Комунальники встановили першу сміттєву площадку

13 Жовтня 2016, 09:10
2944 Джерело: scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.net

В рамках проекту «Підвищення екологічної свідомості мешканців міста Рожище шляхом розбудови відповідної вуличної інфраструктури та проведення інформаційної, роз’яснювальної та агітаційної кампанії щодо покращення благоустрою вулиць міста» по вулиці Марка Вовчка, 16, КП "Дільниця благоустрою Рожищенської міської рада" вже встановила контейнери для ТВП огороджені металевою конструкцією (сміттєву площадку).

Про це йдеться на сторінці комунальників у соціальній мережі Facebook.

Як вже йшлося в матеріалі "У Рожищі буде 3 пункти для роздільного збору сміття", проектом передбачається встановлення в місті Рожище  3 пунктів по роздільному збору сміття та десять огороджених контейнерів для ТПВ. 

 

Коментарі
13 Жовтня 2016, 16:40
Комунальникам респект!
13 Жовтня 2016, 17:24
А інші мешканці міста можуть викидати сміття у ці урни "роздільно"
13 Жовтня 2016, 17:24
Дуже дякуємо , будемо підтримувати чистоту!!! Молодці гарна робота!
13 Жовтня 2016, 18:14
Не забудьте ще встановити на М,Вовчка14.Все Жалобово до нас сміття носить!
13 Жовтня 2016, 22:18
дійсно розумно зроблено,меру респект,поставте ще таку площадку біля стоквартирного!!!
14 Жовтня 2016, 01:59
МЕР РОЗГАДАЙ ЗАГАДКУ . БУДИНОК ВИКИДАЄ ЗА ДЕНЬ 5 КОНТЕЙНЕРІВ СМІТТЯ А БІЛЯ БУДИНКУ СТОЇТЬ ТРИ ДЕ ПОДІТИ ЗАЛИШКИ СМІТТЯ ? ВІДПОВІДЬ : КИНУТИ БІЛЯ КОНТЕЙНЕРА , А ПО МІСТУ ВОНО САМЕ РОЗЛИТИТЬСЯ. ЗАГАДКУ ЗАГАДУВАЛИ ЖИТЕЛІ БУДИНКУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ 5
14 Жовтня 2016, 02:07
А площадка гарна , я підтримую .
14 Жовтня 2016, 12:47
Ну мусить хтось вкинути ложку дьогтю в бочку меду.
14 Жовтня 2016, 15:00
!дея гарна! Люди! Вч!мося жити культурно! Менше сарказму подякуемо ! меру.! комунальникам.! себе орган!ЗУЙМО НА ДОБРУ СПРАВУ!
14 Жовтня 2016, 22:37
Нічого не розумію, "подякуємо меру", "гарна справа", "розумно зроблено", про що ви пишете люди? Оакуратили мусорну площадку і зроблять так ще дві, хоча б такі повинні бути всі площадки, не такі, що мусор розлітається всюди. Це не подвиг, так повинно бути всюди, грошей у місті вистачає.
14 Жовтня 2016, 23:01
Жоден багатоквартирний будинок в м. Рожище не наповнює за 1 день 5 контейнерів сміттям. Якщо вже Ви так турбуєтесь цією проблемою - раджу прослідкувати скільки сміття вкидають в ваші контейнери посторонні мешканці, які таким чином економлять свої кошти... ОТ ЯК З ТАКИМИ ЖЛОБАМИ І НАГЛОТОЮ БОРОТИСЯ ВЛАДА ХАЙ БИ ПОДУМАЛА. Моя порада - ввести для всіх оплату в виглядді місцевого податку і зобов'язати плати ВСІХ. Смітять всі! І про те що в когось сміття немає навіть не хочу й чути! Є людина - є після неї й сміття в ході життєдіяльності.
14 Жовтня 2016, 23:18
таких площадок в місті буде 13 штук. при потребі і можливості - встановлять ще більше.
15 Жовтня 2016, 00:43
"Таких" не потрібно, потрібно кращих, мусорні баки можна було б і покрасити, не дуже дорого це коштує, а вигляд буде справді закінченої роботи, а так трохи облагородили, а до пуття не довели.
15 Жовтня 2016, 01:40
Я РОЗУМІЮ ЩО КОНТЕЙНЕРИ ЗАПОВНЮЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ МЕШКАНЦІ БУДИНКУ , АЛЕ ЯКИЙ З ЦЬОГО МОЖЕ БУТИ ВИХІД. ТУТ ТРЕБА АБО СТАВИТИ СТОРОЖА ЩОБ ЦЕ КОНТРОЛЮВАВ АБО ЗАКРИТИ НА КЛЮЧ І РОЗДАТИ ВСІМ МЕШКАНЦЯМ ПО КОПІЇ АБО ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ КОНТЕЙНЕРІВ ЩОБ ВИСТАЧАЛО ВСІМ.ВИ РОЗПОЧИНАЄТЕ ГАРНУ СПРАВУ З РОЗДІЛЬНИМ СМІТТЯМ АЛЕ КОЛИ ДО ОБІДА БУДЕ ЗАПОВНЕНО ДВА КОНТЕЙНЕРИ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ ВОНИ ПОСИПЛЯТЬСЯ І В ТРЕТІЙ НІХТО ЙОГО НЕ ПОЖАЛІЄ .
15 Жовтня 2016, 12:32
Може краще ящикі під будинок завезти, туда ніхто не поїде "чужий".
17 Жовтня 2016, 19:01
Оце лафа намічається для Філіпа. Тепер не треба буде ходити по всьому місту скляну тару шукати. А так прийшов собі до ящика з бутилками чи мукулатури - що захотів те взяв і здав. Комунізм, хоча я таку фігню і у Львові бачив. Де бомжі вибирать собі сортовану вторсировину з місцевих баків і здають. А мали б заробляти комунальні служби та вкладати у нові площадки і т.д і т.п