Відбудеться довгоочікувана презентація книги про Народний рух у Рожищенському районі

13 Жовтня 2016, 09:00
1551 Джерело: rozhyschevgolos.in.ua

У п`ятницю, 14 жовтня, о 13 годині в приміщенні Рожищенської бібліотеки для дітей відбудеться довгоочікувана презентація книги доктора політичних наук, професора кафедри політології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Валентина Малиновського«Становлення і діяльність Народного руху в Рожищенському районі». 

Рожищани, не пропустіть нагоди прийти та послухати про історичні події на теренах нашого району та придбати книгу.

Також за пів години до презентації, відбудеться автограф-сесія.

 

Коментарі
13 Жовтня 2016, 18:40
Подія резонансна))) Уявіть люди, навіть телебачення буде, 5 канал і ще деякі. То ж треба себе так любити, щоб телевізійників аж кликати. Малиновський зірка))))
13 Жовтня 2016, 18:51
У вас неконструктивна заздрість. Книга - цінна і важлива. <br/>Цікаво звідки така обізнаність щодо списку запрошених ЗМІ?<br/>І взагалі, я думала, що борці за правду не бояться писати відкрито.
13 Жовтня 2016, 19:47
Після &quot;цікаво&quot; ставиться кома. Вставне слово. Не робіть очевидних помилок, шановна Оксано, ви ж журналіст. А відносно Малиновського, то я вас благаю, яка там заздрість? Просто вбиває своєю наглістю і самолюбивим. Впевнена, що мою думку поділяє більшість рожищан
13 Жовтня 2016, 19:49
Самолюбством
13 Жовтня 2016, 20:58
А в чому цінність і цієї книги? Ви вже наперід визначили її важливість, - Ви певно її читали, чи це так сказав автор? Наскільки пригадую - уже двічі відбувалася &quot;презентація&quot; цієї книги з ініціативи автора, - і все на вликі державні свята (День Незалежності) - чи не спадає на думку примазування до великого цим автором? Та зрозуміло, Малиновський набиває ціну собі (тупо піариться на свята), і видно дорого буде продавати &quot;твір&quot;.
13 Жовтня 2016, 21:04
Довгоочікувана презентація? Ким? Хто то так довго чекав? Ау...
13 Жовтня 2016, 22:40
в чому ціність ціеї книги??????................
13 Жовтня 2016, 23:38
Як хто? Сам Малиновський і чекав?
14 Жовтня 2016, 00:51
Он яку істерику закотив на останній сесії райради, бо йому бачте 9 тисяч не виділили на видавництво, мало що на підлогу не падав і ногами не дригав...
14 Жовтня 2016, 00:53
Та що ви? То ж книга важлива)))))
14 Жовтня 2016, 04:50
Абсолютно не знаю В. Малиновського як людину. Але якщо має вчені ступені: доктор наук , професор,- то, напевно, не одну ніч за книжками просидів, чогось добився. Швидше всього не курив по шкільних туалетах від неробства.<br/>Тоді чому такі брудні коментарі?<br/>А &quot;вибивав&quot; кошти наполегливістю, бо звичайна людина в нашій державі просто так книжку не видасть. І дуже добре, що 5-й Канал чи йому подібний канал покаже на всю Україну, що в селі Рожище навіть є письменники та ще й книжки видають.<br/>Бо Україна, на жаль, може лише похвалитися розповсюдженням СНІДу, юнацьким та дорослим алкоголізмом та брендом &quot;Нємірофф&quot; (якщо не помиляюсь), як горе-переможця в Європі по якості горілки.
14 Жовтня 2016, 12:48
підтримую 100 %!!!!
14 Жовтня 2016, 16:55
Я читала частково рукопис. Тому знаю, що кажу, коли говорю про важливість цієї книги. А &quot;більшість рожищан&quot;, яка, як ви кажете, поділяє думку, то просто коло вашого спілкування, шановний &quot;борець за правду&quot;)))
14 Жовтня 2016, 17:35
читал, но осуждаю!