Голова Рожищенського районного суду Іван Сіліч задекларував 10 земельних ділянок

30 Жовтня 2016, 21:55
7518

Голова Рожищенського районного суду Іван Сіліч зареєстрував електронну декларацію про майновий стан. 

У ній йдеться, що на служителя Феміди і на членів його сім’ї (дружину і трьох доньок) зареєстровано аж 10 земельних ділянок. Кілька з них – у селі Зміїнець під Луцьком, у Рованцях Луцького району, Кременці та Копачівці Рожищенського, а також одна у селі Пульмо Шацького району. (Саме у Пульмо знаходиться так зване Царське село – закритий населений пункт, де будується верхівка не тільки Волині, а й України. Зокрема, там знаходиться дача нардепа Степана Івахіва).

Житловий будинок площею 264 метри квадратних у Зміїнці зареєстрований на доньок Анну та Любов.

Дружина Оксана володіє СТО площею 356,10 метри квадратних і двома земельними ділянками по 1000 метрів квадратних кожна теж у Зміїнці.

 

Іван Сіліч користується автомобілем Мітцубіші Кольт 2010 року випуску, зареєстрованим на Сіліч Тамару Іванівну.

Заробітна плата голови суду в минулому році склала 229075 грн.



1





 

Коментарі
31 Жовтня 2016, 00:18
а АТОШНІКАМ землі не має
31 Жовтня 2016, 01:55
Коли вже вони нажеруться?! Закликаю мера виділити йому царську ділянку по вулиці Селянська!
31 Жовтня 2016, 02:18
Надрукуйте декларацію Льоні Хведчака. Просто цікаво чи колгосп вписаний.
31 Жовтня 2016, 02:24
<p>Я вже колись писав в коментарях що С!л!ч де працював иам брав землю ! торгував нею Н!як не може нажертися цей святенник начебио в!руючий Господи яви с вою волю встанови справедлив!сть стосовно тих пос!вальник!в </p>
31 Жовтня 2016, 02:32
<p>Це нечисте з району!</p>
31 Жовтня 2016, 02:37
Хто видавав ці ділянки? Знаючи, що він вже получав участки? І це не тільки суді, а багатьом впливовим людям в Рожищах. Коли прийде бабка яка реально претендує на той чи інший участок, то ВОНИ її ВІДФУТБОЛЯТЬ в один заход. Потрібно створювати місцевий АКК, і за деклараціями наших чиновників позбавляти їх влади і участків, набутих не законним шляхом (підкупом). Схаменіться люди...
31 Жовтня 2016, 02:43
ПРАПОР В РУКІ ВСІМ ПАТРІОТАМ--СПРАВЖНІМ І БРЕХЛИВИМ --УКРАЇНА ПОНАД УСЕ--ЦЕ ВОНИ ВАС НАВЧИЛИ МИ САМІ САМІ -В ЄВРОПУ -АМЄРИКА С НАМІ -------ОЦІ СУДЬЇ ...ПОРОШЕНКІ ..ЯЦЕНЮКІ---МЕРИ ЯКІ ВИКОНУЮТЬ УСІ ЇХНІ БРЕХЛИВІ ЗАКОНИ------ОЦІ ЖИДИ ТУТ А ІНШІ В МОСКОВІЇ І СТРАВИЛИ НАС З КАЦАПАМИ ----ПОВИЙМАЛИ З ТОГО СВІТУ ...ВСЯКІХ БАНДЕР...ПОРОБИЛИ НАМ ГЕРОЇВ І ЧЕКАЮТЬ СВОГО ЧАСУ ЯК І ВКОТРИЙ РАЗ ---ТЕХНОЛОГІЯ ВІДПРАЦЬОВАНА НА БАГАТОЬХ КРАЇНАХ---КОНСЛАГЕР НЕМЕНУЧИЙ ---1ДОЛАР НА РИЛО В ДЕНЬ....
31 Жовтня 2016, 03:22
Що за словесний понос. Ти що п'яний? Чи може в тебе нетримання калу?
31 Жовтня 2016, 10:23
хто візьметься перевіряти людей в яких є гроші. вини ж завжди праві.
31 Жовтня 2016, 11:17
піди в лікарню прокапайся--а то я бачу тобі мозгі винесли повністью--патріотизмом.....
31 Жовтня 2016, 12:18
Незважайте це хвора уява нацика-потапчука.
31 Жовтня 2016, 13:44
Які ви злі і заздрісні!! Ну зробіть, як він і понабирайте собі того майна, хто ж вам не дає? Але ж ні, важко дупу з дивана підняти, краще за компом обсирати всіх анонімно
31 Жовтня 2016, 14:35
Кому що винесло не тобі судити, бо в тебе них взагалі небуло. В тебе як була вата і тирса так і залишеться!
31 Жовтня 2016, 14:39
Скажи;погано бути по-пояс дерев"яним?
31 Жовтня 2016, 16:14
Киньте ви того Потапчука тут про С!л!ча йдеться.Х!ба можна таких суддями тримати.Люструвати негайно!!!!Й хай Ыде зв!дки прийшло!
31 Жовтня 2016, 17:14
потапчук ти психіатра вже пройшов
31 Жовтня 2016, 17:27
Так в рожищенської суді вже один Сіліч і залишився, хто ж судити буде?
31 Жовтня 2016, 17:54
судити буде гаврук
31 Жовтня 2016, 18:40
Да Гаврук намудить
31 Жовтня 2016, 19:02
Вітя приїдь,рятуй Україну!Бери у ВВП рускій омон і гони теперішніх злодюг-чиновників і бандерівців-майданутих теж куди подальше!
31 Жовтня 2016, 19:29
Та як же я приїду? Я ж у вас в чорному списку? І друг мій Азіров...в моя любіма співачка Наташа Корольова.. Нє, не поїду))))
31 Жовтня 2016, 20:48
Янукович благаемо приіжджай бо ти хоч і крав але не так багато як теперішні Ти хоч трохи про людей дбав А цІ прохвости роблять нам геноцид
31 Жовтня 2016, 21:15
Нє, не приїду!!!! Я ще досі обіжаюсь за тих страусів. Я їх поддержував, поддержував, а ті яценюки кляті того не оцінили. Тож не буде вам знову долара по 8
31 Жовтня 2016, 21:32
Останні чотири дописи реально понос!
31 Жовтня 2016, 21:48
Какая я прієду... вам масалавим, горбачям, вайтовічам і другім, за то що міня кінулі места мало будєт!!!
31 Жовтня 2016, 21:59
У вас що немає почуття гумору?
31 Жовтня 2016, 22:32
доскакались до ручки вже.........
31 Жовтня 2016, 23:37
ЛЕОНІД ДАНІЛОВИЧ----ВЄРНИСЬ МИ ВСЁ ПРОСТИМ.......
01 Листопада 2016, 02:08
Бо в нас АТО, а я не спецназівець.
01 Листопада 2016, 02:47
Дядьку,подаруйте атошникам дві ділянки,а я перестану також бути гомосексуалістом.україну з такими як ви злодіями не візьмуть у євросоюз,а там гоміків нормально сприймають.хочу в ЕС.
01 Листопада 2016, 15:26
Чому ви не видаляєте таких гидких коментарів??
01 Листопада 2016, 15:50
Відомий в Рожищі активіст Олександр Дулюк задекларував у 2015 році 7 300 гривень власного річного доходу та 11 100 гривень сукупного доходу родини. Сім’я має в розпорядженні земельну ділянку в 700 м.кв. та автомобіль – &quot;Форд Транзіт&quot; 2006 р.в. Якщо поділити річний дохід родини депутата на 250 робочих днів, то випливає, що сім’я живе на 44,40 гр. в день. <br/>І, ЯК ВІН ЩЕ З ГОЛОДУ НЕ ПОМЕР? З ТАКИМИ ДОХОДАМИ.
01 Листопада 2016, 15:51
ОТ ВАДІМКА КРАСАВЧІК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! &quot;ШО МАЄМО , ТЕ МАЄМО!!!!!!!)))))))))))))) Депутат Рожищенської міської ради, громадський активіст та приватний підприємець Вадим Зінгель задекларував 1 178 536 грн. власного доходу і 1 237 412 грн – статків сім’ї. З цього випливає, що сім’я отримує майже 5 тисяч гривень на день. Родина має в користуванні три земельні ділянки площею 800 м.кв., 700 м.кв., 25 800 м.кв. Та автомобіль – &quot;Сітроен Берлінго&quot;, 2004 р.в.
01 Листопада 2016, 15:52
НЄ, НУ ДУЛЮКУ Я ДУМАЮ, ШАНОВНІ РОЖИЩАНИ ПОТРІБНО СКИНУТИСЬ. ХТО , ЩО МАЄ!!!!!!!!!))))))))))
01 Листопада 2016, 16:30
&lt;p&gt;та хай вдавиться тими земельними ділянками, така. Всеодно 3 на 2 квадрати тобі вириють, якщо своєю смертю доживеш&lt;/p&gt;
01 Листопада 2016, 17:17
Ну чому ви вчепилися за того &quot;БІДНОГО&quot; І &quot;ЄДИНОГО&quot; в Рожищенському районі судді? Ви про наших &quot;АКТИВІСТІВ&quot; поговоріть. Самих справедливих.
01 Листопада 2016, 17:53
а активісти наші хворі люди
01 Листопада 2016, 19:50
ну Вадім ти красава
01 Листопада 2016, 19:51
Вадім віддай землю захисникам
03 Листопада 2016, 01:49
Люди які в мене можуть бути доходи? Я їм один ролтон бо мівіна дорога, пакетик чаю вже запарую третій день
03 Листопада 2016, 10:47
хіба вони будуть істи ту землю жах
14 Листопада 2016, 16:49
хто б що не казав я мав справу з сілічем як з сюддею 10 років тому це була порядна професійна і чесна людина
22 Травня 2018, 12:56
Силіч порядна людина! І те що він дбає про сім'ю це тож норм! Жаба то погане відчуття
22 Травня 2018, 12:57
Силіч розумний чоловік.
22 Травня 2018, 12:57
Силіч розумний чоловік.