Катакомби: показали дорогу до села Сокіл

06 Травня 2019, 15:26
5893

Жахливий стан дорожнього покриття на маршруті Т1802 продемонструвала Олена Олексюк.

Жінка розмістила допис у facebook-групі «Актуальна Волинь».

«Волинські дороги-катакомби, напрямок Рожище – село Сокіл. І нікого з керівників району і області це не турбує», – пише жінка, розміщуючи фото.

Користувачі соцмережі поділяють обурення дописувачки.

«Дешевше буде вертоліт купити і пролітати, ніж витрачати на бензин і ремонт машини після такої дороги», – коментує Галина Фрончко.

«Влучно написали «напрямок», тому що це – не дорога...» – додає Ольга Сасовська.

Коментарі
06 Травня 2019, 18:40
Одна брехлива дама вже повідомляла про ремонт на своїй сторінці і як їй ще вірити дай боже ця нечисть покине наш район.
06 Травня 2019, 19:11
Про ремонт цієї дороги повідомляли ще за часів Горбача і Масалова. Але так ніхто не може вирішити цю проблему.
06 Травня 2019, 19:58
всім по*уй
06 Травня 2019, 20:14
Я їхала своїм автомобілем, то чують колеса не залишились в ямах, які там на дорозі. Чиновників там не їздять. Стидоба.
06 Травня 2019, 20:29
сьогодні в таку погоду, коли дорога розкісша і мягка, камази як самошедші один за одним з самого ранку. Чому редакція не зробить репортаж цього пезпридєлу?
06 Травня 2019, 20:44
зверніться до музики до гайворонської
06 Травня 2019, 22:06
Зверніться краще до колишньої головихи. Вона з того Добре мала.
06 Травня 2019, 23:56
що саме мала напишіть
07 Травня 2019, 12:59
Зверныться краще до Полыщука адже то територыя майбутньоъ рожищенськоъ ОТГ.Тим быльше,власник карэру Ромчик Патлашинський сидить смотрящим в мыськый рады ы горылку разом з Полыщуком попиваэ.
07 Травня 2019, 16:06
Хто розбив і чим дорогу? Відома, так, але не поспішають вкластися, а далі возять і б'ють .....
07 Травня 2019, 18:21
Василь підтримую 100%
08 Травня 2019, 04:12
Шо тут говорити викинули 400 тисяч на щібйонку дороги немає це просто жах ще гірше стало<br/>Поліщук є гандон самий натуральний він не помагає а собі вкарман кладе підар!
08 Травня 2019, 10:57
Сам ти гандон! Поліщук цю дорогу не може зробити, бо то не міська дорога. А якщо виділяти кошти на неї з міськради, то буде кримінал. Ти підар будеш за це відповідати?