У Рожищенській РДА вітали юристів

08 Жовтня 2016, 10:30
4259

Сьогодні своє професійне свято відзначають ті, хто в свій час вибрав юридичну освіту і для кого правозахисна діяльність стала життєвим покликанням.

8 жовтня День юриста України – свято, яке об`єднує усіх чия професія пов`язана з захистом прав та свобод. Не обминули увагою спеціалістів юридичної справи і в нашому районі. Вчора в Рожищенській РДА творчі працівники РД «Просвіта» привітали їх невеликим концертом.

Першою до «Волинського вальсу» покликала гостей Валентина Добровольська. Чарівні, дзвінкоголосі дівчата – солістки БК с.Топільне Оксана Брилевська та Мар`яна Мосійчук зачарували присутніх майстерністю та щирістю виконання, за що були щедро нагороджені аплодисментами.


Голова РДА Інна Гайворонська привітала юристів району з професійним святом, подякувала за відданість справі, побажала всього найкращого і у правовій діяльності, і у особистому житті та вручила почесні грамоти. А пісенно-музичні вітання підхопили Світлана Палючик та Сергій Горбач. Запальні народні пісні у їхньому виконанні не залишили байдужим жодне «суворе юридичне серце».


На прощання ведуча Наталія Марценюк нагадала, що цього дня ще відзначають Всесвітній день посмішки і побажала зігріти професійне свято теплим усміхом, щоб у відповідь засміялося щастя.

Тож нехай у нашій державі запанує верховенство права. А юридична діяльність у будь якій сфері підпорядковується гаслу: «Знати право, служити праву, захищати право». Зі святом!


 

Коментарі
08 Жовтня 2016, 15:42
А де ВЕЛИКИЙ юрист Леся Романенко - чого не видно?)))
08 Жовтня 2016, 19:15
Шановні дамочки.ЛАКТАЦИД - і у вас "там" все буде пахнути гарно.
08 Жовтня 2016, 20:51
А Вадим Пастушак у його завтра христини
09 Жовтня 2016, 01:22
А про юриста міської ради забули-де Маринка Спірідонова///
09 Жовтня 2016, 04:10
деколи, хоча б коми треба ставити. Про зміст промовчу
09 Жовтня 2016, 16:19
Деколи треба сексом займатися, злоби буде менше.
09 Жовтня 2016, 16:28
Очередь в аду. К Черту подходит мужик.<br/>- Ну, хвастайтесь, за что вас сюда? - спрашивает черт.<br/>- Понятия не имею. Я практически безгрешен!<br/>- Пили?<br/>- По праздникам<br/>- Воровали?<br/>- Нет, как можно?<br/>- Может того... прелюбодействовали? признавайтесь, не стесняйтесь!<br/>- Да я вообще человек верующий, все заповеди чтил, не понимаю, за что меня.<br/>Черт разводит руками. Мужик вдруг презрительно кривится.<br/>- А у вас, кстати, котлы неправильно стоят. И температура ниже допустимого. Я знаю, я читал. И что с вашим правым рогом, почему он затуплен? безобразие. Все не как у людей.<br/>У черта от радости аж хвост задергался.<br/>-Кажется, понимаю. Вы интернет-тролль, да? гадости по форумам писали, без спроса всех жить учили, было?<br/>- Так все люди тупые, я им глаза открывал.<br/>- Понятно. Вы по адресу. Для вас самое страшное место в аду уготовано. Будете сидеть все время в интернете. Но в одиночестве. Сами себя будете комментить и жизни учить. Сочувствую. Следующий.
09 Жовтня 2016, 17:26
Аякже.дочекаетесь що в нашій краіні буде верховенство права...Це якби всіх прокурорів та суддів перевести на польові роботи чи на рудники...інакше нічого ек буде.І нема іх з чим вітати.посівальникв грьобаних А Гайворонській нічого робити тільки вітати.Ах вона ж теж юрист! Ось вам і ще один доказ.який толк з юристів. З таких як Вадік Пастушак...
09 Жовтня 2016, 18:56
В нас тих юрис тів отак-кинь палкою на собакупопадеш на юри ста. І переважна більшість повні нулі.
10 Жовтня 2016, 00:37
Автор коментарів, ти сам мізинця не вартий, раз робиш такі висновки про роботу Пастушака Вадима, подивись скільки допустив помилок в своіх коментарях. Ганьба!!!!
10 Жовтня 2016, 01:39
ААААААААААА!
10 Жовтня 2016, 11:20
ІВадік я тебе умоляю ти не юрист І про це в сільгоспупправлінні добре всі знають
10 Жовтня 2016, 13:02
Не роби за всіх своі висновки.Виправляй своі помилки.
17 Жовтня 2016, 20:13
А це в залі реально хто? Оцих 5-7 дамочок - оце &quot;цвіт&quot; рожищенської юриспруденції???????????? Чи всі нормальні специ такий захід тупо проігнорували??? Бо щось у залі не густо