Рожищани взялися наводити лад на території біля ставка

24 Травня 2019, 12:20
5127

Жителі Рожища взялися впорятковувати прибудинкову територію та узбережжя ставка.

Про це розповіла на своїй сторінці у Facebook рожищанка Аліна Кривов'язюк.

«Хлопці готуються до літа. Ось так просто взялись доглядати ставок і прилеглу територію. І напевно приємно всім, коли навкруги чисто і доглянуто. Вчіться», – пише жінка.

Тож тепер потішитись доглянутою територією можна у парку біля Стриру, навпроти гуртожитка Рожищенського технікуму.









Коментарі
24 Травня 2019, 16:04
Було би добре,щоб влаштувати там сквер,з доріжкою та лавочками!
24 Травня 2019, 17:30
Це роблять люди які там ловлять рибу, це не безкорисливий прояв доброти.
24 Травня 2019, 18:35
І ти зроби такий прояв. Візьми ставок і прилегу територію під опіку, запускай щороку в ставок рибу, зимою рубай лунки, щоб риба не задихнулась, літом коси, прибирай. Ніхто ж нікому не забороняє.
24 Травня 2019, 20:18
То нашо той брєд писати. Вийшли, прибрали, просто одна доброта. Мають вигоду от і роблять.
24 Травня 2019, 22:05
Це не брєд, це реальність. Люди не стогнуть і не чекають, що прийде хтось і це зробить, а самі організувались і працюють. В парку біля міської ради теж колись щось пробували таке робити, але все за рік припинилось. Так що певно і це не є так легко, особливо коли є багато сирунів.
24 Травня 2019, 22:34
Скажу так.... Хлопці молодці, АЛЕ.... там, на тому ставку, є так звана "спілка".... хлопці вкладають гроші, ловлять рибу... чужих не пускають... то для чого роздувати круту новину з того, що пацани собі самі роблять комфорт???????? ПИ.СИ. Хто просто обкакує пацанів - ідіть до них в спілку і ловіть рибу разом з ними на покошеній території)
25 Травня 2019, 23:28
Хай ще покажуть документи на те що хтось їм дозволив займатись господарською діяльністю на тому ставку