Як рожищани несли із церкви «страсну» свічку

25 Квітня 2019, 20:18
5923

Чистий Четвер – перший з трьох днів, які називають «Велике тридення» в християнстві. Цього дня Ісус Христос у знак покори омив ноги своїм учням та встановив Таїнство Євхаристії на Таємній Вечері. Також в цей день Ісус молився у Гетсиманському саду, був зраджений Юдою Іскаріотом, заарештований первосвящениками і вкинутий в темницю.

У православних християн існує звичай нести після вечірнього богослужіння додому запалену свічку, з якою простояли всю службу. На порозі дверей до свого будинку вгорі креслять димом від вогню хрест. 

Як несли додому «страсну» свічку рожищани, бачив фотокореспондент нашого видання.



















Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
26 Квітня 2019, 00:51
фото з упц мп
26 Квітня 2019, 03:11
І шо? Тебе щось не влаштовує? Сьогодні такий день, а ви знов за старе. Треба було нафоткати з іншої церкви і викласти в інтернет.
26 Квітня 2019, 04:11
це фото з ПЦУ!
26 Квітня 2019, 10:26
Вас що на територію не пустили?<br/>Ахах)
26 Квітня 2019, 12:17
угу,ця велелюдність дійсно біля церкви УПЦ МП.<br/>Як бачимо дуже багато молоді,яка скорішен всього добровільно ,без вказівок зверху захотіла відвідати саме цю церкву.<br/> ..Те що людей притягують наші храми УПЦ МП. -це і показником благодатності нашої церкви.<br/>Бо лише сліпий і глухий може проміняти Святу Церкву на підробку.<br/>Душа людська тонко відчувае де е Бог.
26 Квітня 2019, 12:23
за гундяєва свічку хоч поставили?
26 Квітня 2019, 12:34
Побачимо як ця “велилюдність”буде голосувати,чи утворити ПЦУ чи залишитись в РПЦвУ?
26 Квітня 2019, 13:34
Люди майте Бога в серці.І за кого свічку ставити- справи кожного.Бог бачить і зробить правильно.Винних покарає,праведників возвеличить.Не обзивайте один одного, будьте розумними...
26 Квітня 2019, 15:10
То РПЦ. Рожищеньська православна церква! Придуркі лиш би сваритись!
26 Квітня 2019, 16:10
люди не йдуть до якоїсь митрополії люди ідуть в храм.до Бога на спільну молитву.Звісно після пасхи храм перейде в канонічну ПЦУ..І будуть далі ходити..і ці самі і проголосують за ПЦУ ..зараз не 17 століття і московськими анафемами нас не залякаеш..є Держава народ ім згідно 34 ап правила є і Помісна церква..
26 Квітня 2019, 16:34
Ніякій сцу ми наш храм не віддамо, підберіть слюну
26 Квітня 2019, 16:37
То хто там казав, що в Свято Михайлівський храм ходить 20 бабок???
26 Квітня 2019, 19:27
На фото одна молодь і підлітки