нього є мисливська зброя - карабін Blaser за 260 тис. гривень і зброя Tavor за 240 тис. гривень.

Крім того, Мартиняк задекларував 292 тисяч доларів і 270 тисяч євро готівки в 2015 році.

Окрім позики від Поплавського, він отримав позику від компанії "Агідель" в сумі 4,9 млн гривень.

Витратив Мартиняк у 2015 році 9 млн гривень на придбання нерухомого майна, ще 0,5 млн гривень склали його внески в благодійні фонди і 118 тис. Гривень - благодійний внесок на будівництво церкви.

Депутат володіє корпоративними правами в 13 компаніях і загальна сума його внесків в їх статутний капітал становить 281,8 млн гривень, також Мартиняк є кінцевим бенефіціаром 15 компаній.

Загальний річний дохід депутата склав понад 30 млн гривень, у тому числі позика у Поплавського, а на рахунки в банки в 2015 році він вніс 106 тис. гривень.

Відомості про майно в електронній декларації не відрізняються від заповненої в березні декларації, але більш конкретизовані.

Коментарі
03 Листопада 2016, 19:58
нафіга того слизня вибрали
03 Листопада 2016, 20:39
Нащо панкурчак позичив 11млн.в бетмена нашої естради?
04 Листопада 2016, 02:38
Позичив для того,щоб тобі нові мозгі трансплантувати.
04 Листопада 2016, 08:37
Те що я гомосексуаліст не значить мене треба сварити
04 Листопада 2016, 12:48
Слухай, а може давай якось зустрінемося?
04 Листопада 2016, 13:15
<p>Судячи з висловлювань ти латентний __________! І тут Фрейд недопоможе.:-(</p>
04 Листопада 2016, 13:34
Це ж треба бути таким безрамотним комуноватніком, щоб слово мізки написати як" мозгі".Цей діалог, типу нацика з гоміком , те саме, латентненький, що ти сам себе _рахнув в очко.
04 Листопада 2016, 14:24
Що за цензура? Як на Нацика, так можна писати, а він латентному пі_арасту,відповідь дати не може?
04 Листопада 2016, 15:11
...имбицилы,окончившие восемь классов. ...iмбiцили,окончівшіє восємь класов.
05 Листопада 2016, 01:42
Я вибачаюся,а ті що коментують чого добилися в житті??? Може бізнес побудували і роботу зі стабільною зарплатою забезпечили ???
05 Листопада 2016, 01:43
я вибачаюся, а ті що коментують може бізнес заснували чи роботу людям дали зі стабільною зарплатнею?
05 Листопада 2016, 16:13
Я теж дико вибачаюсь, але в панакурчака люди працюють по 16год.Це називається потогонка, в цивілізованих країнах. Він всі податки заплатив, чи може виконав всі соц. забов'язання перед працівниками ? Чи може в нього на підприємстві азери чи негри працюють? Що той панкурчак заснував? Прихватизував стару птахофабрику і тепер розказує,як жити! Не смішіть.
05 Листопада 2016, 20:15
Вважаю, що утримувати підприємство, стабільно платити заробітну плату, забезпечувати соцпакет і офіційно влаштовувати людей на роботу - благо в сьогоднішніх умовах. На Курчаку є всі шанси розвиватись. А підприємства без проблем в принципі відсутні. Щоб щось мати треба працювати, а не барахло всяке писати!
05 Листопада 2016, 23:10
Я думаю оббирати своїх працівників курчак навчився вправно. Про це свідчить його декларація. Якщо виконання своїх соц. обов'язків це "благо",то нехай закривається! Згоден, Щоб щось мати треба працювати,а не обкрадати працівників, пенсіонерів, воїнів АТО,інвалідів та інших.
06 Листопада 2016, 10:12
арбайтен швайн!арбайтен!!