У Рожищі знайшли агітматеріали у приміщенні дільничної комісії

19 Квітня 2019, 14:23
Приміщення ДВК № 070781 знаходиться у районному будинку культури 5448
Приміщення ДВК № 070781 знаходиться у районному будинку культури

У місті Рожище 17 квітня спостерігач Громадянської мережі ОПОРА виявив друковані агітаційні матеріали на користь кандидата у Президенти Петра Порошенка у приміщенні ДВК № 070781, яке знаходиться у районному будинку культури. За вказаним фактом спостерігач звернувся в поліцію.

Під час візиту до Рожищенського районного дому «Просвіта» комунальної власності, де водночас розміщена виборча дільниця № 070781, спостерігач зафіксував друковану агітаційну продукцію в одному з приміщень ДВК. Так, у кабінеті на столі виявили близько десятка газет «21 квітня обирай!», які є агітматеріалами, виготовленими із виборчого фонду кандидата Петра Порошенка.

Особа, яка назвалася членом ДВК, однак, не назвала своїх імені та прізвища, запропонувала спостерігачу взяти вказаний агітаційний матеріал. На запитання, яким чином ці газети опинилися у приміщенні ДВК, спостерігачу повідомили, що їх приніс хтось сторонній.

За вказаним фактом представник ОПОРИ написав заяву до правоохоронних органів. Згідно із частиною 8 статті 29 Закону України «Про вибори Президента України», члену виборчої комісії під час виконання своїх обов'язків забороняється агітувати за чи проти кандидатів на пост Президента України, а також публічно оцінювати діяльність кандидатів на пост Президента України та партій – суб'єктів виборчого процесу.

Відповідно до частини 21 Закону України «Про вибори Президента України», забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Коментарі
19 Квітня 2019, 17:39
На цій дідьниці в першому турі ще й гроші видавали. Горбач і Новосад сприяли приміщення дикретному.
19 Квітня 2019, 17:45
Але ж ви українці і ДЕБІЛИ!!! :) :) :)
19 Квітня 2019, 17:48
Понаблюдайте за цією дільницю в Просвіті в день виборів дуже. І проконтролюйте протоколи. Майже всі працівники з культури в дільниці за Порошенка.
19 Квітня 2019, 17:53
Зверніть увагу під газеткою лежить список кого загітували і є навіть нейтральні, люди подумайте вас називають "НЕЙТРАЛЬНІ"
19 Квітня 2019, 17:55
Спостерігайте за голосуванням на дому на всіх дільницях та обов'язково по селах Бо сергійчук сама ставила членів ДВК від двох'кандинатів.
19 Квітня 2019, 18:24
Агітують і і через жадібність гроші собі як прийнято забирають.
19 Квітня 2019, 19:02
А що там каже чинне законодавство щодо конфлікту інтересів, маю на увазі сім'ю Горбача-Новосад. Хто там у чиєму підпорядкуванні, чи все там законно?
19 Квітня 2019, 19:44
Гроші видаавали за Порошенка в перукарнях, будто люди прийшли зачіски робити. На другий тур Новосадиха вперла свого сина спостеріігачем від ОВК в РВК який два додати два каже п"ять. тупе з тупого . Так на місцях роблять регіонали колишні , теперешня солідарність. НІБИ за чинного Президента, а потім за новообраного будуть бити себе в груди. Дві пянички з культури , дати похмилитися зроблять все що скаже Сергійчук Агітками займалася Света Павлючик . Дивитися за дільницею де Горбач в два ока. І примінити Закон за порушення.
19 Квітня 2019, 19:51
Їм непривикати вони зараз перескочать в партію зеленського...... А за цією дільницею треба спостерігати в чотири ока, особливо за Горбачом і його командою.
19 Квітня 2019, 21:39
Ганьба
20 Квітня 2019, 00:12
Вона зайнята іншими справами - шукає по району одиноких престарілих і віджимає майно...<br/>От мерзота!!!
20 Квітня 2019, 00:21
Буду голосувати проти пороха, тому що горбач відкрито купує голоси.
20 Квітня 2019, 00:56
а Зеленський до речі конкретно обісрався на дебатах на стадіоні...просто якесь позорище
20 Квітня 2019, 01:07
Ти позорище
20 Квітня 2019, 01:08
Ти без думки?????Дебати дивились?????
20 Квітня 2019, 01:43
Люди, яка ж ви, все- таки, мерзота. Читаю і ще раз переконуюсь, що головний ворог України - не путінхуйло, а народ, якого через гріхи злорадства, заздрості, лжесвідчень, лінощів, ненависті до ближнього, Господь покарав найтяжче - забрав розум і свідомість.
20 Квітня 2019, 01:58
Напишу словами класика:<br/><br/>&quot;Бєгі, Пєтя, Бєгі!!!&quot;
20 Квітня 2019, 02:13
Кого маєте на увазі &quot;п'янички&quot;
20 Квітня 2019, 02:50
А Поліщук і ко рожишенське вже за зелю топлять?? Статєйкі пішли!
20 Квітня 2019, 16:06
На виборчій дільниці роздають агітпродукцію за Порошенка, а Поліщук при чому тут?
20 Квітня 2019, 19:34
Бабла всі хочуть!!!!!!!
22 Квітня 2019, 14:16
Горбач вже грошима всі кармани набив а пьянички це Павлюк і Павлючик вже майже сині від горілки
22 Квітня 2019, 23:06
То чим закінчилася ця історія з агідматеріалами?
24 Квітня 2019, 02:00
Продовження було в день голосування