У Рожищі мікроавтобус припаркували у невстановленому місці

25 Квітня 2019, 15:33
4796

У місті Рожище на повороті біля магазину «Одісей» водій припаркував мікроавтобус у невстановленому місці.

Фотографії авто порушника до редакції надіслала небайдужа рожищанка.

«Як так можна паркуватися? Неможливо пройти!» – пише жінка.



Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
25 Квітня 2019, 19:13
ото сенсація ото порушення більше як пяний за кермом дебільні писаки
25 Квітня 2019, 19:19
Водій ..андон!
25 Квітня 2019, 19:44
А ти чого такий агресивний? То твій бус стояв?
25 Квітня 2019, 20:52
А чий це бус?
25 Квітня 2019, 20:54
Так, це велике порушення. Адже створює аварійну ситуацію. Машини, які будуть повертати з-за цього повороту чи у нього, можуть легко не помітити інше авто, людину і, що найімовірніше, неуважну дитину! <br/><br/>Більшість правил дорожнього руху написані кров'ю, їх не треба недооцінювати. <br/><br/>А редакція — молодець! Учіть рожищан культури, може хоч до наступних виборів порозумнішають.
26 Квітня 2019, 00:56
вдень по центрі,не прїдеш. а кругом знаки.
26 Квітня 2019, 00:57
маршруткам важко
26 Квітня 2019, 01:56
маршрутки ще 10 років назад мали переїхати на вул. Шевченка!<br/>але їм всьо маршрути не можуть змінити!
26 Квітня 2019, 19:12
Однозначно маршрутні автобуси требаперезапустити на Шевченка, і непотрібно боятися спротиву Рожищах. В 80 і на початку 90 их так було при меншій наявності автомобільного транспорту і нікому це не створювало незручностей. Завдяки цьому центральна вулиця стане безпечнішою для нас і наших дітей! А ще потрібно встановити фіксатор швидкості руху і камеру тоді всіх шума херів будемо знати в лице
28 Квітня 2019, 11:53
Нормально він ще став! То тут біля дункана,ажура понаставляють машин шо немає як розїхатися це дійсно біда!!
14 Травня 2019, 01:49
Ставлення до пішоходів, як до овочів. А хто ще біля буса торгаш торгує яблуками, хіба не знає, що є місце на відкритому базарі, де є дозволено продавати за встановленими правилами. Куда дивиться поліція і податківці ідучи на роботу і не помічають його.