У сім’ї голови Луцької районної адміністрації Ярмольського 6 земельних ділянок у селі Романів Рожищенського району

01 Листопада 2016, 12:20
5057

Голова Луцької РДА Ігор Ярмольський оприлюднив свою декларацію, в якій вказав 16 земельних ділянок у селах Княгининок (ред. – колишні Маяки), Зміїнець, Боратин Луцького району, а також землі у селі Романів Рожищенського району.

Серед задекларованих об’єктів нерухомості у чиновника, який до 2015 року обіймав посаду Маяківського сільського голови, найбільше землі та житла саме на території цієї сільради.

У декларації Ігор Ярмольський вказав, що має 4 земельні ділянки у селі Княгининок загальною площею 9 576 метрів квадратних, 1 ділянку у селі Зміїнець площею 1 936 метрів квадратних. Цікаво, що право власності на всі ці об’єкти нерухомості голова РДА набув в один день – 30 січня 2008 року.

Ігор Ярмольський володіє землею не лише у Луцькому районі. Він має 6 земельних ділянок у селі Романів Рожищенського району загальною площею 44 764 квадратних метри (4,4 гектари). Зареєстрована ця земля також в один день – 1 листопада 2013 року.

Та на цьому перелік нерухомого майна, яким володіє чиновник, не закінчується. У його власності квартира у Луцьку площею 33, 79 квадратних метрів, зареєстрована 5 грудня 2014 року.

Земельною магнаткою можна назвати і дружину голови РДА Наталію Ярмольську. Щоправда у неї менше ділянок, ніж у чоловіка, проте є машина та будинок.

Наталія Ярмольська 5 лютого 2008 року стала власницею чотирьох земельних ділянок у селі Зміїнець загальною площею 7 769 метрів квадратних. Також вона володіє землею у Боратині площею 1 200 метрів квадратних. Дата набуття права: 23 жовтня 2008.


Житловий будинок у селі Зміїнець площею 276,70 м2 та «літня кухня-баня-гараж» площею 106,60 м2 також належить Наталії Ярмольській, «родинне гніздо» вона зареєструвала 22 лютого 2007 року.

Чиновницька сім’я користується автомобілем «Тойота Кемрі» 2007 року, яку Наталія Ярмольська придбала 27 лютого 2008 року.

Крім того, голова Луцької РДА зареєстрував корпоративні права у Милушівському споживчому товаристві вартістю у грошовому вираженні 1 000 гривень.

За минулий рік Ігор Ярмольський, працюючи із січня 2015 року на посаді голови райдержадміністрації, заробив 69 889 тисяч гривень (близько 5,8 тисяч гривень в місяць), дружина Наталія працюючи у відділі освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької РДА отримала 53 867 гривень (близько 4,4 тисячі гривень у місяць).

Із задекларованих заощаджень у Ігоря Ярмольського лише скромних 6 775 гривень на рахунку ПАТ «Державний ощадний банк України».

Чиновник не вказав жодної інформації в пунктах об’єкти незавершеного будівництва, цінне рухоме майно (крім транспортних засобів), цінні папери, нематеріальні активи, юридичні особи, кінцевими бенефіціарним власником яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї, фінансові зобов’язання, видатки та правочини суб’єкта декларування, робота за сумісництвом суб’єкта декларування, членство суб’єкта декларування в організаціях та їх органах.

 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Рожище» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Коментарі
01 Листопада 2016, 15:33
Відомий в Рожищі активіст Олександр Дулюк задекларував у 2015 році 7 300 гривень власного річного доходу та 11 100 гривень сукупного доходу родини. Сім’я має в розпорядженні земельну ділянку в 700 м.кв. та автомобіль – &quot;Форд Транзіт&quot; 2006 р.в. Якщо поділити річний дохід родини депутата на 250 робочих днів, то випливає, що сім’я живе на 44,40 гр. в день. <br/> І, ЯК ВІН ЩЕ З ГОЛОДУ НЕ ПОМЕР? З ТАКИМИ ДОХОДАМИ.
01 Листопада 2016, 15:35
ОТ ВАДІМКА КРАСАВЧІК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &quot;ШО МАЄМО , ТЕ МАЄМО!!!!!!!)))))))))))))) Депутат Рожищенської міської ради, громадський активіст та приватний підприємець Вадим Зінгель задекларував 1 178 536 грн. власного доходу і 1 237 412 грн – статків сім’ї. З цього випливає, що сім’я отримує майже 5 тисяч гривень на день. Родина має в користуванні три земельні ділянки площею 800 м.кв., 700 м.кв., 25 800 м.кв. Та автомобіль – &quot;Сітроен Берлінго&quot;, 2004 р.в.
01 Листопада 2016, 15:37
НЄ, НУ ДУЛЮКУ Я ДУМАЮ, ШАНОВНІ РОЖИЩАНИ ПОТРІБНО СКИНУТИСЬ. ХТО , ЩО МАЄ!!!!!!!!!))))))))))))))))
01 Листопада 2016, 16:21
Редакціє розмістіть інтересну статю про депутатів нашої Рожищегської міської ради, ну дуже цікава. Обласні уже написали її а ви чого ні? http://www.volynpost.com/news/77472-deklaracii-rozhyschenskyh-deputativ-onovleno
01 Листопада 2016, 17:14
Редакція мовчить, як в рот води набрала. Про чужого написали, а про своїх мовчать.
01 Листопада 2016, 19:05
Доброго дня, мої любі)))) Хоч і не маю права вам відповідати за редакцію, але якщо просите, то, будь ласка. Щодо декларації, як ви кажете &quot;чужого&quot; голови Луцької районної адміністрації Ярмольського, то для мене, наприклад, дуже цікаво те, що не мешканець Рожищенського району отримав у нашому районі аж 6 земельних ділянок у селі Романів загальною площею 44 764 квадратних метри (4,4 гектари). 4,4 гектари! А багато хлопців з АТО нині не можуть взяти й кілька соток. Щодо другого питання, яке стосується &quot;розписати ситуацію із доходами депутатів&quot;, яке оприлюднив ВолиньPost, то знаєте не звикла заглядати в кишені людям, які працюють на громадських засадах!!! І якщо ви призабули, то варто вам нагадати, що депутати місцевих рад працюють на громадських засадах – вони не є ні держслужбовцями, ні посадовими особами місцевого самоврядування. І, відповідно, Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині обов’язкового оприлюднення декларацій про доходи на них не поширюється. Яким чином декларації, на основі яких писалася &quot;стаття&quot; потрапила до рук автора, я не знаю! Думаю, їх взагалі немає, бо якщо б вони були, мали б бути посилання на їх першоджерело. Тож давайте будемо питати у чиновників що і як, а не у людей, які працюють на громадських засадах!!! А писати, дійсно є про що!
01 Листопада 2016, 19:31
&lt;p&gt;Коли буде Закон, тоді й напишемо, обов&amp;#39;язково!!! Але з посиланням на першоджерело.&lt;/p&gt;
01 Листопада 2016, 19:39
Закон вже є, на цю категорію він ще не поширюється (до 1 січня). А з 1 січня мають подати всі. Першоджерело я так понімаю у вас це єдиний реєстр електронних декларацій? Не довго лишилося. З 1 січня повилазить все і у всіх. Ще раз учіть матчясть
01 Листопада 2016, 19:41
У тому-то і справа, пані журналісточко! Ви свідомо висвітлюєте лиш ті теми, які &quot;вигідні&quot; вам, а ті, &quot;інші&quot; - ви вміло ухиляєтесь. Народ має владу і хоче знати хто і як і за які живе. Депутати теж свого роду є влада, влада ПРЕДСТАВНИЦЬКА!!! Учіть матчясть!!! Отож висвітліть це - чи немає &quot;добро&quot; від &quot;шефів&quot;??? А стосовно ділянок учасникам АТО - ви ж обіцяли цю тему висвітлити - що заважає? Знову немає &quot;добро&quot; від &quot;шефів&quot;? Чи інформації немає??? Ото вже ж роботяга-трудяга-патріот... все в одні ворота!
01 Листопада 2016, 19:57
А гайворонська скільки має ділянок
01 Листопада 2016, 20:00
А скільки ділянок має Пусяк чи Кучірка? Чого вчепилися за одних і тих же??? Почніть з себе хеРРої!!!
01 Листопада 2016, 20:22
&lt;p&gt;ШАНОВНІ РАГУЛІ ---шо вам дулюкі чи інші ніщеброди районого маштабу----вам скоро буде всім .....бо як порох яценюк гройсман і всі інші наперегонкі захвачують правдами і неправдами всі землі с\г призначення мільйонами гектарів -що навіть комбайнів нехватає щоб вчасно зібрати посіяне---то вам і майдан непоможе бо небуде кому рота зоздявити проти бо поліцейська держава буде крутіша ніж у ЗЕКА --вони будують свою ФЕОДАЛЬНУ ДЕРЖАВУ де нам місця немає ....&lt;/p&gt;
01 Листопада 2016, 20:52
Ну якщо ви вважаєте компетентними журналіста з ВолиньPost який опублікував інформацію без права перевірити дані, то читайте той сайт))) І ще одне, Шеф в мене один - це Бог! А хочете мене образити, чи принизити, то хай це буде на вашій совісті. А в мене совість чиста!
01 Листопада 2016, 21:04
Згоден з тобою. Вони будуть таку державу де таким як ти нема місця!
01 Листопада 2016, 21:06
Чому видалили мій коментар про засохлого троля?
01 Листопада 2016, 21:07
Не вам, журналісточка, судити по компетентність, а нам, читачам!!! І не спригуйте, журналісточка, на совість і Бога - не треба гріховодити. Де обіцяна стаття за землю АТОшникам??? Чого так впиратися написати статтю про доходи депутатів міськради щоб розставити всі крапки над &quot;і&quot;???
01 Листопада 2016, 21:11
https://public.nazk.gov.ua/declaration/bbc4730e-8dd0-4740-b651-a355afdda567
01 Листопада 2016, 21:11
https://public.nazk.gov.ua/declaration/bbc4730e-8dd0-4740-b651-a355afdda567
01 Листопада 2016, 21:14
От і Сава https://public.nazk.gov.ua/declaration/360feb40-6f89-49df-a078-7e2a208e2f4c
01 Листопада 2016, 21:18
&lt;p&gt;Шановний редактор чи редакторка! Будьте розумніші, народ трєбує декларацій? Є закон &amp;quot;Про доступ до публічноі інформаціі&amp;quot;, пишити запит в міську раду, вимагаєте деклараціі, оприлюдеюєте іх сканкопіі. Інформація есклюзивна, з рук в руки, достовірна. Декларація загальнодоступна, це не конфіденційна інформація.&amp;nbsp;Чи кішка тонка перед Дульою і Вєрою?&lt;/p&gt;
01 Листопада 2016, 21:44
Приходь до мене і я тобі розповім за що я живу. Ти ж я думаю не боішся показати своє лице. Я не ховаю нічого і двері завжди відкриті. Якщо маєш інформацію що я щось в когось вкрав звертайся у поліцію , а якщо ні то не звизди.
01 Листопада 2016, 21:55
ти всім покажи ти тіпа депутат. лоб в лоб любий дурак може казати
01 Листопада 2016, 22:01
Замовні статті це твій коник, темники для тебе один вихід.
01 Листопада 2016, 22:08
Показати що ? Якщо цікаво приходьте всі зроблю день відкритих дверей. Це непроблема так що приходьте хто не знає адресу пишу вул . Курбаса 8 . Нарешті нацик познайомимось а то ховаєшся за ніками.
01 Листопада 2016, 23:02
Якщо родина живе на 44.40 гр. в день ,то господарь такої родини , або ледарь ,або брехун .І ця людина ходить по рожищах і вчить всіх жити .
01 Листопада 2016, 23:06
Так дійсно Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» втратив чинність наразі діє ЗУ &quot;Про запобігання корупції&quot;. Дія цього закону поширюється й на депутатів місцевих рад.Зокрема сют. 45 передбачає подання декларацій до 1 квітня за минулий рік. Так що кому не терпиться подавайте запити на публічку, а ні - то чекайте 1-го квітня.
01 Листопада 2016, 23:35
Я бачу людей давить жаба??? А ви ніколи не думали, що голова Луцької РДА родом з с. Романів. А 6 - ть земельних ділянок це спадщина від батьків. Перш чим паплюжити людину позаочі , може потрібно про це запитати у власника, якщо він НЕ ЗАХОЧЕ з Вами спілкуватися то є багато різних методів отримати інформацію про наявність земельної(них) ділянки(нок) у громадянина згідно чинного законодавства.
02 Листопада 2016, 00:17
Я нічого не писав в 19:55. Це якась потвора неможе придумати собі нік. Вата замість мізків.
02 Листопада 2016, 00:20
Що заїла публікація декларацій?
02 Листопада 2016, 00:40
Стаття щодо декларацій депутатів Рожищенської міської ради з сайту http://www.volynpost.com таємничим чином випарувалась...
02 Листопада 2016, 01:39
НІЩЕБРОДИ НА ЧОЛІ З НАЦИКОМ І КОНТРОЮ...... СКОРО ЗНОВ 17РІК У ВАС Є ШАНС РОЗДАТИ---МАУЗЕРИ І КОЖАНКІ ЯК 100РОКІВ ТОМУ---НЕВЖЕ ЩОСЬ ЗМІНЕЦЯ ВІД ТОГО ЩО ВИ ПРОЧИТАЄТЕ ШО ХТО МАЄ---І ШО ДАЛІ--НА ХВІСТ СОЛІ ТИМ СУДЬЯМ НАСИПЕТЕ.....А ТУТ ШАНС ---ЯК КАЗАВ шаріков.....отобрать все і поділить ...ато декларації їм давай...
02 Листопада 2016, 03:50
А далі все цивілізовано,НАЗК,НАБУ,суд. Вато, невже ти неможеш зрозуміти що люди з таким мисленням,як в тебе, атавізм комунізму?
02 Листопада 2016, 10:59
Де стаття про землю АТОшникам? Чи слабо затронути мерію???
02 Листопада 2016, 12:37
Півдня не заходила на Район.Рожище і бачу що тут без мене не обійшлося. Ех, шкода не встигла побачити і прочитати статтю на Волиньпості, яку тут так жваво коментують, видає помилку 404, що підтверджує що її видалили.<br/>Вельмишановний пане Олександр Валентинович Дулюк! Бачу, з якихось певних причин не даю Вам спокою. Втім, тут немає нічого дивного, Вам як поганому танцору – щось таки заважає, в цьому випадку – моя скромна персона у Вас крайня. І хоча працюю в місцевому державному органі влади це не дає Вам приводу звинувачувати мене у всіх смертних гріхах. Окрім того, отой же Закон «Про запобігання корупції» мою творчу діяльність обмежує. Наразі, я окрім адміністрації ніде не працюю, нікуди не дописую, і ніде не отримую гонорари. Чомусь у вас стереотип: раз працює в органі влади – ворог №1, працює на голів(голову), можна лити купу бруду. Мої колеги, які працюють в державних органах влади, а це керівники інформаційних відділів обласної ради, ода, нацполіції в Києві – колишні журналісти, теж свого роду бюрократи і працюють на владу, але жоден громадський активіст в області чи в столиці не дозволяє собі таких висловлювань як Ви.<br/>І від себе особисто: статтю на Волиньпості не читала, але виходячи з опублікованих коментарів йдеться про оприлюднення декларацій. Щоправда незрозуміло трохи, чиї декларації просять. Якщо моя – темник, то це неправда. Потихеньку заповнюю вже, враховуючи всі «суперпотужні» можливості системи. В ефірі – з 1 січня. Те́мник — щоденна в 2001—2004 роках закрита директива керівництву українських ЗМІ, яка містила детальні інструкції щодо того, яким чином треба висвітлювати в новинах політичні події в Україні. Назва «темник» походить від початкової назви цього документу: «Темы недели» (рос.).<br/>Важливо зазначити, що темники не є рекомендаціями, вони мають набагато більше спільного із наказами [1].<br/>Коло людей, які отримували темники, обмежувалося вищим керівництвом ЗМІ та їхніми головними редакторами. Безпосередньо до редакторів телевізійних програм та журналістів вказівки ззовні доходили вже в інтерпретаціях керівництва. (Вікіпедія). Мої «темники» - сайт РДА, бо це входить в мої посадові обов’язки, передбачені посадовою інструкцією.<br/>Якщо ж мова йде про оприлюднення інформації про доходи депутатів згідно з деклараціями, бо в коментарях фігурує цифра 44 гривні в день, то колег підтримую за їх хоробрість і сміливість. Чому? Принцип бумерангу ніхто не відміняв. Не так давно ви заглянули до кишені держслужбовців, працівників органів місцевого самоврядування. Як чесний, порядний, громадський активіст будьте готові, що хтось загляне в кишеню до Вас. Чи може це темник? Але де ж…влучно кажуть росіяни: «Ваша зажравшаяся», коронована персона не може навіть припустити і думки про те, що августійша особа – всього лише рядовий громадянин держави, з тими само обов’язками. Спустіться на землю, шановний, втамуйте зверхність і пиху – тоді до Вас потягнуться люди.<br/>Доки будете мене зачіпати, пане Дулюк?
02 Листопада 2016, 12:53
Скажіть, будь ласка, кому я обіцяла написати про землю атовцям? Але, гаразд. Сформулюйте, що саме вас цікавить!
02 Листопада 2016, 13:15
Все в &quot;ЯБЛУЧКО&quot;. РЕСПЕКТ ТА ПОВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!
02 Листопада 2016, 13:20
Нормальні громадські активісти такого не будуть писати. А ти такий &quot;Херой&quot;. Якщо Херой, то вперед на передову! Но
02 Листопада 2016, 13:47
Це скільки людей тут потратили частину свого життя, щоб довести Ірі Зенц свою правоту і звинуватити її в некомпетентності )))) Це на скільки треба не цінувати своє життя, щоб час, який невпинно наближає до смерті тратити на &quot;захльобування&quot; жовччю.
02 Листопада 2016, 15:12
НАЦИКА ТРЕБА НЕГАЙНО ЛІКУВАТИ ----БО В ЙОГО НАВІТЬ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ ВІДСУТНЭ----ЩО БУДЕ ЯКЩО ДО ЗБРОЇ ДОПУСТЯТЬ....
02 Листопада 2016, 15:36
Цікавить скільки виділили, кому виділили, як відбирали кому виділятии і т.д. і т.п. - і про район і ПРО МІСТО ОБОВЯЗКОВО і що робиться далі в цьому напрямку, а то &quot;пасемо задніх&quot;. Бо подейкують, що гроші за землю хочуть - то або підтвердіть або спростуйте.
02 Листопада 2016, 16:14
Якщо вас цікавить така інформація, робіть запит, можете колективний, бажано його оприлюднити, подавайте до відповідної установи і чекайте на відповідь. З чого ви взяли, що хтось зобов'язаний виконувати ваші АНОНІМНІ примхи. Поскладали губці курячими дупками, серете на право й наліво а хтось має вам годити.
02 Листопада 2016, 16:45
Це точно. Редакція чи окремі журналісти нікому і нічого не повинні. Тим більше всяким анонімам. Може ще їм сказати де лежать ключі від квартири, де гроші лежать. Придумали собі тут права качати направо та наліво. Цікавить якась конкретна інформація - звертайтеся до носія цієї інформації у встановленому порядку. Але ж ні - так не підходить. Бо це треба засвітитися, можуть запитати навіщо інформаці та з якою метою. Бо скоріше за все цей цікавий писака до воїнів АТО не має жодного стосунку, так диванний генерал та стратег на всі руки. Але ж зручно чужими руками (руками редакції) відповідну інформацію отримати, щоб потім тут срати на все і всіх. І таких писак багато, які вважають, що редакція їм щось начеб то винна, щось постійно доказують, вимагають, критикують, ніби це вони видання десь із власної кишені фінансують. Ну сміх тай годі, якщо не сказати грубіше. Десь ви трохи шановні трохи ДЕМОКРАТІЇ ПЕРЕНЮХАЛИ....
02 Листопада 2016, 16:52
&lt;p&gt;Точно! Демократії забагато! Йди, ПДР!&lt;/p&gt;
02 Листопада 2016, 16:58
ПНХ!!!!!!!!!!!!
02 Листопада 2016, 17:38
Вони знають що то таке? Відпрацьовують свої копійки, які їм господарі кидають, як псам шолудивим, гавчать, аж монітори позаслинювали. Аякже завдання фрау Гай: мочити всіх - треба виконувати. Добре що вкусити не можуть, бо ж не в кожного є ветпаспорт з щепленнями. Та й дворнягам хто його буде видавати? головне тримати голодними, щоб за шматок прогнилого м'яса готові були рвати всіх.
02 Листопада 2016, 18:29
Декларації рожищенських депутатів. ОНОВЛЕНО<br/>Революція Гідності та прихід нової влади внесли деякі корективи в оприлюднення доходів державних чиновників та народних обранців. Чим далі – тим жорсткішими та прозорішими стають умови декларування доходів громадян.<br/><br/>Стало важче приховати «ліві» надходження до власного бюджету, але і тут деякі декларанти знаходять шпарини, щоб не афішувати власні доходи. Але вони, вочевидь, не знають, що такими діями лише притягують до себе увагу.<br/><br/>Ми проаналізували доходи найбідніших та найбагатших депутатів Рожишенської міської ради Волинської області за 2015 рік. В нашому розпорядженні – копії декларацій обранців. Здавалося б, невеличке волинське містечко, але серед депутатів є і мільйонери.<br/><br/>Депутатський корпус міської ради складають в основному пенсіонери та представники інтелігенції: лікарі, педагоги, дрібні службовці. Є серед них бізнесмени та громадські активісти.<br/><br/>Найменший річний дохід задекларував атошник Ігор Григор'єв, обтискувач електроз'єднувачів – всього 80,75 гривень. Його родина заробила 172, 75 офіційних гривень.<br/><br/>Земельних ділянок немає, з транспортних засобів – Т-25.<br/><br/>Трохи більше заробляє Ірина Гундир – секретар Рожищенської міської ради. Її особистий дохід становить 11 602 грн, сімейний – 29 602 грн.<br/><br/>Сім'я громадянки має в користуванні 4 земельні ділянки: дві по 0,24 га, одна – 1,1,190 га., одна – 5, 6198 га. З транспортних засобів – &quot;Опель Вектра&quot;, 2000 р.в.<br/><br/>Депутат Рожищенської міської ради, громадський активіст та приватний підприємець Вадим Зінгель задекларував 1 178 536 грн. власного доходу і 1 237 412 грн – статків сім’ї. Родина має в користуванні три земельні ділянки площею 800 м.кв., 700 м.кв., 25 800 м.кв. Та автомобіль – &quot;Сітроен Берлінго&quot;, 2004 р.в.<br/><br/>Відомий в Рожищі активіст Олександр Дулюк задекларував у 2015 році 7 300 гривень власного річного доходу та 11 100 гривень сукупного доходу родини. Сім’я має в розпорядженні земельну ділянку в 700 м.кв. та автомобіль – &quot;Форд Транзіт&quot; 2006 р.в.<br/><br/>Якщо взяти до уваги декларацію Олександра Дулюка, то значно більше прибутку має медик Тетяна Вінська, завідувач поліклінікою має 75 502 грн власного доходу та 110 541, 11 грн. доходу сім’ї. Члени родини лікарки мають в користуванні земельну ділянку 0,0785 га та автомобіль – &quot;ЗАЗ&quot;, 2012 р.в.<br/><br/>З декларації директора ТзОВ &quot;Граніт буд-сервіс&quot; Антона Богдана випливає, що він заробив у минулому році 15 256 грн власного доходу. Сукупний дохід родини – 34 346 грн. Сім'я має в користуванні 1,9 га земельну ділянку та автомобіль &quot;Субару Форестер&quot;, 2007 р.в.<br/><br/>Є в Рожищенській міській раді досить заможні люди. Приватні підприємці Юрій Бенещук та Віра Шварцкоп.<br/><br/>Віра Шварцкоп – соратниця по волонтерській та громадській діяльності Олександра Дулюка. Бізнесвумен заробила у 2015 році 521 131,56 власного доходу. Сукупний дохід родини – 1046837,07 грн. Має родина чотири земельні ділянки в Рожищі: 953 м.кв., 700 м.кв., 700 м.кв., 1000 м.кв. Дві ділянки площею 37 580 та 5 181 м.кв. в селі Рудня, Рожищенського району. Родина має в користуванні два автомобілі – &quot;Фольксваген ЛТ 35&quot;, 2002 р.в. та &quot;Хюндай туксон 2000&quot; – 2010 р.в.<br/><br/>Приватний підприємець Юрій Бенещук теж людина не бідна. Він задекларував 356 783 тисячі власного доходу. Прибуток родини становить 394 309 грн. Користується трьома земельними ділянками у: 771 м.кв., 100 м.кв., 1250 м.кв. Автопарк родини налічує три транспортні засоби – &quot;Сітроен&quot;, 2007 р.в., &quot;Фіат Дукат&quot;, 2005 р.в., &quot;Фіат Дукат&quot; 2007 р.в<br/><br/>Ще один депутат Роман Патлашинський є директором ТзОВ &quot;Надра&quot; та заробляє в рік 78 490 грн. Сукупний дохід родини – 246 614, 36 грн. Володіє двома земельними ділянками у 1200 м.кв. та однією – 0, 0284 га. Їздить депутат на &quot;Ауді К'ю7&quot; 2006 р.в. та &quot;Шевроле&quot;, 2012 р.в.<br/><br/>Головний інженер ПАТ &quot;Волиньобленерго&quot; Руслан Іщук у 2015 році отримав 111 073 грн власного доходу. Сукупний прибуток родини – 231 592 грн. Сім’я має в користуванні земельну ділянку площею 2 258 м.кв. т авто – &quot;Шевроле Авео&quot;, 2010 р.в.
02 Листопада 2016, 19:45
Як видадуть тоді побачиш! На кутні зуби будеш сміятись, шум!
02 Листопада 2016, 21:30
Спеціально для Тетяни Урбан))))) Та це ж вона сама це писала))) Це її стиль, з претензією на тонкий тролінг)) Але виходить доволі грубо, ще треба повчитися дівчинці. Цей опус опублікували на замовлення, недаремно, за кілька годин вкурили, схаменулися та видалили. А Гайворонська попалися, як малолєтка. Це, уявіть, ГОЛОВА РДА, перша особа в районі, по управлінській вертикалі, третя особа за президентом, опускається до дрібної помсти, а це так вже низько. Репостить свої замовлення ;) молодчинка. А тут вірна висадка Урбан, заливається солов'єм: і я не я хата на моя. Одним словом потішні, як діти. ДержслужбоВИЦІ, блін. Аматори.
02 Листопада 2016, 21:33
А не совісно тобі Вадімчик Дулючок, братику Сашика Дулюка, бо ти не зовсім Дулюк - ти Дулючок, такий собі коротун-Дулючок- не совісно писати під чужими ніками? Урбан сказала ж що то не вона і підписалася своїм імям, а тобі хоробрості мало, то не на трон залізти на руках тупорилих рабів!
02 Листопада 2016, 22:00
&lt;p&gt;Я б тобі&amp;nbsp;вирвав твого поганого язика,ти мабуть просто заздриш бо ти нічого не вартий,нічого не досягнув. І на трон ти не виліз і рабів не маєш. Може зростом ти і високий , але в душі ти справжній коротун. Ти не тільки коротун , а може коротунка ти ще і ...&amp;nbsp;бо в очі нічого не скажеш!!! Як же ви&amp;nbsp;коментатори вже замахали. Виходьте на річницю революціі і покажіть своі харі, вискажіть в голос свою позицію тоді побачимо хто є хто іскільки таких як ти. Чи будете чекати поки пахан повернеться? Думаю не дочекаєтесь, а за той час поки будете чекати зуби від злості і скреготу повисипаються, а від ядучоі слюни якою ви тут бризгаєте ітравите народ на ваших язиках зявляться язви. До зустрічі&lt;/p&gt;
02 Листопада 2016, 22:01
Дякую добрій людині за статтю з Волиньпосту.Прочитала. Звертаюся окремо до рожищанки. Так лікуюся, так хворію, діагноз не приховую - остеомієліт стопи. Пошукайте в інтернеті почитайте що це таке. Навіть найзапеклішому ворогу, жодному коментатору який ллє тут бруд не побажаю такої хвороби, яка витягує тисячі гривень на лікування. <br/>До РЖУ НЄ МАГУ: подібні статті були в Район.Рожище вже давно, і чогось не викликали такого резонансу. Я тоді тільки прийшла на роботу, писала їх мій тодішній шеф - Алла Ожиєвська. Даю посилання, не полінувалась пошукати: http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7600-maino-dohodi-ta-zoboviazannia-golovi-rairadi-andriia-muziki-deklaratsiia<br/> http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7581-dohodi-golovi-rozhishchenskogo-raionnogo-sudu-za-2015-rik-deklaratsiia<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7366-skilki-zarobiv-golova-rozhishchenskoyi-miskoyi-radi-za-rik<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7501-skilki-zarobiv-za-rik-golovnii-podatkivets-raionu-deklaratsiia<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7558-dohodi-ta-vitrati-golovi-rozhishchenskoyi-rda-inni-gaivoronskoyi-deklaratsiia<br/>Такі ж статті писали і обласні сайти <br/>https://ar.volyn.ua/20161012-statky-novoho-hlavy-volynskoji-mytnytsi-zemlya-i-mashyna/<br/>https://ar.volyn.ua/20160812-150796/<br/>http://konkurent.in.ua/news/volin/3114/dohodi-kerivnikiv-okruzhnogo-sudu-volini-u-2015-roci.html<br/>Я не розумію, чого такий гвалт викликала та стаття? Цифри та й годі. З одним погоджуся з Олександром Дулюком: згадані в статті особи можуть мати претензії до журналістів якщо цифри не достовірні.
02 Листопада 2016, 22:23
Свої журналістські здібності я щоденно діваю на сайті РДА. Дотримуюся закону &quot;Про запобігання корупції&quot; і принципово не пишу в жодне видання. Олександре Вадимович, чи може ще хтось, якщо має до мене претензії, пропозиції, зауваження - милості прошу в мій кабінет. З 8 до 17.15 на робочому місці. Другий поверх - перші двері на право. Чай, кава, печиво завжди є в наявності. До дискусії відкрита. Приїодьте і кажіть все в очі. Чекаю.
02 Листопада 2016, 22:24
Вибачте, Валентинович
02 Листопада 2016, 22:35
ТАНЯ Урбан Дулюка вже свіданіє запрошує! Цікаво, а вона одружена?
02 Листопада 2016, 22:38
Це не твій приватний кабінет , а комунальна власність громади і компютер на якому ти строчиш замовні статті також власність громади ти можливо цього не знаєш або збула.На чай не прийду бо запрошенийна круглий стіл приходь туди термос з собою візьму , а ти візьми печиво
02 Листопада 2016, 22:55
А з чого ви взяли, що я Вадим? За якими такими ознаками визначили? Тю, смішні)))) та я Таня))))
02 Листопада 2016, 22:56
Горбатого виправить могила, а упертого дубина. Сперечатися з вами марно. Хай буде все по-вашому, хай гречка, аби не суперечка, що з мене взяти молоде і дурне. Ех, бездонний колодязь мій комунальний комп'ютер, з замовними статтями. Шкода, що досвідчений і чесний Олександр може прийти до мене лише з термосом. Я вже сподівалася що дискусія буде конструктивною, і нам вдасться дійти консенсусу.
02 Листопада 2016, 23:08
А з чого ви взяли що я досвідчений і чесний ні я ледар і брехун. Живу за 40 гривень в день і тому можу прийти до вас тільки з термосом, а чай вже зробіть ви.
02 Листопада 2016, 23:11
Так я собі самостверджуюся. Сайт РДА не особо хто читає, то я тут сама з собою переписуюся. І мені добре (є вихід творчому потенціалу) і вам весело)))) А головне всі на Дулюків пруть. От вже й до Вадима дісталися. Весело. А на вершині цих веселощів Я - велика і мудра, як Гудвін. Хоча ні, Гудвін добрий, я зла. Я - троль. Лепрікон!!!!!
02 Листопада 2016, 23:23
Троль лєпрікон я тебе знаю Оксана Петручка вискочка
02 Листопада 2016, 23:29
Стоп! Я Вас не зачіпала і не ображала. В цю безглузду дискусію я влізла сьогодні, про що вже дуже жалкую. Слова ледар і дурень не мої. Ви мене зачепили перший і сюди приплели, я відповіла. А чай зробити мені не важко.
02 Листопада 2016, 23:43
А мені можна на другий поверх перші двері на право прийти на чай каву печиво? Чи можна тільки Дулюку?
02 Листопада 2016, 23:44
А ти печиво вже напекла? Чим завтра будеш пригощати на другому поверсі комунальної власності?
02 Листопада 2016, 23:49
Яку нині заробітну плату реальну на руки ви отримуєте в РДА якщо не секрет? Бо можу вам запропонувати хорошу роботу
02 Листопада 2016, 23:51
Приходьте всі, тільки кабінети не путайте бо в який не зайдете там сидить така собі таня урбан, а я сижу тільки в свому кабінеті.
03 Листопада 2016, 00:00
До мене можна всім, але якщо конкретно у справі.
03 Листопада 2016, 00:08
А ти, Дулюк, не забудь свого термоса принести. Жду завтра!
03 Листопада 2016, 00:13
Я свого опонента ще ні разу не назвала на &quot;ти&quot;. На цьому я ставлю крапку. Приємної подальшої дискусії в коментарях. Майте совість: не забудьте мене ще більше облити брудом, покопирсатися в діагнозах, в кишенях. <br/>Надіюсь, більше дискутувати в коментарях мені не доведеться.
03 Листопада 2016, 00:26
&lt;p&gt;Дідусь Фрейд просльозився. Та тут стільки завуальованої сексуальності, що аж букви одна на одну лізуть. Дулюк, ти насправді думаєш, що Таня хоче чаю. Та вона ХОЧЕ тебе !!! Їй не печиво потрібне, а порєво (звиняйте за грубість, але називаймо речі своїми іменами). Та дівка казиться від заглушеного бажання. Покинь того термоса, зайди в аптеку, купи прези, багато. І то не відкладай!!! Ти знаєш, що то таке незадоволена баба. ________ вже її на громадських засадах, май совість, бо вона вже всіх затра_____.&lt;/p&gt;
03 Листопада 2016, 00:53
Дякую за пораду. Буду вибирати між термосом і аптекою. Був впевнений що термос це саме те що треба , але тепер вже вагаюсь. Можливо спочатку буде чай...
03 Листопада 2016, 01:02
Ви вчора з такою шаленною швидкістю строчили коментарі, закликали подивитися статтю на Волинпості, звинувачили всіх і вся, а сьогодні, згадуючи Ожиєвську, яка працювала на вас, пишете, що за її часів теж публікували декларації. Так, публікували, тільки які? Якраз держслужбовців, чиновників, які отримують зарплатню з кишень людей. Але ще ні разу ніхто не публікував декларації місцевих депутатів, які працюють на громадських засадах. Чого, наприклад, Вадим Зінгель, людина, яка має свій бізнес, платить податки в державу, має перед вами держмордами оправдовуватися? Він що годується з ваших податків? Ні, він сам заробив все власними руками! Та, зрештою, я думаю це б поставили на сайт, якби можна було звірити зі справжніми деклараціями. А їх не було!!!!!!!На основі чого їх публікували? А чому поділася стаття зі сайту? Бо здогадалися, що явно хтось щось намутив і тупо підставив. А Гайворонська так необдумано і так швидко все перепостила аж у Рожищенський часопис... Біда та й годі. Наступного разу продумуйте кроки більш детальніше. Да, для того щоб не бути голосліівним, ось запропоновані Тетяною Урбан посилання на минулорічні декларації ЧИНОВНИКІВ!!!!!<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7600-maino-dohodi-ta-zoboviazannia-golovi-rairadi-andriia-muziki-deklaratsiia<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7581-dohodi-golovi-rozhishchenskogo-raionnogo-sudu-za-2015-rik-deklaratsiia<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7366-skilki-zarobiv-golova-rozhishchenskoyi-miskoyi-radi-za-rik<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7501-skilki-zarobiv-za-rik-golovnii-podatkivets-raionu-deklaratsiia<br/>http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/7558-dohodi-ta-vitrati-golovi-rozhishchenskoyi-rda-inni-gaivoronskoyi-deklaratsiia<br/>Такі ж статті писали і обласні сайти <br/>https://ar.volyn.ua/20161012-statky-novoho-hlavy-volynskoji-mytnytsi-zemlya-i-mashyna/<br/>https://ar.volyn.ua/20160812-150796/<br/>http://konkurent.in.ua/news/volin/3114/dohodi-kerivnikiv-okruzhnogo-sudu-volini-u-2015-roci.html
03 Листопада 2016, 01:04
А як же я? Я ж нормальний чувак. Чого ви про мене забули? Правильно, я ж не з вашої РДА, ви тільки своїх любите. Ну нічо-нічо, ніч я протримався, а завтра вийдуть на роботу спеціально навчені, чи проплачені люди, з числа служителів держави, вони вам тут влаштують небо в алмазах. Просто зараз відпочивають, пальці натирають фіналгоном, навантаження буде неабияке.
03 Листопада 2016, 01:10
&lt;p&gt;В тебе самий крутий коментар!Прошу тебе, скажи мудре слово &amp;quot;нацику&amp;quot; ,щоб від перестав займатись ___________.До побаченя і нехай тобі щастить.&lt;/p&gt;
03 Листопада 2016, 01:37
Але боюсь вже охреніє сам Фрейд, відчує себе початківцем-самоучкою і помре ще раз. Скажу чесно, шкода часу все перечитувати, але навіть просто гортаючи цю сторінку, деякі речі впадають в око, видаючи по-перше те, що пише одна й та ж людина, по-друге ці &quot;умєньшительно-ласкательние&quot; суфікси реально насторожують: Вадимчик, Дулючок, журналісточка. Так гиденько, якось аж руки хочеться помити. Але насправді в людини проблеми, хоче бідне домінувати, але не може, лишається тільки лизати чужі черевики.