Рожище: Нардеп від нашого округу Сергій Мартиняк у списку тих, хто проголосував за підняття зарплати депутатам

25 Жовтня 2016, 16:46
1990 Джерело: rozhyshche.rayon.in.ua

Верховна Рада збільшила посадові оклади народних депутатів майже вдвічі, за такий проект проголосували всі волинські нардепи.

Збільшення окладів передбачено в проекті постанови №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік», – пише Конкурент.

Документ в цілому підтримало 230 народних депутатів. За такі зміни проголосували всі нардепи з Волині: Юрій Савчук, Сергій Мартиняк, Степан Івахів, Ігор Лапін, Ігор Гузь та Ірина Констанкевич. Відповідно до документа, заробітна плата народного депутата становитиме 25 «мінімалок», що дорівнює – 36,250 тисячі гривень. Відповідні зміни набирають чинності з 1 листопада 2016 року.

Збільшаться і заробітні плати інших посадовців Верховної Ради – повідомляють «Новини України».

Оклад голови парламенту збільшили до 30 мінімальних зарплат (43,5 тис. гривень, з 1 грудня - 48 тис. гривень), його першого заступника й заступника - до 28 мінімальних зарплат (40,6 тис. гривень, з 1 грудня - 44,8 тис. гривень).

Посадовий оклад голови комітету Ради, спеціальної контрольної комісії з питань приватизації й голови фракції (групи) становитиме 27 мінімальних зарплат (39 150 гривень, з 1 грудня - 43,23 тис. гривень).

Для перших заступників і заступників комітетів, фракцій і груп оклад в 26 мінімальних зарплат (37,7 тис. гривень, з 1 грудня - 41,6 тис. гривень).

Крім того, на оплату праці помічників-консультантів, незалежно від їх кількості, депутату щомісяця виділяється фонд у рамках 16 мінімальних зарплат (23,5 тис. гривень, з 1 грудня - 37,6 тис. гривень).

Наразі мінімальна зарплата становить 1 450 гривень, з 1 грудня вона збільшується до 1 600 гривень і цей же розмір зафіксовано у прийнятому в першому читанні проекті держбюджету на початок 2017 року з наступним збільшенням протягом року.

Коментарі
25 Жовтня 2016, 20:05
І не подавляться, гади.... тільки про себе і думають , нікому той народ не потрібен... Пруться до влади , обіцяють багато, а роблять добре тільки собі.
25 Жовтня 2016, 20:37
І Лапін проголосував, і жінка Сорокопуд, а такими чесними і порядними прикидаються. Да тільки про свої сраки думають
25 Жовтня 2016, 20:38
І коли той Мартиняк вже нажереться.! Йому курей мало?
25 Жовтня 2016, 21:07
Ще хоче яхту і віллу на Мальдівах, до хорошого швидко привикаєш
25 Жовтня 2016, 21:35
От-от, ваші обранці дбають про вас. А коли піднімають платню лікарям та вчителя на якусь сотню, то у народу починається істерика, бо ж, бачите, хабарники і дармоїди на це не заслуговують. От "слуги народу" - інша справа. Покричіть тепер про справедливість.
25 Жовтня 2016, 23:55
ТУ ВЕРХОВНУ РАДУ ДАВНО ПОРА РОЗІГНАТИ ВИ ТАЧИТЬ ІХ СТО ГОЛІВ. НІ ЧОРТА Ж ДЛЯ ЛЮДЕЙ НЕ РІШАЮТЬ!І БОГА НЕ БОЯТЬСЯ!!!
26 Жовтня 2016, 00:51
ця гнида щей за закон --про фінансову катастрофу в 2014 році голосовав---це бандицькій закон направлений проти громадян україни --збільшивши податкі на землю оренду ...акцизи і мита на лікарські засоби в тому законі куча таблиць що зрозому можна зійти як пощитати скількі збільшуюця платежі для дрібного підприємця --щоб прості громадяни платили за все---хоч щось мати плати вдесятеро--Україна це констабір --де принцип хоч купити щось закордоне плати за це мито-акциз -розтаможку-різні платежі---тоді будеш мати а вони потім знають як ці гроші вкрасти під всякіми благіми намірами..СКОТИНЯКІ--ВСІ ДЕПУТИТИ --І МІСЦЕВІ ТЕЖ ЩЕ БІЛЬШІ ЩУРІ ЯК У КИЄВІ...МАРОДЕРИ....
26 Жовтня 2016, 02:16
Шановні рагулі!Ви потрібні,як стадо і толпа,для вирішення питань заможних людей.Чи ви думаєте,що ваша думка важлива???
26 Жовтня 2016, 02:40
А ти один із них? Козел! а ми Олені Благородні. Живете за наш рахунок, і ще вам мало!
26 Жовтня 2016, 02:53
Ви ще тупіші,чим можна чекати.Непиши сюди свої коментарі,ти дуже тупориле,нажаль.
26 Жовтня 2016, 15:02
Тепер врахуйте якщо піднімуть мінімальну зарплату із 1 січня до 3200грн. то: проста математика 3200*25=80000!!! Це просто ппц!!!!!!!!!! 80кусків за що їм платити !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26 Жовтня 2016, 19:25
а звідки вони піднімуть? Така зарплата від сирості візметься? Жиди тобі наплатять.