Ліжко й унітаз на цвинтарі: опублікували шокуюче відео зі сміттєзвалища у Рожищі

23 Квітня 2019, 12:27
5600

Шокуючі кадри із зображенням побутового сміття на території кладовища опублікували у мережі.

Відео виклала працівниця Рожищенської міської ради Ірина Зенц на своїй сторінці у Facebook. Вона обурена людським нахабством і байдужістю.

«Я думала, що в людей є якась межа, якісь табу, зрештою, повага до інших й до останнього спочинку наших рідних та близьких. Але ні... За роки Незалежності ми навчилися лише гадити, ображати, чекати манни небесної й те, що до нас прийдуть, зроблять, дадуть, приберуть. Ось подивіться, це нове кладовище у місті Рожище. Ще зовсім недавно ми тішилися, що воно найчистіше, а люди викидають сміття з могил у спеціально відведе місце, де комунальники справно його прибирають. Хто ж міг подумати, що у віддаленому кутку цього ж кладовища, за невеличкою посадкою сховалася така «краса», – емоційно пише жінка, прикріплюючи відео.

Серед сміття – телевізори, й унітази, шкільні приладдя, труби, ліжка.





«Це явно його не перекинули через загорожу. На жаль, відео не передає всього того, що там є. Все це не привезли вдень! А десь тихцем, вночі, відкривши центральні ворота кладовища, везли машинами чи підводами. Хто зна чим. Де межа людяності? Де, люди, наша межа?» – риторично запитує авторка.

Коментарі
23 Квітня 2019, 15:33
!!!!
23 Квітня 2019, 15:38
Та це лохторат Зе і попривозив.
23 Квітня 2019, 15:44
лди,може хто знає ,хто це робить напишіть.
23 Квітня 2019, 15:46
якби я побачив, підпалив би машину
23 Квітня 2019, 16:01
це якийсь бомж, мабуть душевнохворий.
23 Квітня 2019, 16:02
ага, бомж, припер ліжка, унітази, дитячі речі, шланги...
23 Квітня 2019, 16:08
точно знаю це почалось років три тому
23 Квітня 2019, 16:10
люди. які мали там городи звертались в поліцію ще тоді
23 Квітня 2019, 17:00
Пропозиція поставити відеокамери міському голові у всіх ключових місцях була ще 3-4 роки тому.Пропозиція ввести в штат м.ради інспектора з благоустрою яки й би займався наведенням порядку також була.То навіщо ось такі соплі зі сторони м.ради?Хто в місті господар,та приймає рішення?
23 Квітня 2019, 17:05
хто так ретельно склав сміття під огорожею та ще й прикрив його????
23 Квітня 2019, 17:18
Як на мене це робота бородатого що бродить з таким мотлохом ночами.Мабуть це його склад.
23 Квітня 2019, 17:36
В мене у тому районі город. Там дійсно живе такий собі цікавий чоловічок з бородою. І дійсно він весь час зносить туди всякий хлам. Скоріше за все він трохи не здоровий і точно не має де жити. Частенько хазяйнує на грядках як тільки починаються перші овочі. Хоча привітний і з виду не агресивний. Скаржилися в поліцію - результату як завжди нуль. Нікому до нього діла немає.
23 Квітня 2019, 17:39
ви, як відповідальний громадянин, куди зверталися стосовно цього чоловіка?
23 Квітня 2019, 18:28
Ви, я так розумію, також відповідальний чи відповідальна. Тому вже якось ви зверніться стосовно цього чоловіка. Перейміться його долею настільки ж активно, як тут коментарі строчите.
23 Квітня 2019, 18:49
я якби бачив, то б обов'язково звернувся. Як то так, бачити і промовчати? Хіба це нормально? Але ж правильно, хочу добре жити, але не хочу нічого робити
23 Квітня 2019, 20:09
До чого ця ваша репліка? Конкретизуйте, що значить хочу добре жити...Якийсь брєд сивої кобили....
23 Квітня 2019, 20:27
Звати того бородатого-Руслан,а проживає ,офіційно, в с. Тростянка. Зробіть флешмоб- Руслан забери свої речі!!! Зразуж буде порядок.
23 Квітня 2019, 20:48
Повністю з Вами згідний,чітко обгрунтована відповідь даної ситуації!!!
23 Квітня 2019, 20:51
З городу бачив, що вже комунальники прибрали
23 Квітня 2019, 20:57
Да це Руслан
23 Квітня 2019, 21:30
Цей Руслан дуже хороший непитущий бомж. Він дуже працьовитий. Зробить будь яку роботу де не треба розуму але треба сила. Можете знайти його і запропонувати якусь роботу. За 200гр. зробить все совісно.
24 Квітня 2019, 00:08
Як просто знайшли винуватого! Бомж! Бомжі у нас ,значить, мають машини щоб таке сміття возити: ліжка ,унітази....!!! Це мабуть якісь дуууже "порядні" ну і хворі на голову звичайно, рожищани таке придумали зробити в такому місці! А інші ще їх вигороджують на бомжа списують! ГАНЬБА!!!!?
24 Квітня 2019, 01:18
Який дурень буде викидаючи сміття, так акуратно складати під забором і накривати? Чи викине як небуть і скорій втече. Подумай.
24 Квітня 2019, 01:22
А там все було як небудь і розкидане. Тільки лахміття поміж забором складене. Скоріш за все люди поназвозили на купи, а вже той бомж, якщо він є, той одежу ту повідбирав.
24 Квітня 2019, 16:29
Ви навіщо моє майно вивезли. Як я тепер маю жити. Я буду скаржитися до суду з прав людини....
25 Квітня 2019, 19:42
Жах.....якщо потрібна фізична допомога ,я можу допомогти прибрати ((оце справді жах (((!!!!