У Рожищі пограбували ювелірний магазин

01 Листопада 2016, 10:40
8850

У вівторок, 1 листопада, в центрі міста Рожище невідомі особи пограбували ювелірний магазин та викрали сейф із коштовностями.

Близько четвертої ранку на пульт охорони управління Поліції охорони у Волинській області надійшов сигнал «Тривога» з ювелірного магазину, який розташований на другому поверсі в приміщенні «Веселки».

Як повідомив кореспонденту Район.Рожище, начальник Рожищенського відділення поліції Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області, підполковник поліції Олександр Басалик,  працівники поліції виїхали спільно з працівниками охорони за вказаною адресою та виявили крадіжку.

3

Ймовірно, зловмисники дісталися другого поверху за допомогою драбини. Приєднавши два металевих троси до авто, крадіям вдалося «вирвати» решітку і пластикове вікно. А згодом проникнути в приміщення та викрасти сейф із коштовностями.


«Наразі проводяться заходи щодо встановлення осіб, які причетні до злочину. За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.5 ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка скоєна в особливо великих розмірах або організованою групою». Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років з конфіскацією майна», - розповів Олександр Іванович.

Поліція просить громадян повідомити будь-яку інформацію, що стосується пограбування у відділення поліції.


 

 

Коментарі
01 Листопада 2016, 13:04
Декілька років назад схожим способом бомбанули " Золоту рибку " в приміщенні тц Ювант .
01 Листопада 2016, 14:05
Це ти і твоя шайка?
01 Листопада 2016, 14:22
Я знаю,хто ! Це депутати! Подивіться в їх декларації!
01 Листопада 2016, 14:43
Цілком підтримую версію. Подивіться на доходи Рожищенських міських депутатів : http://www.volynpost.com/news/77472-deklaracii-rozhyschenskyh-deputativ. То зробили найбідніші два депутати які і 50 гривень в день не заробляють і нуль податків платять.
01 Листопада 2016, 14:53
фото підходить ще під одну рубрику БЕЗ ПРАВИЛ ТА КУЛЬТУРИ! і таке там щодня!
01 Листопада 2016, 15:05
Приєднавши два металевих троси до авто, крадіям вдалося «вирвати» решітку і пластикове вікно. Одночасно, близько четвертої ранку на пульт охорони управління Поліції охорони у Волинській області надійшов сигнал «Тривога» з ювелірного магазину. А згодом злодіям вдалося проникнути в приміщення та викрасти сейф із коштовностями. Питання: Через скільки часу прибули працівники поліції? Скільки часу потрібно було злодіям для "дєла"
01 Листопада 2016, 15:29
Дякуємо, що підмітили)))) На це й розраховували))))
01 Листопада 2016, 15:44
СЛАВА РЕФОРМАМ! СЛАВА ПОЛІСІЇ! В ЦЕНТРІ МІСТА, ДРУГИЙ РАЗ!
01 Листопада 2016, 15:44
Вирахувати з ДСО! Якщо під охороною ДСО було.
01 Листопада 2016, 16:05
Який сенс платити великі кошти за таку "охорону"?
01 Листопада 2016, 18:55
"Ймовірно, зловмисники дісталися другого поверху за допомогою драбини." тобто зловмисники вирвали грати, спрацювала сигналізація, вони влізли у вікно, винесли сейф, склали драбину в багажник і поїхали, настільки просто і легко, настільки не спішили, що навіть подумали як забрати якусь драбину, скільки ж часу треба було їхати поліції тих нещасних 800м.?
01 Листопада 2016, 19:23
еее народ я живу в рожище 30 років в центрі міста бомбанули маг це нонсен бабки місце біля веселки занімають ще в 3 ночі вони все б бачили
01 Листопада 2016, 22:23
Вирвати решітку з вікном,НАРОБИТИ ШУМУ І ГРОХОТУ і потім ще сейф по драбині виносити.А мусарня ДСО чи ППС (незнаю хто був на виїзді) звідки і чим їхала???З Луцька на велосипедах??? Чи від райвідділу за 800 метрів на автомобілях.Можливо сигнал "тривоги" приходить на пульт не миттєво,а хер знає коли???Та і сейф повинен був бути прикріплений дюбелями до стіни чи підлоги. Короче:"а был ли сейф?" може йому "ноги вставили" ще ранiше?Або нова полiцiя так забухала,що весь грабьож проспала? ГОЛЛIВУД ВIДДИХАЄ....
01 Листопада 2016, 22:39
а камери для чого на нашому краї і в центрі біля таксистів
01 Листопада 2016, 23:03
Дайте відповідь через скільки часу після сигналу на пульт прибула група на місце,якщо в Рожищі в центрі і бухають на капоті,і катаюця як шалені,і паркуюця як угодно,і тд. і тп....
01 Листопада 2016, 23:15
Все відбулося протягом 160 секунд.
01 Листопада 2016, 23:23
НА МІСЦЕ СИГНАЛУ ПОЛІЦІЯ ТА ОХОРОНА ПРИБУЛИ ПІСЛЯ СПРАЦЮВАННЯ СИГНАЛІЗАЦІЇ (ТОБТО НАДХОДЖЕННЯ СИГНАЛУ НА ПУЛЬТ ОХОРОНИ ) ЧЕРЕЗ ТРИ ХВИЛИНИ.
01 Листопада 2016, 23:26
Це дуже швидко. В Луцьку копи їдуть від 10 до 30 хв.
01 Листопада 2016, 23:37
ЗНАЧИТЬ БАНДОТА НОРМАЛЬНО ГОТУВАЛАСЬ (ТРОСИ,АВТО,ДРАБИНА) ЦЕ НЕ ПРОСТО ПОБАЧИЛИ І ГРАБАНУЛИ,ЦЕ ПІДГОТОВЛЕНО ВСЕ БУЛО НА ПЕРЕД.
01 Листопада 2016, 23:40
Закон савченко в дії.
01 Листопада 2016, 23:44
<p>СЛАВА хЕРОЇНІ України Савченко,міліція-поліція садила,садить бандюганів,а та повипускала,на жаль далі ще буде "ВЕСЕЛІШЕ".</p>
02 Листопада 2016, 01:55
Да щей аптека цілодобова близько і не чути було того шуму?це тільки в нас в Рожищах може бути
02 Листопада 2016, 02:18
Аптекарша с клизмой должна была выбежать против грбителей??? Правильно сделала что не вышла.
02 Листопада 2016, 11:00
Вони думали шо випустять 3000 людей на район і вони всі на завод підуть працювати<br/>Або поліція в темі може бути…
02 Листопада 2016, 11:17
Той сейф чотири мужика не могли з місця зсунути...а тут за дві хвилинини...щє й втікли непоміченими...А де відео з камер спостережень...щось тут не чисто! А причина не в реформі поліції - а в її відсутності!!!
02 Листопада 2016, 11:31
Да ти не переживай так. Відео з камер вже давно знято та приєднано до матеріалів кримінальної справи. З ним працюють криміналісти. Чи ти може хотів щоб його тут спеціально для тебе на сайті поліція виклала. Ти про таємницю слідства щось взагалі чув коли небудь?
02 Листопада 2016, 12:58
А товар застрахований був?
02 Листопада 2016, 16:20
Самий класний коментар ...аптекарша с клизмой против грабителей... ЦЕ СУПЕР!!!
03 Листопада 2016, 11:55
в нас вже і заводів немае....так пародія на заводи....був один так розікрали розвалили
03 Листопада 2016, 14:27
Ви просрали нічних злодіїв ювелірного магазину в приміщені &quot;Веселки&quot; ,то хоча б наведіть порядок з ПРИПАРКОВАНИМИ НА ТРОТУАРІ автомобілями навпроти &quot;Веселки&quot;.Чи ви незнаєте навіщо тротуари?!
03 Листопада 2016, 16:40
Я людина проста, як бачу, що стоять, де попало - проколюю колеса, не одразу - потім, і не всім, але всякому наглоттю перепадає регулярно. Це не стосується тільки тих випадків, коли реально обмежена видимість, а вони все одно тулять свої корита, біля базару реально жах, вїзд, виїзд - їм нас*ати. Сам паркуюсь за 100м від базару, щоб не заважати.<br/>Розумію, що ситуація в місті з місцями для паркування складна, але те, що робиться біля базару не лізе ні в які рамки
03 Листопада 2016, 18:23
чи то сміятися , чи то плакати. Прям не Рожище а дикій захід (як в американських вестернах)-там теж ришоткі кіньми виривали)))<br/>Це все похоже до балу маскараду, тільки не зрозуміло чи то супер мени з супер силою, чи то коперфілди.... А може то очередне кідалово Турка ? <br/>имхо
03 Листопада 2016, 18:23
чи то сміятися , чи то плакати. Прям не Рожище а дикій захід (як в американських вестернах)-там теж ришоткі кіньми виривали)))<br/>Це все похоже до балу маскараду, тільки не зрозуміло чи то супер мени з супер силою, чи то коперфілди.... А може то очередне кідалово Турка ? <br/>имхо
06 Листопада 2016, 20:11
Це мою маму пограбували,вона продавець цього магазину!Тепер вона сидить дома,а тато мого однокласника розслідує це діло(Олександр Басалик).я не брешу чесно.клянусь!