Куди течуть нечистоти з Рожищенської ЦРЛ

20 Жовтня 2016, 13:00
3622

У Рожищенській ЦРЛ всі нечистоти стікають в підвальне приміщення. Про це Район.Рожище повідомив небайдужий рожищанин.

«Справа в тому, що десь п’ятнадцять років тому, коли каналізаційна труба забилася через всілякий непотріб, який туди кидають, працівники, намагаючись почистити випадково її побили. Тоді трубу просто-на-просто вивели в підвальне приміщення. Тепер всі нечистоти з каналізації до насосної станції не потрапляють, а стікають у підвал. За стільки років можна було б щось зробити, а то рік-два і лікарня почне валитися. Вже й так зі сторони сирзаводу по стіні пішла тріщина. Цікаво чи керівництво думає про якісь ремонтні роботи, чи то спеціально так робиться, аби лікарню в районі закрили?», - каже чоловік.


Аби побачити картину власними очима, їдемо в Рожищенську ЦРЛ. Без проблем потрапляємо в підвальне приміщення і бачимо, що підвал справді доволі вологий, подекуди стоять калюжі.

На жаль, в той день не вдалося зустрітися з головним лікарем ЦРЛ Віктором Редзієм (якраз була обідня пора, - авт.). Але коментар таки отримали, щоправда в телефонному режимі.




«Це все неправда. В лікарні є каналізаційно-насосна станція, яка постійно викачує нечистоти. Є спеціальне обладнання, є спеціальні поля фільтрації. Центральна труба йде на очисні споруди, які знаходяться за колишнім льонзаводом. Підвальне приміщення звісно вологе, бо туди і грунтові води потрапляють, і труби вже старі, тому інколи виникають проблеми. Але, якщо й протікає якась труба, то ми це все відразу ліквідовуємо. Зрозумійте, якби наша каналізація не працювала, то лікарня вже давним-давно закрилася», - зауважує головний лікар Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій.

«Це ж зрозуміло, що бувають неполадки, зрештою, цим каналізаційним спорудам тридцять літ і вони виходять з ладу. А щоб їх замінити, треба пів-лікарні розібрати. На це не тисячі, а мільйони гривень піде. Ясно що це проблема, але катастрофічної ситуації наразі немає. Лікарня стоїть і нормально функціонує», - стверджує керівник.

За словами головного лікаря, в закладі вже промили систему опалення, яка теж була проблемною, вимили всю іржу. Запустили артезіанську свердловину, яка не працювала тридцять літ. Мають нині свою автономну воду. Запевняє, що настане час і для каналізації. Але, щоразу повторює, що це все не так просто, а для вирішення цієї проблеми потрібно мільйони гривень.

Коментарі
20 Жовтня 2016, 16:59
Ото небайдужий рожищанин не хоче допомогти у ремонті? Тіки капостить .Тільки плітки гаразд поширювати. Невже легше стане якщо лікарню закриють? Напевно легше буде за будь-якою нісенітницею в Луцьк ганяти потрібно? Безсовісні люди. Лікарня потихеньку ремонтується, але ні,потрібна сенсація.
20 Жовтня 2016, 17:02
Коментар Редзія схожий на правду, адже якби всі неситоти з такої махіни як ціла лікарня текли у підвал, то він би повний був за тиждень або й менше. Тому, думаю, той інформатор редакції дещо фантазер або пацієнт психіатра.
20 Жовтня 2016, 17:13
Ні, редакція вірить " небайдужому"... Такі новини читати огидно, все на чутках тримається, інформація не перевіряється, розум в гонитві за сенсацією відключається...
20 Жовтня 2016, 17:40
Мабуть, якби редакція ганялася за сенсацією і стовідсотково вірила небайдужому, то б не брала коментар у Віктора Степановича! Трошки думайте, що пишете.
20 Жовтня 2016, 18:33
Я знідний з редакцією, але історія ще більш запутана, ніж проста кінцівка Редзія. <br/>Так звані &quot;очисні споруди&quot; , а точніше їх руїни знаходяться біля очисних сподур Сирзаводу біля с. Валер&quot;янівка. Якраз ті руїни являються типу насосною станцією. Наполеглево рекомендую журналістам туди навідатись, окрему статтю написати. Так от : навіть якщо відходи з лікарні дійсно потрапляються у ті резервуари для очисткі - потім вони попросту ідуть в болота що під Стиром. Точно не знаю що саме туди іде, але там є труба захована, по якій щось зливається майже в річку. От тако то ... продовжуєм скакати
20 Жовтня 2016, 19:19
Сам, то хоч зрозумів що написав? &quot;Точно не знаю що саме туди іде, але там є труба захована, по якій щось зливається майже в річку&quot; Тобто чув дзвін та незнаю де він!!!
20 Жовтня 2016, 19:39
Скажу тобі по секрету, по цій таємничій захованій трубі Редзій медицинський спирт, що виділяють на лікарню перекачує в таємні-таємні сховища. Так що біжи шукай....
20 Жовтня 2016, 20:17
Редзій взагалі розбазарив майно лікарні . Чого тільки стоїть списаний автомобіль швидкої і зниклий невідомо де.
20 Жовтня 2016, 20:46
Редзій -чолові серйозний дарма говорити не буде. редакця гониться за сенсаціями така в неі робота. але шановні знайте міру бо пахне дешевизною. робіть серйозні проблемні матеріали а не дешеві сенсаціі.основані на чутках. будуть вас більше поважати
20 Жовтня 2016, 21:30
будь-ласка більш детальний опис підвального приміщення в &quot;студію&quot;. раз там були, значить щось бачили
20 Жовтня 2016, 21:30
А ти був в тому підвалі? Вони ще не там ходили де треба. Там все пливе!!! Серйозні бл..
20 Жовтня 2016, 21:42
Не бачив би тієї труби - дарма б не говорив.
20 Жовтня 2016, 22:13
там давно треба капітальний ремонт робити...як збудовали при комуні лікарню....так нізто там ніякого ремонта серйозного неробив...зато ми незалежні......
20 Жовтня 2016, 22:22
Риба гниє з голови.
20 Жовтня 2016, 22:47
лікарня може завалитися від тих нечистот. це ненормально. що все тече під лікарню. можливо під фундамент
21 Жовтня 2016, 00:39
А це точно нечистоти?
21 Жовтня 2016, 01:56
&lt;p&gt;Проблема не в тому що наср.ти- а треба ВИГАНЯТИ З ПОЗОРОМ!!!!! Який редЗій хузяєн-все в карман(25%) від любих робіт-стидоба...Халатне ставлення до всіх і всього.Любий НОРМАЛЬНИЙ Хазяїн- некравБИ САМ В СЕбЕ а зробив би для людей. Кучинського хай відзвітує.Де поділись металеві труби.ліжка -ВСЕ ЗДАЛИ НА МЕТАЛОЛОМ!!!!&lt;/p&gt;
21 Жовтня 2016, 02:28
редакціє, а Ви &quot;покопали&quot; Б ЩЕ ГЛИБШЕ І ЗАЙШЛИ Б ПОДИВИЛИСЯ ЩО ЩЕ ЗНАХОДИТЬСЯ У ПІДВАЛЬНОМУ ПРИМІЩЕННІ, ОТО БУБ БИ ШОК .... ТАК ЗВАНА ВІДПОЧИВАЛЬНЯ ДЛЯ МІСЦЕВИХ &quot; АВТОРИТЕТІВ&quot;..
21 Жовтня 2016, 02:30
точно, але не з всієї лікарні, а з тієї частини де лабораторія.вхід в ту частину підвалу вже давно замурований.
21 Жовтня 2016, 03:25
Бомжі живуть чи що? Чи нарікі?
22 Жовтня 2016, 01:01
реформа .мать іх!!!
22 Жовтня 2016, 01:11
В ту відпочивальню багато лікарів ходить і бачать все те гамно
22 Жовтня 2016, 01:35
і воно не мішае ім &quot;вдпочивати&quot;? ото охота гірше неволі....
22 Жовтня 2016, 15:07
інтелігенція відпочиває поряд з г..ом? дивина
22 Жовтня 2016, 16:50
те що ніхто нічого неробить . Нечистоти так і течуть.
22 Жовтня 2016, 23:02
А перевірити каналізації приватних будинків не хочете-особливо ті що живуть біля парку.Майже вся вулиця що навпроти суду зливає нечистоти прямісінько в ставок....ФУ ФУ ФУ їх труби просто виведені в ставочок.КЛАС.навіщо платити та шукати машину щоб викачати.
23 Жовтня 2016, 03:37
Нехай Славко піде в рейд по припаркових будинках, та і не тільки. От по вулиці Луговій Хвичак теж невідомо куди зливає!
23 Жовтня 2016, 15:40
А хто такий Славко?
23 Жовтня 2016, 16:01
мер
23 Жовтня 2016, 20:25
Дякую
23 Жовтня 2016, 20:53
вдалося комусь за ці дні відвідати підвал? чи все пусті слова?
23 Жовтня 2016, 23:30
сьогодні ж вихідний, а в підвалі двіжняк