У Рожищі міській раді дарують розсаду квітів

24 Травня 2019, 13:14
3400

Рожищан закликають подарувати міській раді розсаду чорнобривців.

Відповідний допис розмістила у facebook-групі «Нетипове Рожище» працівниця міськради Ірина Зенц.

«Рожищани, хвилинку уваги! Наше місто – це наш спільний дім! І для того, аби воно було гарним, ми намагаємося робити багато хорошого. Сьогодні закликаю вас зробити ще одну дуже гарну та благородну справу. А саме, подарувати розсаду чорнобривців», – йдеться у дописі.

Квіти хочуть висадити перед в'їзним знаком «Рожище».

Читати також: Мер Рожища фарбував вказівний знак і пригощав молодь цукерками

«Вірю, що знайдуться люди, які відгукнуться на моє прохання та допоможуть зробити ще один куточок нашого міста яскравим та красивим!» – додає жінка.

До слова, кілька людей уже відгукнулися на ініціативу. Долучитися до доброї справи може кожен. Охочих просять телефонувати за номером 093 822 30 84.

Коментарі
24 Травня 2019, 17:51
Ахаха... Ну розумію там якійсь бабусі квіти подарувати, зробити добре діло.. ну блін міська рада, серйозно?! Та підніміть ви свої сраки скиньтесь по 50 грн і купіть ту розсаду. Зробіть хоть щось корисне для міста!
24 Травня 2019, 20:37
Ось діти в Копачівці самі можуть заробити кошти на зону відпочинку. А наша міська рада не може? Все жителі мають? Тоді нащо взагалі міська рада і депутати якщо вони не можуть знайти кошти навіть на таку дрібницю?<br/>Як казав Зе-: &amp;quot; Якщо не можете зробити- то візьміть папір ручку і напишіть заяву на звільнення знайдуться інші які зможуть&amp;quot;
25 Травня 2019, 00:43
Ну що за моду взяли,все обісрати.Не роби-не добре,роби не добре.Правильно,що попросили.Значить як комусь дарувати,то правильно,а міській раді -ні.А загалом це для міста,квітник розташований не в будівлі.Люди будьте вже людьми
25 Травня 2019, 14:49
Давайте ще скинемось на асфальтовані дороги в місті. Це ж для міста. І світло теж будем проводити самі.
25 Травня 2019, 17:47
&lt;p&gt;Шановні коментатори. Дякую, що приділили так багато уваги цій публікації. Хоча я не мала на мені турбувати вас тут, на цьому сайті. Але... По-перше, ідея попросити розсаду квітів виключно моя, а не всієї міської ради. Тому заголовок &amp;quot;міській раді дарують...&amp;quot; вважаю недоречним. Я щиро вірила, що знайдуться люди, які можуть просто дати розсаду, бо це не є щось велике і дороговартісне. Щороку я висівала багато чорнобривців і часто роздавала зайві. На жаль, цього року не висіяла вчасно. Тому мала б свою розсаду - не просила б. А посадила б свою. Була впевнена, що й люди відгукнуться та захочуть внести частинку&amp;nbsp;в&amp;nbsp;добру справу. Хотіла, щоб квіти біля вїздного знаку &amp;quot;Рожище&amp;quot; чимшвидше заквітли, бо якщо висіяти насінням, це буде довше. Але, добре, дякую за круті відгуки, які щоразу відбивають натхнення щось робить. Кажете, писати заяву, бо так каже Зе. То я вам скажу інше. Зе не є для мене авторитетом. Для мене Бог авторитет. І відразу зауважу, я не тримаюся за своє робоче місце. Лише знаю, що наш міський голова хороша людина, яка намагається зробити багато для міста й рожищан. От тільки рожищани, не всі звісно, але звикли, аби для них все робив хтось, а не об&amp;#39;єднатися та робити все спільно. Тому кидаючи каміння в когось, покажіть що ви ідеальні, що ви щось робите не тільки для себе, а для усього міста. Дуже прикро, що ніхто не бачить скільки робиться в місті. Люди, які приїжджають у наше місто зауважують, що у нас тихе, чисте та красиве місто. Так, красиве, але для когось чужого, не для нас, мешканців. Давайте й надалі обливати один-одного брудом, кричати хто скільки податків платить, а хто їх проїдає, давайте гадити тих, хто нам не подобається, а на кухні скрушно хитати головою, бо погано живемо. А живемо ми погано лише тому що вся причина у нас самих. І ні Зе, ні По, не допоможуть нам, якщо ми самі не захочемо жити в країні, де панує добробут. Перестаньте шукати смітинку в чужому оці й шукайте позитив. Всім гарного дня! І ще раз дякую за все!!!&lt;/p&gt;
26 Травня 2019, 15:54
Ірино, підримую вашу позицію.<br/>Не зважайте на цих недалеких людей.<br/>Вони тільки й вміють сидіти на дупі і нити як все погано. А от нехай прийде месія і зробить за нас усім харашо.<br/>Свиня завжди багно знайде...
29 Травня 2019, 16:43
Підтримую двох попередніх коментаторів 100%!!!