Вчителям, лікарям та держслужбовцям Волині підвищать зарплати

12 Жовтня 2016, 10:00
3181 Джерело: img.joinfo.ua

Волинським вчителям, лікарям та держслужбовцям з наступного року піднімуть заробітні плати. Про це повідомив Луцький міський голова Микола Романюк у середу, 12 жовтня, під час оперативної наради. Інформує Волинський інформаційний портал.

Зокрема, градоначальник розповів про результати останньої робочою поїздки до столиці. Під час зустрічей із керівництвом держави повідомили, що нараді проводиться активна робота щодо затвердження бюджету на 2017 рік.

Так, у проект держбюджету на наступний рік передбачають 5% ВВП виділити на оборону країни. Значну частину коштів планують виділити на енергоефективність, інфраструктуру та будівництво доріг. Президент України Петро Порошенко наголосив, що бюджетом на 2017 рік буде передбачено також і підняття заробітної плати для працівників освітньої сфери, медицини, а також і держслужбовцям.

Микола Романюк також повідомив, що затвердити державний бюджет обіцяють до 1 грудня. «Якщо до цієї дати затвердять бюджет, це буде там на руку, адже ми бачитимемо реальні цифри для затвердження міського», – сказав мер.

Коментарі
12 Жовтня 2016, 14:45
Ага, підвищать, чекайте, аж на 12 гривень((((((
12 Жовтня 2016, 15:15
О та в нас вже вже все є. І ЄС і НАТО і безвізовий і демократія реформи і достойні зарплати!!! Ми взагалі - передова країна в світі. Які там J7. UA №1... Як би не 2014 доленосний, не знаю як ми б жили так як раніше. Жити по-новому!!! усім - вже сьогодні!!! на менше ніж 100 у.е в місяць. Але далі буде напевно ще краще, може почнемо жити і на 50 в місяць. Те що нас не вбиває робить сильнішими... Ми ж так всі дружньо до цього прагнули.
12 Жовтня 2016, 18:14
А іншим працівникам державних установ заробітна плата не потрібна? Чому завжди лише вчителі та лікарі? Найбідніші!
12 Жовтня 2016, 18:15
А іншим працівникам державних установ заробітна плата не потрібна? Чому завжди лише вчителі та лікарі? Найбідніші!
12 Жовтня 2016, 18:47
Директорам шкіл незабудьте півищити,бо вони бідні...
12 Жовтня 2016, 21:35
Ох,ях же вас вколола згадка про оплату праці вчителів та медиків! Між іншим, в цій же статті згадано і про держслужбовців, але ніхто ніби й не помітив. Цим бідасечкам в першу чергу слід підвищувати, правда, *борці за справедливість"?
12 Жовтня 2016, 23:21
Є підозра, що ти не просто Оксана, а Оксана Петрук, тобто Оксана Ковальчук, а реагувати на коментарі людини, у якої роздвоєєня особистості - себе не поважати!!!)))
12 Жовтня 2016, 23:52
То нащо реагувала(в)
13 Жовтня 2016, 00:04
Ці бідасечки, як ви виразились, скніють на роботі з ранечку до ночі, ще й додому часто роботу тарабанити мусять, а лікаря вже після 14-00 не застанеш на роботі, вчителі теж не переробляються, в обідню пору вже додому йдуть, канікулів скільки мають, ще й 3 вихідні на тиждень мають. А держслужбовці, як ті песики вартові, від дзвінка до дзвінка пашуть
13 Жовтня 2016, 00:48
Любі, Ви просто запросіть у свою оселю 25-30 діточок та нічого з ними не робіть-КЛАСНИЙ ВІДПОЧИНОК ГАРАНТОВАНО!!!!! ГАЙДА В ШКОЛУ ПРАЦЮВАТИ=ТАМ КАНІКУЛИ ТА КУРОРТ!!!!!! ЯКА ТАМ НАУКА--ДІТИ САМООСВІТОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ !!!А вчителі=відпочивають в школі!!
13 Жовтня 2016, 01:08
пЕРЕСТАНЬТЕ ГРИЗТИ ОДИН ЛДНОГО! вСІМ ПОТРІБНІ ДОСТОЙНІ ЗАРПЛПТИ-І ВЧИТЕЛЯМ І МЕДИКАМ І ЖЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ. нЕ НАМАГАЙТЕСЬ ОЦІНЮВАТИ ЧИЮСЬ РОБЛОТУ В КОЖНОГО СВОІ СКЛАДНОЩІ. жТТИ ТРЕБА ВСІМ.
13 Жовтня 2016, 01:09
Я не Петрук і не Ковальчук, маю своє прізвище. І на "ти" я ні з ким не переходила. Це перше. А по-друге, -чому ви вважаєте, що робота вчителя обмежується тільки школою? А перевірка зошитів, а підготовка до уроків? Це робиться вдома, можливо, забираючи їх власний час. Про це не знаєте? А те що тих же лікарів смикають і ночами, і у свята - також не знаєте? Не доводилось звертатися? То тоді ви щаслива людина
13 Жовтня 2016, 17:27
Підтримую Оксану.
13 Жовтня 2016, 18:44
Так давно вже не писали про мене в коментах. Думала, що розлюбили))) А нє...<br/>Ну, значить висловлю і свою позицію щодо новини. Вважаю, що праця вчителів і лікарів нам в сотні разів більш потрібна, ніж утримування цілого апарату чиновників, які то &quot;не мають повноважень&quot;, то &quot;не мають коштів на це&quot;, а то й просто &quot;не можуть&quot;...
13 Жовтня 2016, 18:53
Після 314 місця з 370 в ЗНО, Рожищеським вчителям ще мають підвищити зарплату?
13 Жовтня 2016, 20:54
Маю иверде переконання- РДА давно слідліквідувати.Ну нічого ж там люди не роблять! А зарплати отримують чималенькі. За нізщло!
13 Жовтня 2016, 22:28
Ви з 8.00 до 18.00 тікі і працюєте. Всі свята , та по ночах вдома. Спробуйте неспати кожну 3 ніч коли тебе викликають, ані сім 1 , ані родини не бачити, пропускати свята дітей, дружини...за 2000 тис працювати, щей обхаять зі всіх сторон... Якщо такі розумні,попрацюйте добу лікарем, тоді і поговоримо
13 Жовтня 2016, 23:51
Так чого ж ішли в медичний? Батьки запхали?
14 Жовтня 2016, 00:10
То чого ж вас не запхали, то ж не життя, а просто лафа в медицині
14 Жовтня 2016, 01:40
Коментарі тут читають переважно рожищани , які добре знають як працюють лікарі до 18 вечьора та ще й ночами не сплять , щоб нас вилікувати як навчають наших дітей вчителі ,що потім цілими вечьорами сидиш щоб та дитина щось знала, а держслужбовці всі знають як в нас вічливо і швидко дають довідки, допомагають порадами .А саме цікаве що ці люди працюють за дуже малі зарплати , але на більшість посад без блату чи хабара не попадеш і на пенсію щоб звільнити місце молодим їх не вижинеш. Напевно всі справжні патріоти . НАВІЩО ВИ ПРИБІДНЯЄТЕСЬ .
14 Жовтня 2016, 03:55
Колись першими людьми на селі були священик, лікар та вчитель. І не найбіднішими верствами населення. Не було розлучень, алкоголіків. Була шанованою мораль та цнотливість. Але навчання та лікування було платним, або потрібно було відпрацювати. Люди цінували те, за що платили. І знали, що освічений селянин буде паном, а неук- холопом. <br/>Час змінився... Повірте, ніколи країна не буде процвітати,- якщо ми плюндруватимемо вчителя; ніколи ми не будемо довго жити (вмиратимемо від алкоголізму, інфекційних хвороб, СНІДу і т.п.),- якщо зневажатимемо лікаря. А все робиться для знищення.<br/>А вчителям та лікарям ніхто не забороняє себе захищати. Звикли бути рабами системи,- терпіть. Подобається, щоб вас ображали розбещені діти,- терпіть. Подобається, щоб ображала &quot;атдахнувшая&quot; в нічних рожищенських клубах п'яна молодь,- терпіть.<br/>Багато чого залежить від вас. Якщо Ви себе не поважатимете, не захищатимете,- хто в цьому винний?...
14 Жовтня 2016, 12:40
вЧИТЕЛ1 САМ1 СЕБЕ ДАВНО ЗНЕВАЖИЛИ .вИ НЕ БАЧИЛИ ВЧИТЕЛ!В ЯК1 &quot;ОТДИХАЮТЬ &quot; БО БАРАХ?!!! тО ПОДИВ!ТЬСЯ ПРИ НАГОД! вИ ВЖАХНЕТЕСЬ! а ВИТЕЛЬОК ЯК! КУРЯТЬ БАЧИЛИ? пОДИВ!ТЬСЯ...а ЗГАДАЙТЕ КРЕМЕНЕЦЬКУ ВЧИТЕЛЬКУ З ДОЗВОЛУ СКАЗАТИ.ЯКА РОБИЛА М!НЕТ? дО ДЕ АВТОРИТЕТ ВЧИТЕЛЯ НИН!7 пРАВИЛЬНО.В ЗАДНЬОМУ М!СЦ!!!!!
25 Жовтня 2016, 23:59
Любі, Ви просто запросіть у свою оселю 25-30 діточок та нічого з ними не робіть-КЛАСНИЙ ВІДПОЧИНОК ГАРАНТОВАНО!!!!! ГАЙДА В ШКОЛУ ПРАЦЮВАТИ=ТАМ КАНІКУЛИ ТА КУРОРТ!!!!!! ЯКА ТАМ НАУКА--ДІТИ САМООСВІТОЮ ЗАЙМАЮТЬСЯ !!!А вчителі=відпочивають в школі!! Навіть на шкільній дошці щодня пише,що у них КЛАСНА РОБОТА..