Нардеп, мер та селищний голова: хто був на підтанцьовці Тоні Матвієнко у Рожищі

17 Червня 2019, 10:02
8734

Рожище гучно відсвяткувало День міста. Чимало людей прийшло розважитися під святкову програму. Навіть дощ з грозою не налякав рожищан та гостей міста.

Головною зіркою вечора 16 червня стала співачка Тоня Матвієнко. Її виступ був одним з найяскравіших у програмі дійства.

Читати також: Водяна рамка, поні та ярмарок: у Рожищі святкують День міста

Глядачі завзято аплодували, підспівували та знімали шоу на телефони.

Не менші овації викликали й зіркові танцівники, які за короткий час добряче запалили публіку. Під співи Тоні Матвієнко на сцені танцювали народний депутат Сергій Мартиняк, Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук та селищний голова Турійська Олексій Безсмертний.

Читати також: Шашлик, чипси і кукурудза: чим і за скільки годують на Дні народженні Рожища



























Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
17 Червня 2019, 14:03
За кого тільки не агітують за гроші....
17 Червня 2019, 14:24
Та Поліщук давно вже за 3 кг гомілок продався Мартиняку.
17 Червня 2019, 14:42
ВСІМ ОРГАНІЗАТОРАМ ВЧОРАШНЬОГО СВЯТА.БУЛО ЧУДОВО. А В КАБІНКУ ГОЛОСУВАННЯ З ВАМИ НІХТО НЕ ПІДЕ — голосуйте за кого хочете
17 Червня 2019, 14:52
Так,насправді людей прийшло чимало.І напевно таку кількість літніх людей,особисто я,бачила вперше.Дуже прикро,що велика кількість не бачила,а лише слухала виступ Тоні Матвієнко,адже містяни та гості міста повністю закрили сцену,а літні жителі,які сиділи на спеціально поставлених лавочках,бачили лише спини.Неповага,невже не можна було почепити стрічку,свято ж було для всіх.І ще одне питання,чому на такій великій території жодного біотуалету?
17 Червня 2019, 14:55
А кажуть, що Зеленський клоун.
17 Червня 2019, 15:14
А це вже дно у виконананні міського голови.Це політична проституція.Рекламувати Мартиняка,який за свою каденцію у ВР не зробив для району та містаНІЧОГО,який голосував за закони 16 го січня,проти таких як Мартиняк майдан стояв...24 серпня Поліщук знову сльозу пускати буде?Гидко.
17 Червня 2019, 16:02
До 24 серпня ще день Конституції і Івана Купала. Ціле літо святкуєм а на роботу до Луцька і Польщі їздим по розбитих дорогах.
17 Червня 2019, 16:21
Як ви не розумієте що на сцені Поліщук злився в політичному екстазі з Мартиняком!))))
17 Червня 2019, 16:37
Чого ви під ніками ховаєтесь праведні сцикуникуни?
17 Червня 2019, 16:48
Що так підгоріло в тебе,що аж помилок в реченні наробив?
17 Червня 2019, 16:56
ще жодного заходу не було, щоб не обісрали. організатори, ви молодці. народ відпочив і було класно!
17 Червня 2019, 17:02
Поліщук, зроби тротуари по місту ,пройдися по Рожищах як господар,треба більше робити як мер для міста,менше собі в кишеню класти!!!!
17 Червня 2019, 21:44
Як там Столяр поживає?
17 Червня 2019, 22:50
Раджу всім коментаторам критикувати не під ніками, а під своіми іменами. Хай кожен запитає себе що він зробив для міста, а якщо хтось має факти що хтось ложить гроші громади до своєі кишені то звертайтесь у відповідні органи!
18 Червня 2019, 02:30
Сашко, йди займайся Самообороною від якої в нас тільки назва і все. Ну іще можеш вибити гроші на стадіон зі штучним покриттям який будується вже третій рік.
18 Червня 2019, 03:27
Хоч грамотно своє прізвище та ім’я навчись писати,а тоді давай поради.))
18 Червня 2019, 03:39
Дивно, якщо у вас такий "загребущий" мер, то чому в нього досі нема шикарної приватної садиби, статусного автомобіля, та й, наскільки відомо, ні він, ні його родина досі не відпочивали навіть у Єгипті???? То може не такий він і загребущий, як бачать його недоброзичливці? Подумайте!!! Цінуйте те що маєте!!!
18 Червня 2019, 12:34
А що мер зробив?Так як і Мартиняк -НІЧОГО!Він в першу чергу саботував утворення територіальної громади.Ми втратили 5 років у розвитку. Йому біля 40 років,а він совок совком.)Давно треба провисти декомунізацію в деяких головах.))Може він і не бував в Єгипті,але премії собі регулярно виписував.))
18 Червня 2019, 15:26
<p>Шановний Вячеслав Анатолійович. Не звертайте уваги на всіх шавок, які тут пишуть. Не бачать що робиться в місті? Флаг їм в руки і попутного вітру! Хай прийдуть і зроблять самі. А ще, нехай Шварцкоп покаже, що він зробив для міста. Конкретно що! І не треба тут про податки, бо він платить найменші податки в місті! На лайно, яке буде литися до мене відповідати не буду. Бо з гнилими людьми не спілкуюся! Респект меру!</p>
18 Червня 2019, 16:59
бурий - шизофренік!
18 Червня 2019, 17:21
<p>Шановна пані Ірино, не все в житті купується і продається. Ви ще молода і, на жаль, це зрозумієте згодом, але тоді будете жалкувати про ось цей період! Щастя вам!</p>