Рожищанина оштрафували за сміття на узбіччі

26 Квітня 2019, 11:32
3474

Рожищанина оштрафували за викинуте у невстановленому місці сміття.

У середу, 24 квітня, житель міста Рожище викинув непотріб просто на узбіччя грунтової дороги на вулиці Гагаріна. 

На правопорушника склали адмінпротокол. Чоловіку доведеться сплатити штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів (від 340 до 1360 гривень).

Матеріали про правопорушення передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Рожищенській міській раді, яка й встановить розмір штрафу.

«Закликаємо рожищан бути більш активними та повідомляти про несанкціоновані смітники та людей, які викидають сміття у невстановленому для цього місці. Фото-, відеофіксацію правопорушення можна надсилати на електронну адресу міської ради, або ж у повідомленнях в «Фейсбуці». Анонімність гарантуємо!» – звертаються працівники міськради.

Коментарі
26 Квітня 2019, 15:23
Правильно!Чтоб другим неповадно было!
26 Квітня 2019, 15:24
Кстати,я щас в Турции если что!
26 Квітня 2019, 15:56
називайте фамілії
26 Квітня 2019, 17:25
Тільки так можна навчити людей порядку! Я за те, щоб штрафи були набагато більшими. Тоді жоден не викине сміття не у смітник
26 Квітня 2019, 20:03
А куди викидати сміття наприклад з города,чи ще якесь,якщо палити за заборонено-штрафують.. зробіть місця де ця,або якщо платимо комунальникам за дрібне сміття яке вони вивозять яке назбирали протягом тижня,то нехай ще й все інше забирають...це проблема влади,що не вирішується дане питання.... Я згідний що люди забруднюють все,але треба шукати вихід,і щоб люди такого не робили,вирішити цю проблему ....
26 Квітня 2019, 21:10
Якби ти прибрав всі узбіччя вулиці Гагаріна то бігом найшов куди закопувати своє сміття з городу.:))
27 Квітня 2019, 01:25
Треба такі фото розміщувати, на яких добре було видно обличчя, і називати прізвище. Ми маємо знати своїх "героїв"!!!
27 Квітня 2019, 01:42
Погоджуюсь! Називайте прізвища і публікуцте фото, щоб було соромно! Я не розумію наших людей. Невже вам не хочеться жити в чистому і красивому місті?
27 Квітня 2019, 01:52
Люди, які ви наявні,де в нашій країні буде чисто...?! Одні будуть прибирати,а інші як свині.... треба щось робити з народом...