Рожищани голосують. РЕПОРТАЖ

21 Квітня 2019, 12:00
У школі № 1 приміщення для голосування гарно прикрасили у кольорах державної символіки. 5221
У школі № 1 приміщення для голосування гарно прикрасили у кольорах державної символіки.

Усі дільниці у місті Рожище відкрилися вчасно. У межах міста працює п'ять звичайних великих дільниць і одна мала спецдільниця у Рожищенській центральній районній лікарні.

У школі № 1 приміщення для виборів гарно прикрасили у кольорах державної символіки. А на дільниці, що знаходиться у районному домі «Просвіта», роботу почали зі спільної молитви та виконання державного гімну.

Як зафіксував кореспондент Район.Рожище, явка виборців поки невелика. На дільницях кажуть, що порівняно з першим туром виборів, вранці проголосувало дещо менше людей. Можливо, на активність впливає дощ, який ще зранку йде у місті.



















Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
21 Квітня 2019, 16:50
Інна Євгеніївна уже зібрала особисті речі з службового кабінету, а Інна Михайлівна зрозуміла, що рожищагам постачає воду не Коломойський, а ПЖКГ і уже купила квиток на малу Батьківщину в с. Цигани Тернопільської області)))
21 Квітня 2019, 23:07
тож давайте, обгадьте всіх! Ви ж так любите! А? Ірина Воротна, невже вам Вєра Шварцкоп дозволила видаляти коментарі?
21 Квітня 2019, 23:26
Беги Инна БЕГИ!
21 Квітня 2019, 23:29
Агитация Гайворонськой з триском провалилась!!!
21 Квітня 2019, 23:42
Новосадиха разом з Горбачом як завжди перебіжать в партію Зеленського. Де вони тільки не були: Батьківщина, партія Регіонів, БПП.... і т д "ФАЛЬШИВІ ПРОС...."
22 Квітня 2019, 00:03
Правду кажете вже обдерли район до ручкі все порозкрадали а для людей нічого не зробили .яка з гайворонськоі голова?
22 Квітня 2019, 00:16
Сиділа на відкатах. Три рази не підтримали звіт пора вже бігти разом із ко
22 Квітня 2019, 00:43
Добре буде щоб не бігти так просто а з масштабними перевірками в усіх сферах.
22 Квітня 2019, 00:45
Винен порох дав мало грошей Гайворонський на пидкуп виборцив!!!
22 Квітня 2019, 00:49
Майже вся комисия Просвити працювала на пороха и такий облом добре що хоч ГОРБАЧ заробив хороше баблишко!!!
22 Квітня 2019, 01:19
Підтримую 21.43
22 Квітня 2019, 01:51
Головна комануюча району Інно Михайлівно, слухайте коману. В ширенгу ставай ! Новосадиха, Яковлева, Клебанська, Дубчучка, Петровська, Горбач, Савчук, Добровольська, Павлючик, Медний Сергійчучка,Кметюк, Воробїха, Поліщучка.... Кругом! Шагом руш ! Раз , два, раз два!!!
22 Квітня 2019, 01:59
До них направити Держаудитслужбу, декому прийдеться не в дикреті сидіти а в другому місці