Рожищенська «первинка» має нового головного лікаря

16 Травня 2019, 10:23
Головний лікар Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги Леся Басалик 10504
Головний лікар Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги Леся Басалик

Відбулась сорокова позачергова сесія районної ради сьомого скликання. 

Депутати зібрались у приміщенні райради у середу, 15 травня.

Одним із питань порядку денного було призначення на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рожищенської районної ради Лесі Басалик.

Нагадаємо, вона стала переможницею конкурсного добору на цю посаду, попри демонстративну підтримку медпрацівниками іншої кандидатки.

Депутати одноголосно проголосували за призначення Лесі Басалик. Голові Рожищенської районної ради доручили укласти контракт з посадовицею терміном на п'ять років.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
16 Травня 2019, 14:06
треба ламати стару систему і чистити тих редзіїв, моргунів, вінськ, заріцьку а то вже взагалі збагатилася на групах і справках корупціонери, скоріше вже б зеленський прийшов і вас би розігнав
16 Травня 2019, 14:37
Леся Іванівна! вітаю! Гарної зарплати і хороших людей поряд. Імунітету Вам від злих язиків і злих людей!!!
16 Травня 2019, 19:29
Щирі вітання! Наснаги, здоров'я, мудрості, терпіння!
16 Травня 2019, 20:30
Удачі!Всього найкращого!
16 Травня 2019, 21:47
Ура. Вітаю Леся Іванівна, добре що не Петровська, гонор трохи спаде, і манери поведінки тоже. Міняйте їх там всіх Леся Іванівна.
16 Травня 2019, 22:45
Хороша людина, хай щастить!
16 Травня 2019, 23:00
Депутати разом з мером нагнули колектив і законність цим призначенням.Ганьба!
17 Травня 2019, 02:01
Всьо треба менше працювати і більше кави пити всеодно нормальної оплати не дочекаєшся. Цікаво буде дивитися на тих хто замість того, щоб приготувати собі відхід бився за посаду.
17 Травня 2019, 11:02
Коли пропонували підняти зарплату Віта сказали. що немає грошей і виписала собі прибліжоним премії. А тепер є результат но ця теж писатиме премії
17 Травня 2019, 12:44
<p>Цікаво буде подивитись . Іванівною,як Мосійчуком ,юбки не покерують. Дуже хочу подивитись на розчаровані обличчя Назарук і Тарасюк. Вас очікують неприємні відкриття,готуйтесь.</p>
21 Травня 2019, 13:17
Нічого не зміниться.Далі керувати буде бухгалтерія.І отримувати будуть як лікарі не будьте наївні.