Вівчарка покусала дітей біля рожищенської школи

28 Травня 2019, 13:11
Фото ілюстративне 8576
Фото ілюстративне

До рожищенських поліцейських надійшло повідомлення зі швидкої про те, що у місті собака напала на дітей.

Про це у коментарі Район.Рожище розповів начальник Рожищенського відділення Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області Олександр Басалик.

Інцидент трапився у неділю, 26 травня, близько 17:00 біля ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Вівчарка гуляла без намордника і напала на двох дітей. На місці події був і власник тварини, після інциденту він почав втікати. До приїзду швидкої допомогу постраждалим надавали перехожі.

У лікарню потерпілих не госпіталізовували, після надання допомоги медиками їх відпустили додому. Медпрацівники зазначили, що травми не значні.

Батьки дітей погодилися припинити розгляд заяви. На власника вівчарки, жителя Рожища 1976 року народження, склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил тримання собак і котів).

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
28 Травня 2019, 16:22
Як це "погодилися припинити розгляд заяви"?Якщо господарю собаки все так просто зійде з рук,то завтра-післязавтра той собака горло перегризе людині а тоді вже пізно буде...
28 Травня 2019, 16:45
Два дні назад їхав вечірньої пори від переїзду в сторону Копачівки. Біг собака, в зубах ніс кроленя.
28 Травня 2019, 16:52
<p>Цікаво, а чия собака. Подія сталась 26 травня, а надрукували через два дні. Тай то після розголосу в фейсбуці. Когось прикривають?</p>
28 Травня 2019, 17:08
<p>блін, як мене дістали ті срані господарі .<br /> коли ви вже зможете відповідати за тих кого приручили?!!!!!!<br /> чого не можна свою собаку тримати в подвір'ї!!!!!або коли гуляєте щоб собака була з намордником!!!</p>
28 Травня 2019, 18:00
Або тому, що журналіст цього «видання» просто не живе в нашому місті і нічого не знає про його життя.
28 Травня 2019, 18:43
<p>Просто поліції байдуже що робиться на вулиці. Як ходили без намордника так і ходять,як були машини на тротуарах так і Є,як били пляшки,смітили так і ходять дебіли по місті,а поліції наплювати бо вони теж такі...</p>
28 Травня 2019, 20:33
Коли дійде власникам собак?<br/>Що такі собаки є спеціальними засобами, і потрібно, щоб поліція вимагала спецдозволи та строго наказували за те, що без намордника.
28 Травня 2019, 23:23
Ну що догулявся придурок. О дебіл.
30 Травня 2019, 14:56
А чого ж! Давайте до кожного приставимо по поліцейському, щоб контроль за кожним вели!!! Щоб хто де пляшку не розбив, не гуляв з собакою без намордника чи ще чого не надумав... Люди!!! Самим пора навчитись жити і робити по совісті! Не паліть у людних місцях не тому, що ніхто не бачить (або зац собі і бачить, не важливо .), а тому, що не можна! Не викидайте папірець від морозива на вулиці, а додому заберіть у кишені чи до найближчого смітника! А то у смітті тонемо... І так далі... І буде нам всім щастя!