Декларація Рудко-Козинського сільського голови: ділянка та будинок

25 Квітня 2019, 09:18
Голова Рудко-Козинської сільської ради Микола Яцюк 5033
Голова Рудко-Козинської сільської ради Микола Яцюк

Декларацію про доходи за 2018 рік голова Рудко-Козинської сільської ради Микола Яцюк подав 13 березня.

Згідно з документом, чоловік має будинок та земельну ділянку.

Зокрема, посадовцю належить будинок на 80 квадратів та земельна ділянка на 1,2 га у селі Рудка-Козинська. У селі Козин земельні ділянки по 0,2 га мають дружина Тетяна Яцюк та дочка Іванна Яцюк.

На дружину зареєстрований легковий автомобіль «Volkswagen Sharan» 1996 року випуску.

 

Заробітна плата Миколи Яцюка, отримана за основним місцем роботи, – 212 262 гривні. Дружина заробила 74 792 гривні за основним місцем роботи та додатково отримала 8 692 гривні від продажу молочної продукції.

4 000 гривень гонорару від Рудко-Козинської сільської ради отримав син Василь Яцюк. 74 695 – заробіток дочки як суб'єкта підприємницької діяльності.

У минулому році Микола Яцюк оформив кредит на 12 000 гривень.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
25 Квітня 2019, 12:23
Ці всі зарплати місцевих голів та голових колгоспів тільки є черговим аргументом для децентралізації та утворенням ОТГ.
25 Квітня 2019, 12:56
Засранець ти.Йде працюй і будиш мати зарплату<br/>НЄ треба безплатно працювати.
25 Квітня 2019, 13:02
Повірте ,лише укранїнці не соромляться цікавитися зарплатою інших.<br/>А тепер ще і в інтернеті офіційно ..<br/>В цивілізованих країнах хоч би як було цікаво ,та знають правила порядності і нізащо не спитають.<br/>Це ,що ви хоч знали до чого докотилися..
25 Квітня 2019, 13:40
Бо бідні от і цікавляться.
25 Квітня 2019, 15:22
не бідні, а дурні і підлі
25 Квітня 2019, 16:02
Навчися грамотно писати,а тоді поради давай!Телепень!)))
25 Квітня 2019, 16:21
то напнись,як бідний. Виправдання про бідність є лише у немічних та хворих.
25 Квітня 2019, 17:39
Порівняно з нашою головихою, Яцюк просто бідота....
25 Квітня 2019, 17:40
Також, я б сказав, не кисла зарплата.... Не дивно, що в окремих селах на останніх виборах було по 10 кандидатів...
25 Квітня 2019, 19:23
Рвуться до корита!
25 Квітня 2019, 20:12
Яцюк має у підпорядкуванні і школи, і садочки, будинок культури, усім дає раду, старається, працює, думаю заслужив таку зарплату. І взагалі це порядна та грамотна людина.
25 Квітня 2019, 20:55
Нехіла зарплата
25 Квітня 2019, 22:48
Дякуйте богу ,що є люди,які добре працюють і терплять вас неробів і заздрісних.Вам все можна нехай всі працюють за копійки для вас.Голови молодці.
26 Квітня 2019, 04:08
Вона вже знає що її вже ніхто не вибере тому і декларує... Запамятайте хто високо літає той низько падає,завжди так небуде....<br/><br/>..
26 Квітня 2019, 09:17
Незнав,що на рудні такі гнилі люди.Уявляю як там працювати.Гнилі і заздрісні.Не люблять,не поважають свої села де народились.До попереднього писаки,думаю що таких як ти мало.Працюй і будеш мати По футболу знаю молодці,а це робота.
02 Травня 2019, 12:42
Яцюк не вкрав, а заробив. Вам хто не дає? Балатуйтесь на вибори, заручіться підтримкою і довірою людей, зробіть хоч щось, щоб ваші діла побачили в громаді, і заробите ще більше!. Але ж ні, бо ЖАБА. Кожен з голів працює, офіційно платить податки і несе відповідальність адміністративну, кримінальну ітп. Вам слабо??? Писаки, млять.