Рожищенців запрошують поїхати в столицю на «Марш Нації»

08 Жовтня 2016, 14:10
2257

У п`ятницю, 14 жовтня, в День захисника України, у Києві відбудеться «Марш Нації». Активісти ЦК «Азов» запрошують рожищан приєднатися та спільно поїхати на марш в столицю. 

Покрова вважається головним святом українських націоналістів. Цього дня прийнято згадувати відвагу Великих Лицарів української нації. Цього дня надихаємось їхнім прикладом для подальшої боротьби за Українську Державу.

Марш націй - це передусім спомин про тих Героїв, які поклали своє життя за цілісність української держави та майбутнє, боротьбу за яке повинні продовжити ті, хто присягнув українському народу на вірність. 

Захід у Києві розпочнеться о 18:00.

Попередній запис та деталі за телефоном: +380 95 619 01 44

Коментарі
08 Жовтня 2016, 19:02
Невже ще один майдаун,але вже не халявна гречка,тушонка i пару гривень,а за свої гроші.
08 Жовтня 2016, 19:24
Шо боїтесь йіхати в ато???а на всяку дурку куча народу.всі націоналісти в воєнкомат!!чи там страшно і нема дармовщини?
08 Жовтня 2016, 21:54
і що ??? житя стане краще ???? вже до майданились і доскакались до ручки...
09 Жовтня 2016, 00:43
Я їду. Приєднуйтесь!
09 Жовтня 2016, 03:34
А чому на шоу клоунів??Їдь не хочеш поїхати маршруткою у Луганськ чи Донецьк і пояснити ватнікам національне питання.ЧИ СЧИШ НАЦИК?????
09 Жовтня 2016, 11:07
Може ми з тобою зустрінемось і ти мені поясниш національне питання атошнік. Чи сцикун? Напмши де.
09 Жовтня 2016, 11:10
А ти був в АТО чи так балаболиш просто може розкажеш мені де ти був. Це випадково не Мороз строчить?
09 Жовтня 2016, 17:19
Ну поідем о...А толку? Вже революцію робили вже майданили.вже т. д і т. п. І що помінялося? Власть імущі калитки набивають а народ дуріе від захмарних цін та цинізму влади.Нащо іхати?
10 Жовтня 2016, 01:35
да......
12 Жовтня 2016, 04:23
Чим будете займатись після маршу трутні-патріоти??