У Рожищі презентували ілюстроване видання про історію краю

21 Травня 2019, 09:16
3310

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї відбулася презентація «Музейних зошитів».

Модерувала презентацію директорка музею Наталія Патійчук, яка і є автором видання.

«Музейний зошит» є першою спробою популяризації музейної колекції КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» через завдання для учнів загальноосвітніх шкіл, щоб вони мали змогу краще дізнатись історію Рожищенського краю в контексті історії України. Зошит ґрунтується на тестових та творчих завданнях, які пригодяться при підготовці до ЗНО. Видання ілюстроване й пропонується не тільки учням, але й вчителям, краєзнавцям та людям, які цікавляться історією», – зауважила керівниця закладу.

Особливістю зошита є те, що він може заповнюватись дітьми послідовно, тобто у міру вивчення історії України у школі, також його можна заповнювати самостійно чи з батьками. Він є універсальним у тому, що містить завдання, відповіді на які є тільки в експозиції Рожищенського музею. Відтак, зошит є частково «квестовим».

Директорка музею Наталія Патійчук
Директорка музею Наталія Патійчук

Присутні вчителі історії переглянули «Музейний зошит», відзначивши, що праця є важливою для роботи з учнями і вони обов’язково будуть її використовувати.

«Його можна використовувати на узагальнюючих, контрольних, практичних заняттях, факультативах. Тут іде конкретика для вивчення історії Рожищенського краю, що більш для загального розвитку, але тут присутні завдання і на ЗНО. Ці напрацювання є дуже великі, робота проведена кропітка, важлива. Щиро Вам дякуємо, що полегшили працю вчителям», – відзначила методистка Рожищенського районного методичного кабінету Тетяна Ткачук.

Директорка музею Наталія Патійчук подарувала для методичного кабінету друкований примірник «Музейного зошита», а вчителям історії він дістався в електронному вигляді.

З нагоди Міжнародного дня музеїв очільниця закладу вручила завідувачу основним видом діяльності КУ «Рожищенський районний історико-краєзнавчий музей» Роману Трофімчуку Почесну грамоту за особистий внесок в розвиток музейної справи, патріотичне виховання дітей і молоді та високий професіоналізм. В свою чергу чоловік звернувся до вчителів із проханням зібрати матеріал про історію шкіл району, як це зробили Сергій Янішевський та Леонід Козярчук.

Усіх, кого зацікавив такий зошит, просять звертайтесь до музею.Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022