Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

5 аргументів на користь живих квітів на кладовищі

14:25 16.04.2019
1883

Напередодні Великодня мешканці району поспішають прибрати могили рідних та прикрасити їх. Багато хто робить це за допомогою пластикових квітів та вінків.

Останніми роками до численних закликів екологів щодо шкоди для природи від таких дій приєдналися і священнослужителі. Район.Рожище зібрав аргументи на користь живих квітів у пам'ять про покійних.

1. Пластик здається красивим лише протягом кількох годин чи днів. Потім під дією сонячного проміння і вологи він починає розкладатися, забруднюючи екосистему і спотворюючи вигляд самої могили, яку таким чином намагалися прикрасити.

2. Через штучні квіти зазнають отруєнь люди, які живуть близько до кладовища. Під впливом опадів, вітру, сонця пластик виділяє токсини. Шкідливі речовини, які виділяються внаслідок окислення, потрапляють у ґрунт, воду і повітря. У масштабах країни тонни пластмаси потрапляють на звалища. Учені довели: токсини, які виділяються від її розкладання сприяють виникненню онкозахворювань.

3. Священики називають ще одну причину того, чому варто віддати перевагу живим квітам над пластиковими: пластикові квіти – мертвi. А свято Воскресіння Христа – це символ життя, тому краще принести кілька живих квіточок або посадити рослини на могилі. Пластикові квіти не мають нічого спільного з церковними правилами.

4. Багато сусідніх країн вже давно відмовилися від пластикових квітів та вінків. На похорон там заведено приносити вазони, які згодом можна пересадити. Вони спочатку стоять на могилі, а потім родичі пересаджують квіти у землю. На Великдень чи інші свята прикрашають могилки лише живими рослинами. У Німеччині законом навіть передбачені штрафи для тих, хто ще приносить пластик на кладовище.

5. Пластикові квіти – це бізнес. Купуючи їх, люди стимулюють попит, не задумуючись про наслідки.

Загрузка...
Коментарі

123

16:28 16.04.2019

На могилках росли живі квіти поки була можливість їх полити - була вода. Тепер навіть рук нема де помити- не те що квітку полити. За новими мурами не видно справжніх потреб рожищан. Тому і з'явилися штучні квіти на могилках.
Тому не завжди доречно виступати з повчаннями.

До коментаря вище

16:35 16.04.2019

Може вас завести і показати де колонка?

Ппп

16:47 16.04.2019

А де колонка?Дійсно не знаю, де та колонка!
А взагалі, підтримую живі квіти, краще принести горщика з чорнобривцями чим штучних нарцисів.Хоча, в кого які можливості...

До комментария вище напишіть ном тел

23:52 16.04.2019

Напишіть ном тел і покажіть будь ласка де колонка на перших( старих ) кладовищах??? Вожу величезні 20 літрові каністри вже понад 5 років, а колонку не бачила

18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2019
15.10.2019
14.10.2019
13.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин