Послід і десятки мертвих птахів: неприємне сусідство у рожищенській багатоповерхівці

06 Травня 2019, 09:01
6676

З нетиповою проблемою до редакції звернулись мешканці будинку № 22 на вулиці Незалежності у Рожищі. Як розповідають місцеві жителі, під дахом цієї багатоповерхівки живуть сотні голубів.

Наслідок такого сусідства – велика кількість посліду і десятки мертвих птахів на горищі. Кореспондент Район.Рожище наважився побачити все на власні очі.

Люди бояться початку літа та підвищення температури. Проблема – не нова: минулого року жителі вже страждали від нестерпного смороду. Голуби живуть на горищі не перший рік, але саме в останні роки їх стало особливо багато.

«Це зараз ще не видно, скільки багато їх тут живе. Часом голуби розлітаються, але на ніч повертаються назад. Там на горищі вони й помирають. Страшно, бо всі знають, які небезпечні хвороби можуть розносити ці птахи», – розповідає місцева жителька Олена.

За словами жінки, жителі страждають також від пір'я, яке залишають птахи, особливо потерпають алергіки. І вікна доводиться мити набагато частіше, аніж в оселях без голубів.

Мешканці не знають, куди звертатися, щоб якось заради цій проблемі. Особливо непереливки жителям останнього, п'ятого поверха. За словами людей, влітку неможливо зайти у ванну, адже там вентиляційний канал, що найближче до горища, тому сморід просто нестерпний.








Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
06 Травня 2019, 12:22
І що? Що людям з багатоповерхівки заважає, аби прибрати те все лайно? я живу у приватному будинку і мені ніхто не приходить прибирати. То чому ці люди не зберуться і не наведуть лад? Не створять ОСББ і на кінець не почнуть вирішувати свої проблеми, а чекають вже кілька років поспіль манни небесної?
06 Травня 2019, 12:30
згідний
06 Травня 2019, 12:32
можна закрити продухи
06 Травня 2019, 12:34
І не буде смерділи!!!!<br/>У всіх п ятиповерхівках такі ж голуби
06 Травня 2019, 12:36
А Ви ПЛАТИТЕ 30 РОКІВ поспіль обов'язкову щомісячну квартплату з кожної квартири ?
06 Травня 2019, 12:39
Операція &quot;Мертвий голуб&quot;<br/>1. Йдем в господарський магазин<br/>2. Купуємо сітку металеву.<br/>3. Вирізаємо за розміром продух і кріпимо на горищі.<br/>4. Операція завершена
06 Травня 2019, 12:44
Взагалі-то, мешканці багатоповерхівок за щось щомісяця платять &quot;квартплату&quot;. Ви ж у своєму приватному будинку не платите? І вони ж не хочуть, щоб прибрали у них в квартирах.
06 Травня 2019, 12:52
Ото жіночка проблему знайшла?!))))
06 Травня 2019, 13:47
це все в руках мешканців
06 Травня 2019, 14:01
Зберіться і поприбирайте
06 Травня 2019, 14:06
А що заважає мешканцям звернутися за допомогою в ту організацію, куди вони платять квартплату? Як я зрозуміла зі статті, Район.Рожище - це перша інстанція, у яку вони звернулись. Чи самим просто лінь написати заяву в ПЖКГ, нехай журналісти допомагають?
06 Травня 2019, 14:22
Фу, яке гидоття! служби зобов'язані допомогти.
06 Травня 2019, 14:23
Як показує досвід, у нашому місті мало яких проблем вирішується без пендаля журналістів. Як би не гонили на цей сайт, після публікацій на ньому багато що вирішується. Тому не дивно, що люди звертаються в першу чергу на Район.Рожище.
06 Травня 2019, 14:27
У нашому будинку ремонт навісу над під'їздом зробили без допомоги журналістів. Лише за письмовою заявою.
06 Травня 2019, 15:31
яка зараз ціна за квартплату цікаво і що на ті гроші можна зробити.
06 Травня 2019, 16:47
Одним словом &quot;совкові&quot; лежні !
06 Травня 2019, 17:38
Дорогі, шановні жителі 22-го будинку.<br/>і не соромно вам?<br/>та візьміть же ж в свої руки владу в своєму будинку.<br/>та пошліть ви той жек, створіть осбб і поприбирайте і облаштуйте в себе в домі свій порядок.<br/>полдвіря маєте, квартири задарма від держави поприватизовували, ви ж не вклали тисячі доларів в ті пару кімнат які продаєте по 20 а то і 25 тисяч доларів, візьміться і зробіть порядок
06 Травня 2019, 19:13
В тому будинку живуть в основному пенсіонери.
06 Травня 2019, 19:15
ОФІЦІЙНО звертаюсь до депутата Рожищенської міської ради від РПЛ Потрапелюка Юрія Віталійовича: &quot;Юрію Віталійовичу - Вам не соромно?&quot;
06 Травня 2019, 19:28
Люди,то зберіться всім будинком,позакривайте дірки,щоб не залітали,чи ви хочете,щоб хтось зробив?
06 Травня 2019, 19:48
Марка Вовчка 16 така ж проблема. Це має вирішувати комунгосп?
06 Травня 2019, 19:53
Я працюю,щоб заплатити 120гр.квартплати за місяць,крім інших послуг. То ще маю прийти з роботи і прибирати лайно?
06 Травня 2019, 19:59
Мешканці цього будинку звернулись із &quot;наболілим&quot;. Я теж в свій час жила у багатоповерхівці. Балкон, особливо перила, доводилось часто вишкрібати від голубиного посліду. І одяг не можна було розвісити. Не варто когось осуджувати.Можна ж дати якусь пораду.
06 Травня 2019, 23:17
В цьому будинку живуть ще два депутати Юрій Бенещук від Батьківщини і Олександр Альмужний від Свободи. Може до них май діло.
06 Травня 2019, 23:40
Річ у тім, що Бенещук та Альмужний не мають засобів для прибирання, а у тебе є вила...
07 Травня 2019, 00:03
то потрапелюк і посадить на ті вила ще й сам сяде
07 Травня 2019, 01:59
Значить не набридло їм так сильно,якщо сидять і нічого не роблять,тільки статті пишуть.Чоловіки цього будинку ауууу ви де....
07 Травня 2019, 11:54
Чого ти вчепився до Потрапелюка? Організує він забиття віконечок. Тільки людям треба вирішити, чим забивати і куди вивезти послід
07 Травня 2019, 13:59
Що значить вчепився???<br/>Він там змалечку живе і набагато довше, ніж Альмужний.<br/>Потрапелюк не знав за це?<br/>Вила в руки і прибирати!
07 Травня 2019, 17:41
9 травня всі жителі 22 будинку йдемо прибирати. Вила в мене є.
07 Травня 2019, 18:36
Молодець, Юрій Віталійович. Так тримати. Разом ми можемо усе! Пишаюсь тобою і твоєю життєвою позицією.