Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Відпочинок і оздоровлення дітей
Відпочинок і оздоровлення дітей

Для оздоровлення дітей у Рожищенському районі планують відкрити 14 закладів

10:30 15.05.2019
1319

Голова райдержадміністрації Інна Гайворонська 14 травня провела апаратну нараду, в якій взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі.

Про це повідомляють у відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Про підготовку до проведення оздоровчої кампанії 2019 року проінформував начальник відділу освіти та молоді райдержадміністрації. «Відповідно до прогнозних показників у літній період плануємо відкрити 14 оздоровчих закладів з денним перебуванням школярів, охопивши оздоровленням 725 дітей, що у порівнянні з минулим роком – на 5 таборів та на 175 дітей більше», – зазначив чиновник.

На харчування дітей передбачено виділити з місцевого бюджету 260 тис. грн. з розрахунку 25 грн. на дитину. На підготовку до оздоровлення заплановано виділити 20тис.грн. для придбання спортивного інвентаря.

Оздоровча кампанія в районі стартувала ще з лютого. Зокрема, відправлено в УДЦ «Молода гвардія» 6 дітей пільгової категорії та УДЦ «Артек» – 5 дітей. Центральною районною лікарнею оздоровлено – 11 дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Допомогу в оздоровленні дітей щорічно надають громадські організації та релігійні місії. Також в районі понад 6 років працювало 2 релігійні табори – табір з денним перебуванням школярів Церкви християн баптистів та Православно-патріотичний дитячий наметовий табір Рожищенського благочиння, який організовує Волинська Єпархія Української Православної Церкви, де планується охопити відпочинком понад 200 дітей. У цьому році за кошти Церкви християн баптистів заплановано стаціонарний табір на базі колишнього табору «Орлятко».

В першочерговому порядку будуть оздоровлюватися діти соціально вразливих категорій.

Пріоритетними напрямками щодо оздоровлення дітей у поточному році і надалі залишаються – безпека перебування дітей у дитячих таборах, безпека при перевезенні груп дітей на оздоровлення, забезпечення відпочиваючих якісними оздоровчими послугами, послугами з харчування.

Читайте також: Як діти з Рожищенського навчально-реабілітаційного центру відпочивають у «Проліску»

Загрузка...
Коментарі
22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин