Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як рожищани прибирали своє місто

12:14 20.04.2019
1969

Рожищенська міська рада оголосила загальноміську толоку в рамках місячника благоустрою та приєдналася до акції «Зробимо Волинь чистою 2019».

Долучилися до колективного очищення міських територій працівники міської ради, Рожищенського РАЦСу, райради, військкомату, учні та вчителі всіх загальноосвітні закладів міста та працівники державних установ. Про це повідомляють на сайті органу місцевого самоврядування.

Розділившись по територіях робота кипіла усюди.

Працівники Рожищенського РВК провели заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, активізація державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства.

«Природа – наш дім. Тож це є своєрідною шаною природі за її багатство та велич. Ми маємо чудову можливість зробити свій внесок у чистоту нашого довкілля, власноруч створити красу навколо себе під час проведення весняного благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану споруд та території країни», – кажуть у Рожищенському РВК.

Колектив міської ради на чолі з міським головою В'ячеславом Поліщуком упорядковували площу Незалежності, парк біля Обеліска Слави, облагородили квітники поблизу міськради. Не оминули увагою й забруднений після зими ставок: повитягали бруд, позагрібали, зібрали пляшки.

Читати також: Мер Рожища фарбував вказівний знак і пригощав молодь цукерками

Іншу сторону парку прибирали школярі ЗОШ № 1 та № 2. Учні дбають про красу свого міста та вже кілька років поспіль приєднуються до загальноміської толоки.

«Об’єднані зусилля, націлені на благоустрій, естетичне оформлення та озеленення території, безумовно, принесуть свої результати. Головне не бути байдужими та дбати про красу і чистоту рідного краю. Адже ніхто за нас не наведе порядок на нашій землі», – кажуть у міській раді.


Коментарі

Пік піу

13:41 20.04.2019

Ще б хтось пару штрафів виписав хазяям які курей і гусей пасуть в парку біля церкви. А то йдеш по доріжці і оминаєш послід, щоб не вступити.

до Пік Піу

15:16 20.04.2019

Що правда то правда. Повипускають тих курей качок... там ціла флора й фауна... інколи ходиш і думаєш, аби не вступити. Але ж нашим людям п*х*й на зауваження. Аби їм добре було.

555

21:29 20.04.2019

Ставок біля міської ради прибирають щороку .Аколи черга дійде до ставків біля четвертої школи.Пляшки
і всякий непотріб як плавали так і плавають.

до 555

14:03 21.04.2019

не потрібно буде ставати в чергу, на прибирання, біля четвертої школи тоді, коли жильці будинків, які розташовані біля ставка не будуть кидати туди всяке сміття!!! На власні очі бачила як жіночка тягла в ставок, що біля суда праворуч, обрізані гілки дерев.Так це ви думаєте там буде порядок ??

до 555

15:03 22.04.2019

А що в будинках біля четвертої школи живуть одні інваліди. Всім вийти і прибрати важко. Для себе . Чи треба хай хтось прибере а ми знову все засерим.

20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2019
17.09.2019
16.09.2019
15.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин